هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 3 ارديبهشت 1396
ساعت 10:10
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 اسفند 1391 ساعت 20:03 2013-3-19 20:03:46
شناسه خبر : 136302

سازمان هواشناسی کشور طی 24 ساعت آینده برای سواحل شمالی، ارتفاعات البرز، شمال شرق، مرکز و بخش هایی از جنوب و شرق کشور، بارش باران و در ارتفاعات البرز بارش برف پیش بینی کرد.

به گزارش مهر، براساس پیش بینی این سازمان، فعالیت این سامانه در نیمه غربی کشور در بعد از ظهر خاتمه می یابد و بر شدت بارش در شمال شرق کشور افزوده می شود.
 
همچنین برای روز 30 اسفند ماه 91 برای استانهای البرز، قم، مرکزی، اصفهان، یزد، سمنان در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود. سامانه بارشی نیز تا چهارشنبه بعدازظهر در شمال شرق به صورت بارش باران و برف فعال بوده و سپس از کشور خارج می شود. اما همزمان با خروج این سامانه از شمال شرق کشور، سامانه بارشی دیگری از اواخر روز چهارشنبه از سمت جنوب غرب فعالیت خود را به صورت بارش باران، وزش باد، گاهی رعد و برق آغاز می کند و به تدریج مناطق مرکز و جنوب کشور را نیز در برمی گیرد. خلیج فارس نیز در سه روز آینده مواج خواهد بود.
 
اما امروز 29 اسفند، آسمان استان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید در شهرهای شرقی نیمه ابری پیش بینی شده است فردا نیز آسمان تهران صاف در بعد از ظهر کمی ابری با وزش باد همراه خواهد بود. این وضعیت در روز اول سال 92 نیز ادامه دارد اما در ارتفاعات بارش باران نیز وجود خواهد داشت.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت