هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 مهر 1400
ساعت 01:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 آبان 1391 ساعت 14:11
چهارشنبه 17 آبان 1391 17:41 ساعت
2012-11-7 14:11:30
شناسه خبر : 125551
در حالی که روزهای گذشته وکیل و خانواده هاشمی در یک فضاسازی رسانه‌ای مدعی ناراحتی قلبی مهدی هاشمی و لزوم انتقال او به بیمارستان شدند، خبرنگار رجانیوز کسب اطلاع کرد که نه تنها موضوع بیماری مهدی هاشمی، به هیچ وجه جدی نبوده بلکه این فضاسازی با هدف بهانه‌تراشی برای توقف روند تحقیقات، آزادی و ناتمام ماندن پرونده مهدی هاشمی صورت گرفته است.

 در حالی که بیش از یک‌ماه از دستگیری مهدی هاشمی فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به اتهام ایفای نقش محوری در فتنه 88 و برخی پرونده‌های مالی می‌گذرد، فشار‌ها برای آزادی وی و ناتمام گذاشتن روند تحقیقات افزایش یافته است به نحوی که ادعای خانواده هاشمی مبنی بر بیماری وی، به بهانه‌ای برای افزایش فشارها و توقف روند تحقیقات تبدیل شده است.

در حالی که روزهای گذشته وکیل و خانواده هاشمی در یک فضاسازی رسانه‌ای مدعی ناراحتی قلبی مهدی هاشمی و لزوم انتقال او به بیمارستان شدند، خبرنگار رجانیوز کسب  اطلاع کرد که نه تنها موضوع بیماری مهدی هاشمی، به هیچ وجه جدی نبوده بلکه این فضاسازی با هدف بهانه‌تراشی برای توقف روند تحقیقات، آزادی و ناتمام ماندن پرونده مهدی هاشمی صورت گرفته است.
 
این در حالی است که برخی اخبار نیز از تشدید فشارها بر رئیس و مسؤولان قوه قضائیه برای نیمه‌تمام ماندن تحقیقات از مهدی هاشمی حکایت دارد.
 
این فشارها که در روزهای گذشته از سوی هاشمی رفسنجانی و با پیگیری ضرورت نیمه تمام ماندن تحقیقات و انتقال مهدی هاشمی به بیمارستان بر قوه قضائیه وارد شده با واکنش منفی رئیس قوه قضائیه روبرو شده است.
 
خبر تکمیلی
 
در همین حال یکی از کارکنان بیمارستان دی که مهدی هاشمی در آن بستری است به خبرنگار رجانیوز گفت در حالی که مهدی هاشمی به بهانه بیماری قلبی در این بیمارستان بستری شده و قرار است در روز پنجشنبه تحت آنژیوگرافی قرار بگیرد، امروز علاوه بر غذای معمول بیمارستان که برای بیماران تهیه شده و طبق برنامه غذایی جوجه کباب بود، دو عدد دیزی چرب نیز که توسط همراهان وی تهیه شده بود، به عنوان غذای روزانه مصرف کرده است.
این در حالی است که همراهان وی بسته های بزرگی از چیپس و پفک نیز برای او تهیه کرده اند تا به عنوان بیمار قلبی، یک روز پیش از آنژیوگرافی آنها را مصرف کند.
 
از سوی دیگر این کارمند بیمارستان دی اعلام کرد حضور مهدی هاشمی در این بیمارستان مشکلات جدی را برای بیماران حاضر در طبقه ای که وی بستری است به وجود آورده است چنانکه به علت تمایل رئیس مجمع تشخیص نظام برای عیادت روزانه فرزندش، تیم حفاظت وی که تیم سنگینی به حساب می آیند، محدودیت های فراوانی را برای بیماران، همراهان و نزدیکان بیماران بستری در آن بخش به وجود آورده اند.