91/9/15 - 18:14 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 127743
استفاده از ادبيات اصحاب فتنه براي خطاب قرار دادن رئيس جمهور قانوني كشور، آنهم بدون هرگونه بهانه خاص در شرايطي كه رهبري معظم انقلاب بر لزوم حاكم شدن فضاي آرامش در كشور تاكيد ورزيده‌اند، از چيزي جز حاكميت حب و بغض ها و كينه هاي شخصي بر مصالح و منافع ملي و اصول اخلاقي حكايت نمي كند، موضوعي كه در سال‎هاي اخير بارها شاهد آن بوده ايم.

  گروه سیاسی: در حالی که تنها چند روز از هشدارهای مهم رهبر انقلاب مبنی بر لزوم حفظ وحدت و آرامش در میان مسئولان می گذرد، سایت الف بي هيچ بهانه‎اي با انتشار فحشنامه ای عجیب خطاب به رییس جمهور، ادامه حضور احمدی نژاد را به ضرر آب های زیر زمینی، مراتع، حیوانات اهلی و وحشی دانست و خواستار استعفای وی از ریاست جمهوری شد.

به گزارش رجانیوز، سایت متعلق به احمد توکلی که در انتشار مطالب کینه توزانه داراي سابقه است، این بار رکورد جدیدی به نام خود ثبت کرد و در سایه سکوت مسئولان قضایی، در اقدامی معنادار، مطلبی علیه رییس جمهور منتشر کرده است که فارغ از ادبیات بچه گانه، سطحی و سخیف آن، ادعاهای غیر منطقی و اهانت آمیزی عنوان شده است.

در این مطلب که به قلم فرد جویای نامی به نام "محمدحسین پاپلی یزدی" منتشر شده است؛ بسیاری از تهمت ها و اهانت های سالهای گذشته جریان های سیاسی علیه رییس جمهور بازنشر شده و مشخص نیست به یکباره پس از آرامش نسبی فضای سیاسی کشور بعد از صحبتهای اخیر رهبر معظم انقلاب، هدف از انتشار این حجم از حرفهای غیرمنطقی، مضحک و پوپولیستی علیه رییس جمهور قانوني کشور چیست؟
 
در بخشی از این مطلب که به عنوان تیتر اول سایت اول منتشر شده، با استدلال های کاملا منطقی! آمده است:
 
«چرا در دروه شما اینقدر سیل زیاد شده است. چرا در دوره شما اینقدر سفره های آب زیر زمینی افت کرده است؟ ... شما را بخدا بیایید با هم یک گپی بزنیم شاید من قانع شوم و شبها راحت بخوابم. »
 
در ادامه این نامه که به نظر می رسد نویسنده آن چندان از تعادل روانی برخوردار نبوده، نوشته شده است:
 
 «آقای رئیس جمهور از وقتی شما رئیس جمهور شده اید ، بی خود و بی جهت دعوا و مرافعه بین زن ها و شوهرها و بازاری ها ومردم ، راننده تاکسی هاو مسافران و ...  زیاد شده است.»
 
نويسنده در پایان این نامه نیز از رییس جمهور درخواست کرده «یک برنامه دو ساعته تلویزیونی بگذارید تا ما دو نفر به عنوان دو عضو هیات علمی دانشگاه با هم درد و دل کنیم، مردم هم بفهمنند. شاید من گفتار درمانی شوم. »
 
اما نکته مهم تر از همه در این نامه آنجاست که وی همنوا با زمزمه های اخیر موسوی خوئینی ها و دیگر چهره های فعال در فتنه، از لزوم "استعفای رییس جمهور" و "برگزاری انتخابات آزاد" سخن گفته و با ادبیاتی هتاکانه  ادامه حضور احمدی نژاد در مقام ریاست جمهوری را به زیان درختان جنگلی، مراتع، آب های زیرزمینی، حیات وحش و حتی حیوانات اهلی دانسته است:
 
"نظر قطعی من این است که هر ساعتی که شما زودتر استعفا بدهید و انتخابات آزاد ریاست جمهوری در این مملکت راه بیفتد من یکی راحت تر شوم. ادامه ریاست جمهوری توسط شما حتی یک ساعت بیشتر باعث خرابی بیشتر زندگی من یکیمی شود ، خود دانید .البته من قرار شد از طرف آدم های دیگر صحبت نکنم. ولی از طرف غیر آدم ها می توانم صحبت کنم. ادامه ریاست جمهوری شما برای درختان جنگلی ، مراتع ،‌آب های زیر زمینی ، بستر رودخانه ها ،‌دریاچه ها ، حیات وحش حتی برخی حیوانات اهلی هم زیان آور است ... خدا شاهد است استعفای شما  از پست ریاست جمهوری به نفع خود شما هم هست. درباره پیشنهاد اولمیا حالاشما جلسه تلویزیونی بگذارید و مرا قانع کنید یا من جلسه را سر پل صراط می گذارم."
 
استفاده از ادبيات اصحاب فتنه براي خطاب قرار دادن رئيس جمهور قانوني كشور، آنهم بدون هرگونه بهانه خاص در شرايطي كه رهبري معظم انقلاب بر لزوم حاكم شدن فضاي آرامش در كشور تاكيد ورزيده‌اند، از چيزي جز حاكميت حب و بغض ها و كينه هاي شخصي بر مصالح و منافع ملي و اصول اخلاقي حكايت نمي كند، موضوعي كه در سال‎هاي اخير بارها شاهد آن بوده ايم.
 
تكميلي
 
ساعاتي پس از انتشار انتقاد رجانيوز به اقدام سايت الف،‌ اين سايت خبري مطلب توهين آميز خود را از خروجي حذف كرد؛ این در حالی است که پیگیری های خبرنگار رجانیوز نشان داد چند هفته قبل از انتشار این نامه در سایت الف؛ سایت هاي "جرس" و "كلمه" که از رسانه های اصلی فتنه گران خارج از کشور محسوب می شوند، این نامه را با عنوان  "نامه سرگشاده یک استاد بازنشسته دانشگاه به احمدی نژاد" و " استاد سابق دانشگاه تربيت مدرس خواستار استعفاي احمدي نژاد شد" منتشر کرده بودند.