هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 17:11
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 18 بهمن 1391 ساعت 14:11 2013-2-6 14:11:34
شناسه خبر : 132865

سردار قاسمي در گفتگو با «جوان‌آنلاين» در واكنش به بازداشت اخير مرتضوي گفت: با توجه به فضاي يكشنبه مجلس، بازداشت سعيد مرتضوي دادستان سابق تهران جاي بسي تامل دارد چرا كه اگر اين فرد واقعا مرتكب خطا شده بود چرا تا به حال اقدام به بازداشت وي نكرده بودند؛ بنابراين بازداشت مرتضوي بعد از پخش فيلم فاضل لاريجاني معنادار بود.

سردار سعيد قاسمي خطاب به قوه قضائيه اظهارداشت:با توجه به شايعاتي نظير اختلاس كه از گذشته در خصوص سعيد مرتضوي وجود داشت بايد گفت آقاي قوه قضائيه، عزيز من! چرا تا امروز صبر كرديد و در فضاي كنوني كشور و التهابي كه در مجلس شوراي اسلامي ميان دو رئيس قوه به وجود آمد، انقدر سريع اقدام به بازداشت مرتضوي كرديد. 
 
وي افزود: اگر خواهان اجراي صحيح عدالت هستيد و اگر مرتضوي حكم سنگيني داشته چرا تا به حال اين قضيه را دنبال نكرده‌ايد و اگر حامي‌اش احمدي‌نژاد بوده است چرا تا امروز كاري به او نداشته‌ايد و هيچ اقدامي نكرده‌ايد و درست پس از حادثه تلخ يكشنبه مجلس دست به كار شده‌ايد و گذاشتيد كار به اينجا برسد. آيا در اذهان عمومي جامعه اين القا نمي‌شود كه پشت پرده، برخي مسئولان هماهنگي‌هايي داشته اند؟ 
 
اين استاد دانشگاه ادامه داد: چطور مي‌شود كه قوه قضائيه يك فردي را كه شخصا كودتاچي، ضد نظام، توطئه‌گر و فتنه‌گر است را برايش هشت ماه قرار بازداشت صادر مي‌كند آن وقت سعيد تاجيك را كه فردي بسيجي و انقلابي است را به هشت ماه زندان، ۶۰ ضربه شلاق تعزيري و بركناري از شغل وا مي‌داريد. 
 
وي با اشاره به اينكه عملكرد مرتضوي در ضبط نشست خود با فاضل لاريجاني غيرقانوني بود و قوه قضائيه بايد پيگير اين مسئله باشد، عنوان كرد: كار آقاي احمدي‌نژاد نيز در پخش فيلم فاضل لاريجاني و مرتضوي در مجلس شوراي اسلامي و در جريان استيضاح وزير كار بسيار غيرمنطقي، غيرعاقلانه، اشتباه محض و بر خلاف خط مشي و مصالح نظام بود. 
 
اين استاد دانشگاه تاكيد كرد: سران دو قوه بايد از محضر رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ايران عذرخواهي كنند چرا كه همزمان با ايام الله دهه فجر شيريني سي و چهارمين سال پيروزي انقلاب اسلامي را به كام ملت شهيدپرور ايران تلخ كردند. 
 
سردار قاسمي يادآورشد: در اينجا لازم ميدانم از برخي رسانه هاي خبري كه با بصيرت وارد ميدان شدند به دليل عدم پوشش خبري روساي دو قوه در جهت آرامش فضاي سياسي كشور تشكر و قدرداني كنم چرا كه به خواسته رهبري مبني بر اينكه هر گونه آشفتگي در فضاي سياسي كشور تا زمان برگزاري انتخابات خيانت به كشور و مردم است، لبيك گفتند. 


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت