هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 28 اسفند 1397
ساعت 21:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 آذر 1391 ساعت 15:33 2012-12-17 15:33:33
شناسه خبر : 128724
همچنين يكي از علل اصلي ريزش هواداران موسوي و كروبي بعد از انتخابات تفاوت گفتار و رفتار آنها بود، به گونه اي كه با كشاندن بخشي از هواداران ساده دل و جوان خود به خيابان و ايجاد هزينه فراوان براي آنها، خود كمترين هزينه اي پرداخت نكردند و حتي امروز بعد از سه سال از فتنه 88، از دولتي كه آن را نامشروع مي‌خواندند تا آخرين ريال حقوق ماهيانه‌ خود را دريافت مي‌كنند تا نشان دهند حتي حاضر نيستند براي نمايش پافشاري بر ادعاهاي خود از يك ريال حقوق‌شان بگذرند.

گروه سياسي:  انتشار عكس حضور زهرا رهنورد در يك بانك اطراف دانشگاه تهران منجر به واكنش شتابزده ضدانقلاب خارج نشين شده است.

به گزارش رجانيوز، طي روزهاي گذشته يكي از دانشجويان دانشگاه تهران با انتشار عكسي از زهرا رهنورد در يكي از  بانك‌هاي اطراف دانشگاه تهران، از رفت و آمد آزادانه وي در دوران حصر! به اماكن عمومي خبر داد.
 
 
بعد از انتشار اين عكس در فضاي مجازي و استقبال گسترده فعالان فضاي مجازي، بلافاصله سايت ضدانقلاب كلمه كه در حال حاضر توسط يكي از اعضاي تندرو ستاد موسوي از فرانسه به روز مي شود، با واكنش شتابزده و عصبي نسبت به اين خبر نوشت:
 
«یک رسانه وابسته به سپاه با انتشار تصویری مبهم از زهرا رهنورد، به خاتمی که اخیرا در خصوص وضعیت کروبی و موسوی و رهنورد ابراز نگرانی کرده بود، حمله کرد و نوشت که باید دید این نگرانی ها درباره حصر سران فتنه تا چه حد می تواند به حقیقت نزدیک باشد.»
 
اما جالب ترين قسمت اين خبر منتشر شده در كلمه آنجاست كه نگران دريافت حقوق رهنورد و موسوي از دولت شده و مدعي شده است:
 
« ماموران امنیتی با کارشکنی مانع از آن شده اند که موسوی و رهنورد حقوق ماهیانه خود را دریافت کنند!»
 
گفتني است موسوي و رهنورد در حالي همچنان از دولت حقوق خود را دريافت مي كنند كه بارها بعد از انتخابات بر نامشروع بودن دولت تاكيد كردند و مشخص نيست آيا پولي كه از دولت نامشروع دريافت مي‌كنند نيز  پول نامشروعي محسوب مي شود يا خير؟
 
همچنين يكي از علل اصلي ريزش هواداران موسوي و كروبي بعد از انتخابات تفاوت گفتار و رفتار آنها بود، به گونه اي كه با كشاندن بخشي از هواداران ساده دل و جوان خود به خيابان و ايجاد هزينه فراوان براي آنها، خود كمترين هزينه‌اي پرداخت نكردند و حتي امروز بعد از سه سال از فتنه 88، از دولتي كه آن را نامشروع مي‌خواندند تا آخرين ريال حقوق ماهيانه‌ خود را دريافت مي‌كنند تا نشان دهند حتي حاضر نيستند براي نمايش پافشاري بر ادعاهاي خود از يك ريال حقوق‌شان بگذرند.