هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 شهريور 1399
ساعت 00:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 18 اسفند 1391 ساعت 22:34
شنبه 19 اسفند 1391 02:04 ساعت
2013-3-8 22:34:55
شناسه خبر : 135326
شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد لذا رسالت ولایتمداران مخلص انقلابی چون شما بزرگواران سنگین تر شده و وظیفه ای مضاعف بر دوش شما گذاشته می شود.

این روزها دعوت نخبگان و دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور از چهره های گفتمانی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری تبدیل به یک موج فراگیر شده است و در آخرین مورد جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با نامه ای سرگشاده خطاب به دکتر سعید جلیلی و  دکتر کامران باقری لنکرانی، از آنها خواستند تا در این عرصه خطیر حضور داشته باشند.

به گزارش رجانیوز، در حالی که روزانه اخبار متعددی از کاندیداتوری چهره های مختلف سیاسی منتشر می شود و در این میان احزاب و ائتلاف های متعدد  به کمک پروپاگاندای رسانه های مختلف اعلام موجودیت می کنند، دبیر شورای عالی امنیت ملی به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم بیش از دیگران مورد توجه نخبگان جوان و انقلابی قرار گرفته اند بگونه ای که طی روزهای گذشته دانشجویان دانشگاه های تهران،‌ علم و صنعت و شهيد چمران اهواز، شیراز و در آخرین مورد نیز صنعتی شریف، طی نامه های جداگانه ای از نامبردگان خواسته اند تا یکی نفر آنها در انتخابات 92 حضور داشته باشد.

دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه شریف در بخشی از این نامه  تصریح کرده اند:

"شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند  نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد."

در ادامه متن کامل و اسامي امضا كنندگان این نامه را كه نسخه‌اي از آن در اختيار رجانيوز قرار گرفته است، می‌خوانید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای دکتر باقری لنکرانی؛  جناب آقای دکتر جلیلی


با سلام و تحیت


روزها به سرعت می گذرد و امتحانی بزرگ در راه است، آزمونی که این روزها تکلیف و وظیفه را بر دوش ولایتمداران جوان و انقلابی سنگین و سنگین تر می کند.

ملت ایران همواره طی سه دهه گذشته تمامی مراحل حساس و سرنوشت ساز را با موفقیت و سرافرازی پشت سر نهاده و بارها و بارها مدال بصیرت، مقاومت و پایداری را در صحنه های گوناگون از امام خود، دریافت کرده است.

در سالهای نه چندان دور همگان دیدند دستهای وابسته به بیگانه چگونه با سوار شدن بر احساسات پاک مردم می خواستند با نیت های پلید، سیل خروشان ملت را از مسیر ولایت منحرف ساخته و به بیراهه ببرند اما غافل بودند که "یدالله فوق ایدیهم"

با امدادهای الهی و پشتیانی ملت در سوم تیر 84،  انقلاب به مسیر اصلی خود بازگشت تا فصل جدیدی در تاریخ جمهوری اسلامی گشوده شود.

روح امید، نشاط و خودباوری در جوانان دمیده شد، گویی خونی تازه در رگهای نظام جاری گردید، "ما می توانیم" را همه در عمل باور کردند و این چنین بود که رهبر معظم انقلاب از دهه پیشرفت و عدالت سخن گفتند. هر چند در این میان، دشمنی های شیطان بزرگ و پیاده نظام های داخلی اش که تمام معادلات خود را بهم ریخته می دید، صدچندان شده بود.

دشمنان با سرمایه گذاری های کلان و برنامه ریزی های پیچیده و با کمک منافقان داخلی و ورشکستگان سیاسی این بار نیت کرده بودند تا انقلاب را سرنگون کنند، اما بازهم غافل بودند، غافل بودند که دلها دست خداست و دست خدا با امام امت.

این بار ملت چوب این غفلت را محکم تر از سوم تیر، در یوم الله 9 دی ، بر فرق دشمنان وارد کرد. باشد که دریابند ان الله یدافع عن الذین امنوا.

اما امروز متاسفانه بروز برخی لغزش ها در دولت دهم  بار دیگر "تکنوکرات" ها و فتنه گران را امیدوار کرده است تا بلکه بتوانند با "نقاب عقلانیت" و "اعتدال" به میدان بیایند و با کشتی نجات خواندن خود، با جایگزینی "عقلانیت محافظه کارانه" به جای "عقلانیت انقلابی"، حرکت ملت را از مسیر ولایت منحرف کنند.


آقای سعید جلیلی و آقای کامران باقری لنکرانی!

ملت بصیر ولایتمدار ایران هیچگاه نمی خواهد بار دیگر ورشکستگان سیاسی، فتنه گران و ساکتین فتنه و خواص بی بصیرت، عنان کار را به دست گیرند، تمامی دستاوردهای ارزشمند سوم تیر را به تاراج برده و برای چند سال دیگر دوباره دل امام امت را خون کنند.

اینجاست که رسالت ولایتمداران مخلص انقلابی چون شما بزرگواران سنگین تر شده و وظیفه ای مضاعف بر دوش شما گذاشته می شود.

شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند  نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد.


برادر لنکرانی و برادر جلیلی!

سوابق درخشان، محبوبیت، تقوا، اخلاص، کارآمدی، مدیریت متعهدانه در مسئولیت های گذشته و امروزتان، پایداری شما بر گفتمان حضرت روح الله، ساده زیستی و مهم تر و والاتر از همه پایبندی عملی شما به رهنمودها و منویات امام خامنه ای، برای ما آشکار ساخته است که حضور هرکدام از شما دو عزیز در عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال 92  می تواند بار دیگر امید و نشاط را در دل های ملت ولایتمدار و به ویژه جوانان و دانشجویان انقلابی زنده کند و امتداد مبارکی بر گفتمان سوم تیر در دهه پیشرفت و عدالت در این پیچ حساس تاریخی باشد.


والسلام علی من تبع الهدی

جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف

زمستان 1391

 

1 –  محمد نوری
2 – محمد طاهر رحیمی
3 - نیما الفت  
4 – سلیمان تنهادخت
5 – محمد حسین بنا
6 – حسن نیلی
7 – محمد گل صفتان  
8 – محمد علی کریمی
9 – پوریا علی مردانی
10 - حمید رضا منصوبی  
11 – حسین کریمی
12 – محمد پارسا
13 – سعید قبادی
14 - سید محمد حسین حسینی مقدم
15 – علی فقیهی نیا
16 – سید آرین آل احمد
17 – میثم عفتی
18 – محمد حاجی جعفری
19 – مهدی زینالو
20 – مهدی غلامی
21 – هادی صالحی
22 – سید مهدی حیدری (فقط لنکرانی)
23 – محمد صادق باطنی
24 – حسن گنجی ساری
25 – دکتر سلمان موحدی
26 – سجاد کاظمی
27 – سید محمد معین کامروا
28 – جواد درویش
29 – محسن شکری
30 – قاسم سبحانی
31 – مجتبی عرب مازار یزدی
32 – علی اشراقی
33 – سعید عرب (فقط جلیلی)
34 – محسن اخوان
35 – حمید ملکی (فقط جلیلی)
36 – محمد علی مصطفایی
37 – مهدی عزیزی
38 – سید هادی خاتمی
39 – محمد حسین کرئی
40 – فیروز عبادی (فقط جلیلی)
41 – ابراهیم نوروزی
42 – علی شیر محمدی
43 – بنیامین عبادی
44 – محمود محمد زاده
45 – مرتضی سلمانی
46 – رضا فیض نسب
47 – سید مهدی میرنقی
48 – علی ذوالفقاری
49 – جواد خیری (فقط جلیلی)
50 – علیرضا شهرانی
51 – محمد ارژنگ
52 – دکتر علی توانا
53 – محمد باقر بارزبان
54 – محسن سلیمان جای
55 – رضا نجفی
56 – هادی حیدری (فقط جلیلی)
57 – سلمان ساعتیان (فقط جلیلی)
58 – حسین عسکری (فقط جلیلی)
59 – امیر حسین رستگار پناه
60 – محمد جعفر مستشرق
61 – مجتبی حیدرزاده
62 – محسن محمدی
63 – سید جواد امامی میبدی
64 – مصطفی حسن پناه (فقط جلیلی)
65 – حمید جلالی
66 – محمد امین علینقی لنگری
67 – محمد رضا ویشه کایی
68 – سید علیرضا مدرس
69 – سید مصطفی پور صادق
70 – احمد شربتیان
71 – دکتر محمد واحدی
72 – دکتر هادی هدایتی خلیل آباد (فقط جلیلی)
73 – نوید فهیمی
74 – حسین کلانتری
75 – محمد مهدی جعفریان
76 – علیرضا خاکدامن
77 – رضا موحد
78 – رامین رضایی
79 – مجید تدین
80 – جواد نوری
81 – محمد رضایی
82 – علیرضا محمودی نیا
83 – محدثه نوری
84 – زهرا موسوی تبار
85 – زهرا قطرانی
86 – ریحانه سادات حقگو
87 – احمد غیاثوند
88 – یاسر آشوری
89 – محمد حسن جعفری
90 – امید سیفی
91 – مرتضی کمری
92 – حسین حیدری
93 – علی پور شاه آباده
94 – وحید ولوی
95 – دکتر مجتبی محصولی
96 – علی ابریشمی
97 – مرتضی کلهری
98 – مجید جاودانی
99 – پوریا فتحعلی
100 – مرتضی اتفاقی
101 – مسعود یوسفی
102 – سعید حسن زاده
103 – قاسم بیسادی
104- محمد میر غفوریان
105- سجاد صادقیان بافقی
106- زهرا متقیان
107- دکتر امید وحیدی

 

گفتنی است تعداد امضاکنندگان این نامه بیشتر از این تعداد بود اما انتشار اسامی به دلیل برخی ممانعت‌ها از سوی مسئولین دانشگاه شریف، میسر نشد.


مطالب مرتبط:

 

دعوت دانشجویان دانشگاه تهران: اميد به تداوم گفتمان سوم تیر با كانديداتوري جليلي يا لنكراني/ "اعتدال" و "عقلانیت" کلید واژه تکنوکرات‌ها برای ارتجاع گفتمانی است/دولت آینده باید انقلابی‌تر باشد

 

دعوت دانشجویان دانشگاه علم و صنعت: با حضور تکلیف مدارانه در انتخابات؛ خلاء کاندیدای اصلح را پر کنید/ با تبلیغات می‌خواهند ناکارآمدی‌شان را به "کارآمدی" تبدیل کنند/«ارتجاع گفتماني»؛ پروژه زخم‎خوردگان سوم تير

 

دعوت دانشجويان دانشگاه شهيد چمران اهواز: وارد عرصه انتخابات شوید زیرا انقلاب نیروی "جوان"، "ولایتمدار" و "با اخلاص" می خواهد/ با تمسک به اشتباهات دولت دهم می خواهند "گفتمان سوم تیر" را حذف کنند

دعوت دانشجویان شیرازی: رييس‌جمهور آينده بايد ساده زیست، ولایتمدار، ضد فساد و استکبار ستیز باشد /در خط اصولی دفاع از محرومان و مستضعفان عقبگردی در کار نیست