هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 5 مرداد 1396
ساعت 17:36
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 22 تير 1391 ساعت 13:42 2012-7-12 13:42:56
شناسه خبر : 114935
ما با استفاده از همه قدرت و ابزارهایی که در اختیار داریم، از هرگونه اقدام یا برنامه ای که توسط گروه ها جهادی و مردم انقلابی انجام می گیرد، حمایت می کنیم. 
 
به گزارش شیعه آنلاین، جنبش حزب الله شبه جزیره العرب موسوم به "حزب الله حجاز" با انتشار بیانیه ای رسمی، ضمن محکوم کردن ترور آیت الله النمر توسط نیروهای امنیتی رژیم آل سعود، تهدید کردند که در آینده ای نزدیک چاه های نفت عربستان سعودی را مورد حمله قرار خواهند داد.
 
در بخشی از این بیانیه که روز گذشته به تاریخ 21 ماه شعبان منتشر شده آمده: رژیم جنایتکار سعودی با مورد حمله قرار دادن علامه مجاهد شیخ «نمر باقر النمر» جنایتی وقیحانه مرتکب شد که نشان دهنده ترسویی و خباثت این رژیم است.
 
حزب الله حجاز در بیانیه خود افزود: ما تأکید می کنیم تلاش برای ترور شیخ النمر جنایتی است که رژیم سعودی پیامدهای آن را به خوبی پیش بینی نکرده بود. شیخ النمر همواره در مشکلات در کنار ملت ایستاد و بهای سنگینی برای این کارش پرداخت و لذا اکنون بر ما واجب است که در کنار وی بایستیم و با جنایت های رژیم سعودی مقابله کنیم زیرا هدف ما اکنون علیه دیکتاتوری قبیله ای در منطقه یکی شده است.
 
این بیانیه در ادامه می افزاید: مورد هدف قرار دادن شیخ النمر به آتشی تبدیل خواهد شد که رژیم سعودی و اربابانش یعنی آمریکا و انگلیس را در خود خواهد سوزاند. ضمن محکوم کردن این اقدام علیه شیخ النمر، جنبش حزب الله شبه جزیره العرب ملت شریف را به ایستادن در کنار شیخ النمر دعوت می نماید و اقدامات ذیل را توصیه می کند:
 
1- برگزاری تظاهرات در مناطق مختلف سعودی برای حمایت از شیخ النمر و اهالی شرق عربستان.
2- برگزاری مجالس قرائت قرآن و ختم در مساجد و حسینیه ها برای شادی روح شهدای قطیف.
3- پوشیدن لباس سیاه و ابراز همدردی با اهالی منطقه الشرقیه عربستان.
4- به آتش کشیدن عکس شاهزادگان دیکتاتور عربستان در تظاهرات ها.
5- اجرای عملیات های استشهادی در مناطق مختلف نفتی عربستان (که زیر نظر آمریکاست).
 
نکته: ما با استفاده از همه قدرت و ابزارهایی که در اختیار داریم، از هرگونه اقدام یا برنامه ای که توسط گروه ها جهادی و مردم انقلابی انجام می گیرد، حمایت می کنیم. 
 
                                                                                                                                                              کمیته سازمانی "جنبش حزب الله شبه جزیره العرب"
 
 
 
 
 
 

  

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms