هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 1 شهريور 1391 ساعت 15:39
چهارشنبه 1 شهريور 1391 20:09 ساعت
2012-8-22 15:39:39
شناسه خبر : 118670

جریان ضدانقلاب که پس از فتنه 88 با ریزش شدید اجتماعی مواجه شده و عملا رهبری سیاسی و رسانه ای آن بدست ضدانقلاب خارج نشین افتاده است، پس از پیشنهاد مضحک کثیف کاری در تهران همزمان با حضور میهمانان خارجی که توسط یکی از سایت های اصلی سبزها منتشر شد، این بار پیشنهاد سخیف دیگری را مطرح کرد.

به گزارش رجانیوز، سایت بالاترین با انتشار یک فراخوان عمومی خطاب به مخاطبانش -در خارج از کشور!-، خواستار نافرمانی مدنی از سوی آنها شد و از آنها خواست تا در مدت برگزاری اجلاس تهران، شهر را ترک نکرده و با حضور در خیابان ها موجب ترافیک شوند!

این پیشنهاد خنده دار در حالی مطرح می شود که با آغاز فتنه 88، بسیاری از  سبزها و کسانی که مدعی تقلب در انتخابات بودند از دادن جان خود در راه هدفشان سخن می گفتند اما روند نزولی این جریان تا حدی پیش رفته است که سطح مبارزات این جریان با نظام، به در خواست برای مسافرت نرفتن و ماندن در پایتخت محدود شده است!

گفتنی است در بخش دیگری از این فراخوان بامزه، تصریح شده که سه سال از عدم ورود خبرنگاران خارجی به تهران می گذرد و این فرصت مناسبی است تا سبزها بتوانند اعتراض خود را نمایان کنند! اما این ادعای کذب در حالی است که طی این مدت در مناسبت های مذهبی، ملی و ... خبرنگاران کشورهای خارجی در تهران حضور داشته اند و کشورهای غربی و مدعی دموکراسی از جمله رژیم سلطنتی انگلیس باید پاسخگوی اخراج خبرنگار پرس تی وی از این کشور باشند.