هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 23:07
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 4 مرداد 1391 ساعت 16:18 2012-7-25 16:18:07
شناسه خبر : 116122

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از توقف عملیات پرواز یکی از شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور به علت عدم رعایت مقررات، کاهش سطح کیفیت و الزامات تصریحی خبر داد.

 به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، خلبان حمیدرضا پهلوانی، اظهار داشت: عملیات پرواز این شرکت هواپیمایی با هدف ایجاد فرصت جهت بازیابی و ارتقا کیفیت مورد انتظار مردم از روز گذشته متوقف شد.
 
به گفته وی، این شرکت تا زمان حل و فصل موارد ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و انجام اقدامات اصلاحی در یک زمان معین مجاز به انجام پروازهای داخلی و خارجی نخواهد بود
 
معاون وزیر راه و شهرسازی، آگاهی بخشی به مردم و جلوگیری از جدایش و دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف توسط برخی شرکت های هواپیمایی را از دیگر اهداف توقف این شرکت هواپیمایی برشمرد.
 
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: هموطنان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد دور از انتظار، مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کنند تا این سازمان یافته‌های مورد نظر را‌ تا حل و فصل نگرانی‌های موجود به صورت جدی در دستور کار قرار دهد.
 
‌پهلوانی اظهار داشت: اطلاع رسانی لازم از طریق دفاتر خدمات مسافرت هوایی به منظور فروش بلیت به مسافران این شرکت هواپیمایی صورت پذیرفته است.
 
وی همچنین به شرکت‌های هواپیمایی هشدار داد‌ سازمان هواپیمایی کشوری با مشاهده هرگونه دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف این سازمان، که موجب نگرانی مردم می‌شود، برخورد قانونی خواهد داشت.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت