هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 13 اسفند 1399
ساعت 08:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 فروردين 1388 ساعت 10:14
سه شنبه 25 فروردين 1388 14:44 ساعت
2009-4-14 10:14:32
شناسه خبر : 11891

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای گفت: آقای موسوی از طرفی مدعی ارزش‌مداری است و از طرفی، حمایت کسانی را برای خود برگزیده است که دشمن اسلام و انقلاب و ارزش‌ها هستند.

مهدی کوچک زاده در گفتگو با رجانیوز، در خصوص حمایت سازمان مجاهدین و جبهه مشارکت از میرحسین موسوی اظهار داشت: قطعاً اگر آقای موسوی بدون توجه به معیارها فقط به دنبال کمیت حمایت‌کنندگان باشد و اجازه دهد در این مسیر کسانی که در مقابل ارزش‌ها و معیارهای امام موضع‌گیری کرده‌اند، از او حمایت کنند، به مردم، امام(ره) و انقلاب خیانت کرده است.

وی با اشاره به صفحه‌های تاریک فعالیت سازمان مجاهدین، مواضع این سازمان را مغایر با ارزش‌های انقلاب دانست و گفت: این سازمان در موارد متعددی نشان داده است که فاصله زیادی با ادعاهای آقای موسوی دارد.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: موسوی که در ابتدای اعلام کاندیداتوری، دم از اسلام ناب محمدی می‌زد، طبعاً نمی‌تواند با اسلام امریکایی سازش داشته باشد، از این رو آقای موسوی باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آقای موسوی نمی تواند در فعالیت‌های خود از کسانی استفاده کند که مروج اسلام امریکایی هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با یادآوری رهنمودهای امام راحل مبنی بر اینکه امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، تصریح کرد: امام(ره) آن موضع گیری را داشته است و از طرفی بارها مشاهده کرده‌ایم که امثال آقای بهزاد نبوی چگونه سنگ امریکا را به سینه می‌زنند.

وی ادامه داد: از بعد دینی و ارزشی نیز، آغاجری نمونه بارز یک دین‌ستیز و دین‌گریز است که بارها مواضع ملحدانه خود را مطرح ساخته است، لذا میرحسین موسوی به عنوان کسی که خود را ارزشی و اصلاح‌طلب ارزشی معرفی می‌کند، باید اعلام موضع کند نه اینکه هم به نعل بکوبد هم به میخ.

کوچک‌زاده طرفداری از ارزش‌های دینی و حمایت از مصادیق ضد ارزشی را با یکدیگر در تعارض دانست و گفت: هر نوع عدم تطابق رفتار و گفتار در هر جریانی موجب رویگردانی مردم خواهد شد، ولی آقای موسوی امروز با این حرکت خود نشان داده است که هم ادعای ارزش‌مداری دارد و هم از حمایت کسانی برخوردار است که در مقابل ارزش‌ها قد علم کرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص صف بندی انتخابات ریاست جمهوری در دو جبهه اصلاح طلبی و اصولگرایی اظهار داشت: اصولا فکر نمی کنم آنچه از اصلاح طلبی دیدیم و از اصلاح طلبان شناختیم، چیزی جز اجماع از آنان درآید، چرا که در ورای کلمات پر طمطراقی همچون دموکراسی که از آن دم می زنند، اتفاقاً بسیار انحصار طلب و تمامیت خواه هستند.

این نماینده مجلس در پایان گفت: در اصولگرایان هم با توجه به تعریفی که از اصولگرایی وجود دارد راهی بجز وحدت وجود ندارد و اگر وحدت به دست نیاید، مقصر آن کسانی هستند که ادعای اصولگرایی دارند ولی هرگز در قالب آن نمی گنجند.