هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 5 خرداد 1396
ساعت 19:46
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 9 ارديبهشت 1388 ساعت 17:45 2009-4-29 17:45:56
شناسه خبر : 13013

خبرگزاري ايسنا كه از بودجه دولتي ارتزاق مي كند و زير مجموعه جهاد دانشگاهي است، اين روز ها به طرزي كاملاً ظريف به حمايت از مير حسين موسوي مي پردازد.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» اگر چه حضور آقاي فاتح (مدير عامل در سايه ايسنا) در مركزيت ستاد آقاي مير حسين موسوي، خود دليلي روشن و واضح برای تلاش های جانبدارانه ايسنا و اهالي آن از اين كانديداي رياست جمهوري است، ولي ظاهرا هر چه بيشتر به زمان راي گيري نزديك مي شويم اين جانبداري و حمايت علني تر شده و جنبه هاي تازه اي به خود مي گيرد.

خبرگزاري ايسنا در تازه ترين اقدام، به انعكاس ويژه خبر برگزاري انتخابات نمادين رياست جمهوري توسط «انجمن اسلامي دانشگاه تهران» پرداخته كه طي آن آقاي مير حسين موسوي به صورت نمادين به كرسي رياست جمهوري دست يافته اند.

صرف نظر از صحت و سقم اين انتخابات كه معلوم نيست مجريان و ناظران نمادين آن چه كساني بوده اند و چه سمتي در ستاد آقاي مير حسين داشته اند، اقدام تامل بر انگيز ايسنا -كه خود مجموعه اي است دولتي و اساسا نبايستي به انتشار اين گونه اخبار مبهم و غير شفاف بپردازد- ظاهرا تنظيم كنندگان خبر را با اين نتيجه سازي انتخاباتی راضي نکرده و سعي كرده اند گزارش تصويري پر حجم اين اتفاق را نيز مخابره و در آن به تبليغ براي اقاي مير حسين موسوي بپردازند.

عكسي كه در خبر مشاهده مي شود، نشان دهنده دست بند سبز(نشان انتخاباتي ستاد مير حسين موسوي) به روز مچ فردي است كه در انتخابات نمادين شركت كرده است. جالب تر اين كه در اين گزارش تصويری هيچ عكسي با اين سوژه وجود ندارد!

گفتني است همواره خبرگزاري ايسنا مدعي بي طرفي در مسايل و رويداد هاي سياسي است كه البته بارها و بارها رفتار هاي متناقضي با اين ادعا از سوي گردانندگان این بنگاه خبري سر زده است. 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت