هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 28 شهريور 1400
ساعت 12:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 26 ارديبهشت 1388 ساعت 18:59
شنبه 26 ارديبهشت 1388 23:29 ساعت
2009-5-16 18:59:49
شناسه خبر : 14006

سایت جهاد مجازی نوشت:

يکي از مسئولين سايت ضد نظام و ضد دين بالاترين(عزيز آشفته ساکن سوئد) که عمده مطالب مندرج در اين سايت در توهين به دين اسلام و مذهب تشيع(تا حد توهين به مقام پيامبر گرامي اسلام و حضرت فاطمه زهرا و اميرالمومنين علي (ع)) و همچنين توهين به مسئولين نظام مقدس جمهوري اسلامي است جهت سخنراني آنهم در حدود 30 روز مانده به انتخابات رياست جمهوري به جشنواره وب ايران که توسط سايت وبنا راه اندازي گرديده دعوت شده است.

نکته جالب اينجاست که مسئولين اين جشنواره کاملا از محتويات سايت معاند بالاترين اطلاع دارند و اين اقدامشان مطمئنا براي هدف خاصي برنامه ريزي شده است.

البته بايد به اين نکته توجه داشت که ما هيچ انتظاري از مسئولين اطلاعاتي و قضائي کشور نداريم و نخواهيم داشت چون با آزادي جاسوس سيا حجت بر ما در مورد دستگاه هاي اطلاعاتي و قضايي تمام شد.

به هر حال خود آقاي عزيز آشفته به اين نکته توجه داشته باشند که وبلاگ نويسان حزب الله و ارزشي به راحتي از کنار حضور ايشان در اين جشنواره در تاريخ 31 ارديبهشت نخواهند گذشت.

همچنين مسئولين جشنواره وب ايران و سايت وبنا به اين نکته توجه نمايند که سخنراني اين فرد معاند نظام جمهوري اسلامي و دين مبين اسلام و مذهب تشيع آنهم در روزهاي نزديک انتخابات در جشنواره ايشان ممکن است تبعات ، بازتاب ها و يا مشکلاتي را برايشان بوجود آورد و اگر هيچ مشکلي هم بوجود نيايد مطمئنا ديد برخي مسئولين حوزه اينترنت در کشور نسبت به اين جشنواره و وب سايت خبري وبنا تغيير خواهد کرد.

از تمامي وبلاگ نويسان و دوستان ارزشي دعوت مي شود در مراسم اختتاميه اين جشنواره شرکت و مانع حضور و سخنراني چنين فردي شوند.

جهت ثبت نام در جشنواره به اين آدرس مراجعه نماييد:

http://www.webna.ir/award/ بخش شرکت در مراسم پاياني