هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 اسفند 1396
ساعت 00:27
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 13 تير 1391 ساعت 15:35 2012-7-3 15:35:40
شناسه خبر : 114162

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توکلی هم مبارز بود و انصافا هم در راه اعتقادش مبارزه کرد و بعد از پیروزی انقلاب هم با همین اعتقاد کار کرد و مطالبی که در قبال خدمات توکلی گفته شد خیلی قابل اعتنا نیست.

به گزارش خبرآنلاین، در جلسه علنی صبح امروز مجلس در جریان بررسی اعتبارنامه احمد توکلی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که دوستان در مجلس ممکن است با نظرات توکلی موافق و مخالف باشند، گفت: یک مطلبی را از شهید مطهری عرض می کنم و آن این است که در بین گناهان کبیره ظلم وضع متفاوتی دارد و سنت الهی است که در این دنیا باید پاسخ ظلم داده شود.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بنده توکلی را می شناسم، توکلی هم مبارز بود و انصافا هم در راه اعتقادش مبارزه کرد و بعد از پیروزی انقلاب هم با همین اعتقاد کار کرد و مطالبی که در قبال خدمات وی گفته شد خیلی قابل اعتنا نیست و برخی از آنها با سختگیری تخلف جزئی است. تصریح کرد: در مورد ارز تحصیلی که گفته می شود به هر حال ایشان عیال وار است و رفت و آمد دارند و مته به خشخاش گذاشتن در این رابطه درست نیست.
 
نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که خیلی از دانشگاه های خارج از کشور برای گرفتن دکترا فوق لیسانس نمی خواهند، گفت: نباید افرادی که خدمت می کنند به کشور را ضایع کنیم، نمایندگان در رای خود توجه کنید.
 
لاریجانی درباره موضوع انتخاب رئیس جدید مرکز پژوهش ها گفت: در مورد مرکز پژوهش ها احمد توکلی خدمت کرد و این که رئیس آن تغییر کردن به دلیل عملکرد ضعیف توکلی نبود است. توکلی دو دوره ریاست مرکز را بر عهده داشت و حضور نیروی جدید در این مرکز موجب تحرک بیشتر در این مرکز می شود.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x