هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 11 آبان 1391 ساعت 10:24 2012-11-1 10:24:18
شناسه خبر : 125035
بانک صادرات ايران با هدف خلق فرصت سرمايه گذاري مشتريان و در راستاي جلب رضايت هموطنان خدمت جديد "برکت سپهر" که طي آن مشتريان مي‏توانند از بيشترين سود بانکي برخوردار گردند را عملياتي نمود.

بانک صادرات ایران به منظور خلق فرصت سرمايه گذاري مشتريان و افزايش رضايتمندي آنها از خدمات بانک، خدمت جديد«طرح برکت سپهر» را عملياتي نموده که طي آن سپرده گذاران مي‌توانند از بالاترين نرخ سود بانکي بهره مند و در يک دوره 5 ساله سرمايه خود را 2/72 برابر کنند.

به گزارش گروه اقتصادی رجانیوز به نقل از روابط عمومي بانک صادرات ايران،  بر اساس دستورالعمل اين بانک اين طرح 5 ساله و با سود 172 درصد با هدف ايجاد زمينه سرمايه گذاري براي اشخاص حقيقي و حقوقي غير دولتي در نظر گرفته شده است. اين سپردهها  با حداقل يک ميليون ريال  در کليه شعب اين بانک قابل گشايش  بوده و بعد از 5 سال نيز قابل تمديد مي باشند. اين طرح به عنوان خدمت جديد از سوي اين بانک امکاني را فراهم نموده است تا ضمن افزايش چشمگير سپرده مشتريان به افزايش قدرت تسهيلات دهي و در نتيجه بهبود سطح توليد و اشتغال در جامعه نيز کمک کند.

شايان ذکر است اين بانک در راستاي افزايش رضايت­مندي مشتريان طي سال جاري خدمات مالي متنوعي نظير: ارسال پيام کوتاه قبل از برگشت چک، کارت مجازي براي اشخاص حقوقي، گنجينه سپهر ، سپهر کارت خانواده، سامانه واريز جمعي وجوه به صورت اينترنتي و... را به بازار عرضه نموده که مورد استقبال مشتريان قرار گرفته اند.

گفتني است بانک صادرات ايران با در اختيار داشتن 3 هزار شعبه، افتتاح بيش از 47 ميليون حساب بانکي online براي هموطنان و ارايه خدمات متنوع بانکي و مالي به بيش از 28درصد از دارندگان کارتهاي بانکي عضوشتاب نقش بسزايي در توسعه و ارتقاء خدمات بانکي دارد. 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x