هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 مهر 1399
ساعت 17:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 دى 1391 ساعت 15:20
شنبه 2 دى 1391 18:50 ساعت
2012-12-22 15:20:53
شناسه خبر : 129123

 هفدهمین همایش کشوری دفتر پژوهش های فرهنگی در حالی صبح دیروز در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار شد که در حاشیه این همایش، دکتر باقری لنکرانی با حضرت علامه مصباح یزدی پشت درهای بسته و بصورت خصوصی جلسه نسبتا طولانی را با یکدیگر داشتند.

به گزارش بی باک ، پس از پایان سخنرانی علامه مصباح یزدی در برنامه نوبت صبح این همایش، دکتر باقری لنکرانی با حضور در دفتر علامه مصباح نماز ظهر و عصر را به امامت معظم له خواند و سپس در یک جلسه خصوصی و نسبتا طولانی با رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) به گفتگو پرداخت.

دکتر باقری لنکرانی پس از این دیدار در گفتگوی اختصاصی "بی باک" شرکت کرد و به سئوالات صریح خبرنگار این پایگاه خبری پاسخ داد که مشروح کامل این گفتگو بزودی منتشر خواهد شد.
گفتنی است؛ هفدهمین همایش کشوری دفتر پژوهش های فرهنگی دیروز در سالن همایش های موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) تحت عنوان "جامعه پزشکی تکلیف مدار، معنویت، بصیرت، انسجام" برگزار گردید.

در این همایش بر سه محور ضرورت تعمیق معرفت جامعه پزشکی، تکلیف مداری و انسجام جامعه پزشکی و نقش جامعه پزشکی در اخلاق و معنویت، بحث و بررسی شد.


در ابتدای این همایش حجت الاسلام شکروی، مدير اجرایی دفتر پژوهش های فرهنگی پیرامون اهداف و سیاست های دفتر پژوهش ها توضیحاتی ارائه داد و سپس دکتر باقری لنکرانی درباره موضوع بصیرت و انسجام در جامعه پزشکی به سخنرانی پرداختند.


در ادامه برنامه حجت الاسلام دکتر آقا تهرانی درباره سبک زندگی و نقش جامعه پزشکی در آن مباحثی را ارائه داد و سپس با اضافه شدن حجت الاسلام روانبخش به سئوالات حضار پاسخ داده شد.


سخنرانی علامه مصباح یزدی پیرامون تعمیق معرفت و بصیرت جامعه پزشکی آخرین برنامه نوبت صبح این همایش بود.


در نوبت عصر نیز میزگردی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی مصباح، دکتر سید امیر حسین قاضی زاده و دکتر کامران باقری لنکرانی برگزار گردید.