هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 ساعت 13:50 2009-4-22 13:50:01
شناسه خبر : 12535

سعید حجاریان که از وی به عنوان طراح اصلی جنگ روانی دوم‌خردادی‌ها یاد می‌شود، پروژه اردیبهشت داغ را برای مظلوم‌نمایی و ایجاد موج اجتماعی در حمایت از میرحسین موسوی پیشنهاد داده است.

به گزارش رجانیوز، براساس این پروژه، طرح یک ترور نافرجام علیه موسوی ترتیب داده می‌شود و پس از آن، موج اجتماعی در حمایت از موسوی کشور را فرا می‌گیرد.

موسوی نیز در واکنش به این اتفاق، بیانیه‌ای صادر خواهد کرد و با گلایه شدید از برخوردهای غیراخلاقی، فاز مظلوم‌نمایی را تکمیل می‌کند.

استاندار تهران روز گذشته بدون اشاره به جزئیات این پروژه گفت: براساس برخي اخبار، جرياني مي‌خواهد با ايجاد جوسازي درباره انتخابات و با هدف بر هم زدن فضاي رواني آن، موضوع ترورهاي ساختگي و مصنوعي كانديداها را دنبال كند.

مرتضي تمدن استاندار و رئيس شوراي تامين استان تهران، با بيان اينكه اخبار موثق داريم كه برخي با هدف بر هم زدن فضاي رواني انتخابات و نا امن جلوه دادن اين فضا قصد دارند به طراحي ترورهاي مصنوعي پرداخته و آگاهانه دست به ترور كانديدا بزنند هدف از اين كار را دنبال كردن پروژه مظلوم‌نمايي و القاء ناامني در فضاي جامعه دانست و گفت: البته بيگانگان در اين پروژه نقش اساسي دارند. البته دستگا‌ه‌هاي ذي ربط با هوشياري مراقب اين گونه توطئه ها هستند.

طراحی این پروژه از سوی طراح جنگ روانی دوم‌خردادی‌ها در حالی صورت گرفته است که گفته می‌شود در جلسات داخلی سازمان مجاهدین از اینکه میرحسین موسوی نتوانسته موج اجتماعی لازم برای پیروزی را ایجاد کند، اظهارنگرانی شده و تأکید گردیده است تنها در صورت وارد کردن یک شوک به جامعه امکان موفقیت برای وی وجود دارد.