هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 فروردين 1399
ساعت 06:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 مرداد 1387 ساعت 01:06
چهارشنبه 23 مرداد 1387 05:36 ساعت
2008-8-13 01:06:25
شناسه خبر : 123

دانشكده خبر که در يكسال اخير وضعيت ويژه اي را در خصوص نظم و انضباط آموزشي به خود گرفته است اخيرا توسط افرادي که سابق بر اين بطور فعال اهداف سياسي خود را در دانشكده خبر پيگيري مي كردند مورد تخريب قرار گرفته و هم اكنون سايت هاي خبري و روزنامه هاي همسو بااين افراد براي تخريب تيم جديد مديريتي در دانشكده خبر بسيج شده اند.

به گزارش رجانيوز به نقل از بولتن نيوز، همزمان با تخريب برخي رسانه هاي داخلي ،شبكه هاي ضد انقلاب مانند صداي امريكا، راديو فردا و سايت هايي چون ادوارنيوز و روزآنلاين نيز به تئوري بافي عليه مديريت جديد دانشكده خبر مشغول شده اند و از آينده ي آن ابراز نگراني مي کنند.

بر اساس اين گزارش ،آنها معتقدند روند جاري دانشكده صرفاً يك طيف از خبرنگاران متعهد به جريان اصولگرا را به جامعه رسانه اي تحويل مي دهد و اين يعني مرگ تدريجي قدرت هاي رسانه اي جريان هاي اپوزسيون در داخل كشور.

همزمان جمع زيادي از جوانان متدين ايراني با تماس هاي مكرر با مسوولان دانشكده خواستار ورود به اين دانشكده براي تحصيل در رشته خبرنگاري شده اند و اين در حالي است که پيش از اين برخي دانشجويان از جو عمومي دانشكده نگراني هايي را داشته و مديريت گذشته اجازه ورود دانشجويان را به دانشکده را نمي دادند.

اخيراً‌ مسوولان دانشكده مطابق رسم معمول همه ي دانشگاه ها و مراكز آموزشي در ايران و بنابر درخواست جمعي از دانشجويان دختر دانشكده، با استقرار 3پارتيشن چوبي تزئين شده اقدام به جداسازي محل استراحت دختران كرده اند كه حتي اين اقدام نيز با هياهوي رسانه اي داخل و خارج كشور روبرو شد.

در عين حال جمعي از دانشجويان دانشكده با حضور در اتاق هاي مديران دانشكده از اين اقدام تشكر و قدر داني كرده اند