هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 ساعت 15:59
چهارشنبه 18 ارديبهشت 1392 20:29 ساعت
2013-5-8 15:59:38
شناسه خبر : 139761
اظهارات ضد نظام عفت مرعشي در حالي مورد سئوال مدعي العموم قرار نگرفته است كه همسر هاشمي رفسنجاني پس از حضور در پاي صندوق راي در انتخابات سال 88 نيز خواهان آن شد مردم در صورت عدم پيروزي ميرحسين موسوي به بهانه تقلب به خيابان‌ها بريزند

رجانيوز - ابوذر هاديپور: همسر اكبر هاشمي رفسنجاني در اظهاراتي مشابه اظهارات سال 88، مجددا سلامت انتخابات در جمهوري اسلامي را زير سئوال برد.

به گزارش رجانيوز، عفت مرعشي در حاشيه نخستين جلسه رسيدگي به اتهامات فرزندش مهدي هاشمي ، در پاسخ به سئوالي درباره حضور همسرش در عرصه انتخابات گفت: حاج آقا مطمئنا وارد عرصه انتخابات نمي‌شود.  

وي در ادامه در اظهاراتي كه مشابه به خط خبري جريان ضد انقلاب است، تصريح كرد: انتخاباتي وجود ندارد، مگر براي اينها کاري دارد که راي‌ها را عوض کنند.

اظهارات ضد نظام عفت مرعشي در حالي مورد سئوال مدعي العموم قرار نگرفته است كه همسر هاشمي رفسنجاني پس از حضور در پاي صندوق راي در انتخابات سال 88 نيز خواهان آن شد مردم در صورت عدم پيروزي ميرحسين موسوي به بهانه تقلب به خيابان ها بريزند.

وي در اين باره گفته بود: «اگر تقلب شود از مردم می‌خواهم با حضور در خیابان‌ها واکنش نشان دهند. اما در صورتی که تقلب انجام نشود مطمئن هستم که میرحسین موسوی رای خواهد آورد».

اظهارات عفت مرعشي در روز راي گيري يعني زماني كه هنوز هيچ واكنشي  به نتايج انتخابات صورت نگرفته بود ، سبب شد تا برخي كارشناسان اظهار عقيده كنند خانواده هاشمي از وقايع سال 88 آگاهي داشته است.

نامه هاشمي رفسنجاني به رهبر معظم انقلاب كه به نامه "بدون سلام و والسلام" معروف شد نيز از ديگر شاهد مثال هايي بود كه نشان ميداد ، فتنه 88 با نقش آفريني اكبر هاشمي رفسنجاني به صورت گسترده به مرحله اجرا درآمد.

حتي چندي پيش وزير اطلاعات بدون نام بردن از اكبر هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه کسی که جزو سران فتنه بوده و نظام مانند دوتن دیگر او را محصور نکرده امروز امر بر او اشتباه نشود، گفت : کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.

ترديد افكني در سلامت انتخابات به يكي از شيوه‌هاي مرسوم اپوزيسيون براي تحت فشار گذاشتن نظام و دلسرد كردن مردم در آستانه هر انتخاباتي تبديل شده است.

همسويي خانواده هاشمي با رسانه هاي اپوزيسيون در حالي است كه آيت الله سيد محمد خامنه اي اخيرا در گفتگويي اكبر هاشمي رفسنجاني را مهره اصلي دشمن براي انتخابات رياست جمهوري دانسته بود.

 

Get the Flash Player to see this player.

 

 سخنان عفت مرعشي پس از شركت در انتخابات 88