هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 13 بهمن 1391 ساعت 23:47
شنبه 14 بهمن 1391 03:17 ساعت
2013-2-1 23:47:28
شناسه خبر : 132468
بسياري از ورشکستگان سیاسی درصدد القاي اين مساله هستند كه به علت برخي اشتباهات غيرقابل چشم‎پوشي دولت دهم، دولت يازدهم بايد دولتي غير انقلابي باشد اما فضاي جامعه و نتايج انتخابات مجلس نهم در شهرهای بزرگ نشان مي‎دهد ملت ايران بيش از هميشه خواهان گفتماني انقلابي براي اداره كشور است، گفتماني كه هم از انحرافات سال‎هاي اخير به دور باشد و هم ويژگي‎هاي لازم براي پيشرفت انقلاب را دارا باشد، لذا هر گفتماني غير از "گفتمان سوم تیر" به مثابه يك ارتجاع بزرگ براي انقلاب اسلامي است.
دعوت ۳۱۳ دانشجو و دانش‌آموخته دانشگاه تهران از دو چهره جوان و انقلابي برای حضور در انتخابات + امضا كنندگان

اميد به تداوم گفتمان سوم تیر با كانديداتوري جليلي يا لنكراني/ "اعتدال" و "عقلانیت" کلید واژه تکنوکرات‌ها برای ارتجاع گفتمانی است/دولت آینده باید انقلابی‌تر باشد

بسياري از ورشکستگان سیاسی درصدد القاي اين مساله هستند كه به علت برخي اشتباهات غيرقابل چشم‎پوشي دولت دهم، دولت يازدهم بايد دولتي غير انقلابي باشد اما فضاي جامعه و نتايج انتخابات مجلس نهم در شهرهای بزرگ نشان مي‎دهد ملت ايران بيش از هميشه خواهان گفتماني انقلابي براي اداره كشور است، گفتماني كه هم از انحرافات سال‎هاي اخير به دور باشد و هم ويژگي‎هاي لازم براي پيشرفت انقلاب را دارا باشد، لذا هر گفتماني غير از "گفتمان سوم تیر" به مثابه يك ارتجاع بزرگ براي انقلاب اسلامي است.

۳۱۳  نفر از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تهران در نامه‌ای سرگشاده خطاب به دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر بهداشت دولت نهم، از آنها جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم دعوت کردند.

به گزارش رجانیوز، در حالی که با نزديك‌تر شدن به انتخابات ریاست جمهوری صحنه رقابت‌ها با اعلام حضور برخي چهره‌ها برا کاندیداتوري جدي تر مي‌شود، جمعی از دانشجویان دانشگاه مادر کشور،  ضمن تاکید بر لزوم تداوم "گفتمان سوم تیر" در دولت آينده، از سعید جلیلی و کامران باقری لنکرانی به عنوان دو چهره متعلق به این گفتمان دعوت كردند تا با حضور در اين عرصه، زمينه ادامه رويكرد گفتماني سوم تير را در دولت آينده فراهم كنند.

در این نامه که به امضای 313 دانشجوی این دانشگاه رسیده است، ضمن انتقاد از افرادی که از مدتها قبل جهت کسب قدرت ستادهای انتخاباتی خود را فعال کرده اند، ویژگی های مثبت جلیلی و لنکرانی مورد اشاره قرار گرفته و آمده است: "از نظر ما، حضور هر يك از شما بزرگواران در اين عرصه خطير و حساس يك ضرورت بزرگ براي پيشرفتهاي جمهوري اسلامي ايران در دهه پيش روست."

در ادامه دانشجویان ضمن انتقاد از  عملکرد تکنوکراتها، فتنه گران و ساکتین فتنه طی سالهای اخیر، گفتمان سوم تیر 84 را همان گفتمان 22 بهمن 57 دانسته و بر لزوم استمرار آن و روی کار آمدن یک دولت انقلابی تاکید کرده اند.

در ادامه متن کامل و اسامي امضا كنندگان این نامه را كه نسخه‌اي از آن در اختيار رجانيوز قرار گرفته است، می‌خوانید:

 

 

 

بسم رب الشهداء و الصديقين


«إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا
تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا

و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ»


 

برادران بزرگوار و انقلابي؛

دكتر سعيد جليلي؛ دكتر كامران باقري لنكراني

سلام عليكم

اين روزها كه به تدريج به عرصه انتخابات حساس رياست جمهوري يازدهم نزديك تر مي‎شويم، همانطور كه پيش بيني مي‎شد برخي با نيت خدمت به انقلاب اسلامي و مردم شريف ايران آماده حضور در اين عرصه شده‎اند،‌ و آنهايي كه از مدتها قبل سوداي كسب قدرت به هر قيمت را در سر مي پرورانند نيز با فعال كردن ستادهاي انتخاباتي خود و تبليغات آشكار و پنهان، برخلاف تاكيدات چندباره رهبر معظم انقلاب تبليغات زودهنگام انتخاباتي خود را آغاز كرده‎اند.

اين در حالي است كه با نگاهي به گزينه‎هاي موجود كه برخي با تابلوي نامزد مستقل، برخي ديگر تحت عنوان اصلاح‎طلب، برخي با عنوان اصولگرا و در قالب نتايج قابل پيش‎بيني ائتلاف‎هاي مختلف، آماده حضور در اين صحنه خطير مي‎شوند، آنچه بيش از همه نگران كننده است، خلاء جدي يك نامزد انقلابی، جوان، با نشاط، گفتمان محور، با برنامه، خوش سابقه، اخلاقمدار، با تجربه، ولایتمدار و در يك كلام کاندیدای اصلح است.

برادران بزرگوار و انقلابي!

آنچه باعث شد تا ما به عنوان جمعي از دانشجويان دانشگاه تهران، در نامه‎اي سرگشاده خطاب به شما از دغدغه‎هاي خود بگوييم، عملكرد درخشان، سابقه انقلابي و ايمان به توانايي شما در اجراي كارهاي بزرگ جهت پيشرفت انقلاب اسلامي است.

 
جناب دكتر جليلي!

اخلاص، ولايتمداري،‌ جواني، شخصیت اخلاقی، ساده‎زيستي، كارآمدی و عملكرد مقاوم و عزتمندانه  شما در جايگاه دبيري شوراي عالي امنيت ملي جمهوري اسلامي ایران طي 6 سال گذشته براي همه ما به مثابه اتمام حجتي است كه حضور اشخاصي چون شما در مدیریت ارشد اجرایی کشور را نه تنها مايه آرامش خاطر علاقمندان به انقلاب اسلامي كه به امري واجب و غيرقابل اجتناب تبديل كرده است.

جناب دكتر باقري لنكراني!

شخصيت محبوب، محجوب، ولايتمدار، نخبه، مخلص، ساده‎زيست، تيزبين و كارآمد شما طي سال‎هاي حضور در جايگاه وزارت بهداشت دولت نهم هنوز فراموش نشده است. ويژگي‎هاي ياده شده شما به علاوه حضور فعال و مومنانه‎تان طي سال‎هاي اخير در ميدان سياست، براي همه ما اتمام حجتي ديگر است که نه تنها نخبگان جوان و انقلابی می توانند بار اداره کشور با گفتمان عدالت و پیشرفت را به دوش کشند بلكه حضور چنين افرادی در راس امور اجرايي كشور، یکی از شاه کلیدهای اصلی عبور ايران اسلامي از پيچ بزرگ تاريخي است.

برادران بزرگوار و انقلابي!

از نظر ما، حضور هر يك از شما بزرگواران در اين عرصه خطير و حساس يك ضرورت بزرگ براي پيشرفت‎هاي جمهوري اسلامي ايران در دهه پيش روست. دهه‎اي كه به تصريح رهبر معظم انقلاب، دهه پيشرفت و عدالت نامگذاري شده اما عده‎اي كه مدتهاست تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خود را آغاز کرده اند، همچنان مسير پيشرفت كشور را از روي جهل يا غرض، با پي گرفتن نظريات "دولت توسعه گرا" جستجو مي كنند.

آقایان جلیلی و لنکرانی!


انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در میانه پیچ تاریخی، روزگار حساسی را بر ما رقم زده است. اکنون فتنه گران به انتظار عذرخواهی عمارها نشسته و ساكتين فتنه با طلبكاري از مردم و نظام به دنبال تحميل خود بر فضاي جامعه هستند. از سوی دیگر، تكنوكرات‎هايي كه در طول عملکرد سال‎هاي گذشته‎شان نشان داده‎اند در عمل و علن سكولاريسم را دنبال مي كنند مدعي انقلابي گري شده اند و  با كليد واژه چندپهلوی "اعتدال" و "عقلانیت" مي خواهند تجربه شکست خورده سالهاي 68 تا 76 را تكرار كنند.

برادران بزرگوار و انقلابي!

ما معتقديم گفتمان سوم تير 84 كه  در اصل ادامه گفتمان 22 بهمن 57 بود، بهترين نسخه براي پیشبرد مسير انقلاب اسلامي است. گفتماني كه ولايتمداري، عدالتخواهي، كارآمدي، ساده زیستی،  خدمت بی منت به مردم، استكبار ستيزي و ... دال هاي تشكيل دهنده آن هستند و انشالله اين گفتمان با حضور تکلیف مدارانه یکی از شما بزرگواران ادامه خواهد داشت.

آقایان جلیلی و لنکرانی!

عليرغم آنكه اين روزها بسياري از سياست‎زدگان و شكست خوردگان؛ درصدد القاي اين مساله هستند كه به علت برخي اشتباهات غيرقابل چشم‎پوشي در دولت دهم، دولت يازدهم بايد دولتي غير انقلابي باشد، آنچه فضاي دانشگاه، جامعه و نتايج انتخابات مجلس نهم در شهرهای بزرگ نشان مي‎دهد، حقيقتي غير از اين است و ملت ايران بيش از هميشه خواهان گفتماني پيشبرنده و انقلابي براي اداره كشور هستند،  گفتماني كه هم از انحرافات و حواشي سال‎هاي اخير به دور باشد و هم ويژگي‎هاي لازم براي پيشرفت انقلاب در دهه آينده را دارا باشد، لذا بدون ترديد هر گفتماني غير از "گفتمان سوم تير "به مثابه يك ارتجاع بزرگ براي انقلاب اسلامي خواهد بود .

برادران بزرگوار و انقلابي!

قطعا برای تکلیف محوران بااخلاص چون شما، شکست و پیروزی ظاهری علی السویه است و اداي تكيلف و انجام وظيفه ، اصل محسوب می‎شود.

کلام را با جمله‎ای از رهبر حکیم انقلاب به پایان می بریم که  "روزگار تازه‌اى آغاز شده است، وضع جديدى در دنياى اسلام به وجود آمده است، و اين وضع بر روى زندگى همه‌ى ملتهاى جهان بتدريج اثر خواهد گذاشت؛ باش تا صبح دولتت بدمد." ان‌شاءاللّه. (خطبه های نماز عید فطر ۱۳۹۱/۰۵/۲۹)

والسلام علي عبادلله الصالحين

14 بهمن ماه 1391
 

 جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران:

 ۱. محمد حسین فرهادیان. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲. امیرعلی آزادی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳. علی موحدنیا. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۴. محمد حسن روزی طلب. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۵. سید محمد صالحی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۶. مصطفی می‌رمحمدی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۷. جلال خضرایی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۸. علیرضا سلیمانی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۹. ناصر آراسته. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۰. صادق فقفوری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۱. علیرضا فاطمی نیا. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۲. محمد امین فرج اللهی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۳. علی قربانی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۴. محمد نظارت. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۵. مصطفی بهشتی‌نژاد. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۶. مرتضی نوری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۷. کمیل نقی‌پور. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۸. سعید توکلی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۱۹. حسن ولی‌پور. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۰. کاظم جعفری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۱. جابر هاشمی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۲. محمد شاکر. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۳. حسن خدادی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴. محمود جعفری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵. محمد ابراهیمی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۶. مهیار ابراهیمی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۷. حسن شکاری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۸. سجاد نجفی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۹. حمید می‌ناوند. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۰. هادی رجبی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۱. حسین امین الرعایا. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۲. روح الله یغماییان. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۳. وحید احمدی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۴. محمد حسینی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۵. مهدی صادقی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۶. مهدی نورایی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۷. میثم فراشی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۸. محمد رضا طاهریان. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۳۹. سید محمد علوی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۴۰. امیرحسین ثابتی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۴۱. محمد نیکوییان. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۲. احمد بابایی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۳. امین باطنی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۴. هادی امیدی فر. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۵. وحید ایمانی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۶. علی شیرعلی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۷. سید محسن می‌رحاجی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۸. محمد باقری. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۴۹. اشرف سمنانی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۰. وحید خضاب. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۱. محمد طباطبایی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۲. محمد امین حسام. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۳. صادق پروازی مقدم. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۴. محمد حسین صادقی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۵. رادمان رسولی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۶. علی عطار‌زاده. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۷. امیرحسین رمضانی. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۸. میثم آذری. دانشکده ادبیات و علوم انسانی

۵۹. علی نوروزی. دانشکده کشاورزی کرج

۶۰. صابر باغخانی‌پور. دانشکده کشاورزی کرج

۶۱. پدرام جدی. دانشکده کشاورزی کرج

۶۲. مهدی برمر. دانشکده کشاورزی کرج

۶۳. آرش پهلوان. دانشکده کشاورزی کرج

۶۴. مصطفی بنی اسدی. دانشکده کشاورزی کرج

۶۵. حمید دولت مرادی. دانشکده کشاورزی کرج

۶۶. علی درویش‌زاده. دانشکده کشاورزی کرج

۶۷. سعید عباسی. دانشکده کشاورزی کرج

۶۸. ناصر حیدری. دانشکده کشاورزی کرج

۶۹. احمد صاحی. دانشکده کشاورزی کرج 

۷۰. علیرضا رحیمی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۱. مهدی قره گوزلو. دانشکده کشاورزی کرج 

۷۲. محمدمهدی مقدمی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۳. اصغر محمدی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۴. حمید عبدالملکی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۵. احمد رئیسی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۶. رضا رضانژاد. دانشکده کشاورزی کرج

۷۷. رضا کریمی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۸. خیرمحمد محمدی. دانشکده کشاورزی کرج

۷۹. محرمعلی نظری راد. دانشکده کشاورزی کرج

۸۰. میلاد قاسمی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۱. رضا مرادی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۲. یاسر دکامی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۳. میثم دکامی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۴. سعید کیانی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۵. یاسر ترابی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۶. صادق منجزی. دانشکده کشاورزی کرج

۸۷. حمید رضا حاجی علی نیلی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۸۸. احمد رضا کیان. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۸۹. حمید حقیقی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۰. حسن فتوت. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۱. پویا ابراهیمی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۲. مهدی باقری. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۳. حسین قلمبر. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۴. حامد جذبی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۵.  مجید شریفی. دانشکده تربیت بدنی

۹۶. امیرحسین رضوانی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۷. محمد علی‌پور نیا. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۸. امین قبادی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۹۹. محمد رضا اوتادی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۰. رضا خرم. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۱. محمد رضا علیخانی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۲. زین العابدین بهزادی‌پور. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۳. رضا رضایی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۴. روح الله مهدوی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۵. مجتبی طاهری. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۶. ابراهیم باوفا. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۷. علی فلاح. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۸. هادی محسنی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۰۹. جواد زمانی. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۱۰. مسلم حیدری. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۱۱۱. حسین حق پناه. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۲. تقی خواجه. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۳. علی خواجه. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۴. سید حمید امامی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۵. امیرحسین درخشانی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۶. محسن شهمیرزادی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۷. بهمن احمدی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۸. مهدی معیر. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۱۹. کمال الدین مشکین رو. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۲۰. صادق فرامرزی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۲۱. محسن صنعتکار. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۲۲. علی خشایارفرد. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۱۲۳. حمیدرضا امامی‌پور. دانشکده مدیریت

۱۲۴. کوروش کمره‌ای. دانشکده مدیریت

۱۲۵. محمد صادق بهروز. دانشکده مدیریت

۱۲۶. سعید شهبازی. دانشکده مدیریت

۱۲۷. امیرعلی بنایی. دانشکده مدیریت

۱۲۸. وحید یار احمدی. دانشکده مدیریت

۱۲۹. محمد حاجی علی. دانشکده مدیریت

۱۳۰. سجاد باقری. دانشکده مدیریت

۱۳۱. رضا نظری. دانشکده مدیریت

۱۳۲. محسن علی بیگی‌نژاد. دانشکده مدیریت

۱۳۳. حسین قبادی نسب. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۴. مهدی میرزاده. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۵. امیرحسین میرزایی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۶. فرشاد امینی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۷. حسین محمدی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۸. حسین پابرجا. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۳۹. یونس رضایی عارف. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۰. احسان خاطری. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۱. سید امیرعباس موسوی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۲. جواد عسگری. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۳. سید علی حسینی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۴. مسعود داب. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۵. سجاد سپهری نیا. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۶. بعثت علمی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۷. هادی محمدی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۸. محی الدین ماجد. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۴۹. احسان نجم الهدی. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۵۰. امیر حسین مهجوریان. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۵۱. هادی محمدی کمال. دانشکده زبان‌های خارجی

۱۵۲. احسان ابراهیمی. دانشکده فنی

۱۵۳. سروش سیاری. دانشکده فنی

۱۵۴. علی شمسی‌پور. دانشکده فنی

۱۵۵. مهدی غلامی. دانشکده فنی

۱۵۶. محمد حسن ملکیان. دانشکده فنی

۱۵۷. حمید شیردستیان. دانشکده فنی

۱۵۸. محسن اعلایی. دانشکده فنی

۱۵۹. محمد رضا شهبازی. دانشکده فنی

۱۶۰. امیر حسین آقاپور. دانشکده فنی

۱۶۱. بهنام عشقی. دانشکده فنی

۱۶۲. علیرضا صادقی. دانشکده علوم

۱۶۳. رضا عبداللهی. دانشکده علوم

۱۶۴. میثم رحیمی. دانشکده علوم

۱۶۵. ابراهیم طیب‌نژاد. دانشکده علوم

۱۶۶. سعید محمدی. دانشکده علوم

۱۶۷. محمدحسین اخوان. دانشکده علوم

۱۶۸. محمدحسین متالهی. دانشکده علوم

۱۶۹. مهدی رنجبر. دانشکده علوم

۱۷۰. محمد حسین رنجبر. دانشکده علوم

۱۷۱. حسین ولی. دانشکده علوم

۱۷۲. غلامحسين اسكندي. دانشكده كشاورزي كرج

۱۷۳. حسین مرادی. دانشکده علوم

۱۷۴. رضا طاهری. دانشکده علوم

۱۷۵. سید جواد طاهری. دانشکده علوم

۱۷۶. عطا شفیع. دانشکده علوم

۱۷۷. شهاب شفیع. دانشکده علوم

۱۷۸. سیدابراهیم موسوی. دانشکده علوم

۱۷۹. مهدی ارشادی. دانشکده علوم

۱۸۰. احسان شیرکوهی. دانشکده علوم

۱۸۱. جواد شمسی. دانشکده علوم

۱۸۲. رضا عبدالله‌زاده. دانشکده علوم

۱۸۳. علیرضا تهرانی. دانشکده علوم

۱۸۴. محمد حسین موسوی. دانشکده جغرافیا

۱۸۵. سعید هراسانی. دانشکده جغرافیا

۱۸۶. محمد جوفار. دانشکده جغرافیا

۱۸۷. محمد امین نقیب‌زاده. دانشکده جغرافیا

۱۸۸. عبدالله حسین‌زاده. دانشکده جغرافیا

۱۸۹. حسین چرداولی. دانشکده جغرافیا

۱۹۰. هادی مراد خانی. دانشکده جغرافیا

۱۹۱. یاسر آخوندی. دانشکده جغرافیا

۱۹۲. مجتبی کیانی. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۳. طه عدنانی. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۴. سعید مهدی‌پور. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۵. میثم محمدی خواه. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۶. رضا ناطقی. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۷. علیرضا نورانی. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۸. حسین نوروزی. دانشکده دندانپزشکی

۱۹۹. مسلم خیری. دانشکده دندانپزشکی

۲۰۰. رسول ملاوردی. دانشکده دندانپزشکی

۲۰۱. امین خلیل‌نژاد. دانشکده دندانپزشکی

۲۰۲. محمد خلیل‌نژاد. دانشکده دندانپزشکی

۲۰۳. سید مهدی محمدی. دانشکده دندانپزشکی

۲۰۴. حامد نوبخت. دانشکده توانبخشی

۲۰۵. علی اصغر صباغی دانشکده توانبخشی

۲۰۶. محمد سپهری دانشکده توانبخشی

۲۰۷. جلال برزگری دانشکده توانبخشی

۲۰۸. نادر فداکار دانشکده توانبخشی

۲۰۹. اسماعیل آبیاری دانشکده توانبخشی

۲۱۰. هوشنگ طهماسبی. دانشکده بهداشت

۲۱۱. محمود خرم آبادی. دانشکده داروسازی

۲۱۲. علی غضنفری. دانشکده روان‌شناسی

۲۱۳. سجاد صفی‌پور. دانشکده روان‌شناسی

۲۱۴. محمد عباسی. دانشکده روان‌شناسی

۲۱۵. خسروی. دانشکده روان‌شناسی

۲۱۶. مهدی ایمانی‌پور. دانشکده اقتصاد

۲۱۷. محمد آقا رضی. دانشکده اقتصاد

۲۱۸. محمد عباسی. دانشکده اقتصاد

۲۱۹. محمد مختاری. دانشکده اقتصاد

۲۲۰. محمد دلاوری. دانشکده الهیات

۲۲۱. محمد جواد می‌رشفیعی. دانشکده الهیات

۲۲۲. امیرحسین چرم‌زاده. دانشکده الهیات

۲۲۳. امیرحسین عبدالله‌زاده. دانشکده هنرهای زیبا

۲۲۴. مجید خرمشاد. دانشکده هنرهای زیبا

خانم‌ها: 

۲۲۵. مهدیه شجاع‌پور. دانشکده کشاورزی ابوریحان

۲۲۶. هانیه حاجی نوروزی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۲۷. نفیسه فاطمی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۲۸. محدثه پیرهادی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۲۹. فاطمه علیمردانی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۰. محدثه چیتگر‌ها. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۱. پرستو آدینه. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۲. صفا میر احمدی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۳. ریحانه نادر‌نژاد. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۴. فاطمه ازرقی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۵. زهرا می‌نایی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۶. راضیه علیپور. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۷. فهیمه احمدی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۸. ریحانه تحویلدارزاده. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۳۹. راضیه علی‌پور. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۴۰. هاجر متولی. دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات

۲۴۱. اکرم خلیفه. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۲. راضیه قاسمی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۳. سمیرا قاسمی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۴. پروین نوری‌پور. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۵. فاطمه رجا. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۶. فائزه اکبرشاهی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۷. فاطمه مرادی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۸. عاطفه حمزه یی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۴۹. الهام مباشری. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۰. نسترن رضایی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۱. معصومه آبنیکی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۲. زهرا‌پور عبدالله. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۳. معصومه امیرزاده. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۴. پریسا بوربور. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۵. فاطمه حقی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۶. آزاده ابوالفتحی. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۷. مهدیه کلاهدوز. دانشکده حقوق و علوم سیاسی

۲۵۸. زینب رحمانی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۵۹. آمنه جاودان. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۰. مطهره حاجی عباسی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۱. زهره بوالی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۲. خدیجه محمدی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۳. نعیمه عالمی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۴. سیده رقیه سادات خلردی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۵. سامیه جنگی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۶. صدیقه جلیلوند. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۷. زهرا خدا بنده لو. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی 

۲۶۸. فاطمه حیدری. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۶۹. معصومه رضایی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی 

۲۷۰. مهدیه نظرزاده. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۷۱. منصوره حیدری. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۷۲. فاطمه نصیری. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۷۳. صدیقه یونسی. دانشکدهٔ ادبیات و علوم انسانی

۲۷۴. محدثه شایسته. دانشکده علوم

۲۷۵. مریم خوش نجات. دانشکده علوم

۲۷۶. الهام سیرایی. دانشکده علوم

۲۷۷. فاطمه مهری. دانشکده علوم

۲۷۸. زینب اعلامی. دانشکده علوم

۲۷۹. زینب بوربور. دانشکده علوم

۲۸۰. شیرین تقی‌پور. دانشکده علوم

۲۸۱. الهه ورمزیار. دانشکده علوم

۲۸۲. فاطمه کریمی. دانشکده علوم

۲۸۳. شکیبا نصاری. دانشکده علوم

۲۸۴. مرضیه بگان. دانشکده علوم 

۲۸۵. شیرین تقی‌پور. دانشکده علوم 

۲۸۶. زینب سادات سبحانی. دانشکده علوم

۲۸۷. رضوان معتمدی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۸۸. فاطمه حاجی قاسمی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۸۹. محبوبه کلایی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۹۰. مطهره مغیسی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۹۱. مونا محمودی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۹۲. مهدیه اصلانی. دانشکده هنرهای زیبا

۲۹۳. فاطمه مانیان. دانشکده هنرهای زیبا

۲۹۴. سارا مومنی. دانشکده مدیریت

۲۹۵. صغری سادات سید برزگر. دانشکده مدیریت

۲۹۶. زهرا جعفری. دانشکده مدیریت

۲۹۷. سارا جعفری. دانشکده مدیریت

۲۹۸. موحدی. دانشکده زبان‌های خارجی

۲۹۹. کورکی. دانشکده زبان‌های خارجی

۳۰۰. همتی. دانشکده زبان‌های خارجی

۳۰۱. سائلی. دانشکده جغرافیا

۳۰۲. هما نصری. دانشکده جغرافیا

۳۰۳. سمیه ربیعی. دانشکده روان‌شناسی

۳۰۴. سارا شهید‌زاده. دانشکده روان‌شناسی

۳۰۵. ملیحه صادقی-دانشکده الهیات

۳۰۶. پریسا رضایی. دانشکده فنی

۳۰۷. زهرا حضرتی. دانشکده پرستاری

۳۰۸. فرزانه حضرتی. دانشکده پرستاری

۳۰۹. حدیث فاتحی. دانشکده پرستاری

۳۱۰. زینب بیاتی. دانشکده پزشکی 

۳۱۱. فاطمه معموری. دانشکده پزشکی

۳۱۲. ساره اسفندیاری. دانشکده پزشکی

۳۱۳. لیلا ثابت قدم. دانشکده پزشکی