هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 28 اسفند 1397
ساعت 02:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 6 ارديبهشت 1388 ساعت 12:14 2009-4-26 12:14:56
شناسه خبر : 12769
پس از آنکه آيت‌الله زنجاني از

انتشار خبر و تصاویر دیدار میرحسین موسوی با آیت‌الله محمد عزالدین زنجانی از مراجع تقلید مشهد و ادعای حمایت کامل این مرجع تقلید از موسوی، با واکنش ایشان مواجه شد.

به گزارش رجانیوز، میرحسین در سفر آخر هفته گذشته خود به مشهد مقدس با برخی علمای این شهر نیز دیدار کرد اما شاید مهم‌ترین دیدار وی با آیت‌الله زنجانی از مراجع تقلید بود.

اما پس از آنکه آیت‌الله زنجانی از انتشار این اخبار آگاه می‌شود، ضمن ابراز ناراحتی از اینگونه بداخلاقی‌های سیاسی تأکید می‌کند که باید با انتشار پیامی در تقدیر از رفتار عزتمندانه رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در مقابل کفار در اجلاس ژنو، مکر مکاران را به خودشان بازگرداند.

به گزارش رجانیوز، این مرجع تقلید در پیامی خطاب به دکتر احمدی‌نژاد که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرنگار ما قرار گرفت، از سخنرانی ریاست جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: «جناب آقای دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

تصویر سخنرانی مستدل و کوبنده شما را در کنفرانس ضد نژادپرستی ژنو دیدم. از اینکه با جسارت ستودنی صهیونیستها را به چالش کشیدید تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم این شیوه مرضیه جنابعالی الگویی برای سران کشورهای اسلامی باشد. از خداوند متعال توفیقات جنابعالی و عزت اسلام و مسلمین را مسئلت می‌نمایم.»