هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 17:06
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 20 فروردين 1392 ساعت 07:46 2013-4-9 07:46:09
شناسه خبر : 137413

 شماري از اعضاي دولت هاشمي در ستاد انتخاباتي حسن روحاني گرد هم آمده اند.

به گزارش کیهان، حسن روحاني كه پيش از اين از نامزدي خود خبر داده قرار است در پايان اين هفته رسما اين موضوع را اعلام كند. به گزارش تسنيم رياست ستاد انتخاباتي حسن روحاني بر عهده محمدرضا نعمت زاده است. وي وزير صنايع و معادن دولت هاي اول و دوم هاشمي رفسنجاني بوده است.
 
اكبر تركان قائم مقام و معاون ستاد انتخاباتي روحاني است. وي در دولت اول هاشمي به عنوان وزير دفاع و در دولت دوم به عنوان وزير راه و ترابري مشغول به كار بود. تركان در بين سال هاي 80 تا 88 نيز معاون وزير نفت بوده است.
 
محمدباقر نوبخت نيز سخنگوي ستاد مردمي انتخابات روحاني است. وي دبيركل حزب «اعتدال و توسعه» و معاون «پژوهش هاي اقتصادي» مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام است كه در سال 84 از هاشمي حمايت مي كرد.
 
بابك دربيگي مسئول روابط عمومي ستاد انتخاباتي روحاني است. وي پيش تر مديرمسئول سايت خبري آفتاب بوده است.
 
محمد سلطاني فر نيز رياست كميته تبليغات و رسانه ستاد انتخاباتي حسن روحاني را بر عهده دارد. سلطاني فر مدير گروه مطالعات رسانه اي مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام و مديرمسئول روزنامه «صبح اقتصاد» است.
 
تركان در مصاحبه با يكي از روزنامه ها و در پاسخ به اين سؤال كه آيا فكر مي كنيد كه آقاي هاشمي در انتخابات رياست جمهوري حضور پيدا مي كند؟ اظهار داشت: خير، آقاي هاشمي براساس ارزيابي ما در انتخابات حضور پيدا نمي كنند و به عقيده من نزديكترين فرد به آقاي هاشمي، فكر و عقلانيت و مشي ايشان كه طرفداران هاشمي قبولش دارند، دكتر روحاني است.
 
وي مي افزايد: ما طرفداران و دوستداران آقاي هاشمي هستيم و جزء اعضاي كابينه ايشان بوديم و هنوز هم هاشمي را بهترين گزينه براي اداره كشور مي دانيم، ولي ايشان براي حضور در انتخابات در صحنه حاضر نمي شود و چون نزديكترين شخص از لحاظ فكري به هاشمي، آقاي روحاني است، ما دور آقاي روحاني جمع شده ايم.
 
پيش از اين علي عسكري مشاور هاشمي از حسن روحاني به عنوان هاشمي جديد و دوم ياد كرده بود.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت