هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 4 مهر 1400
ساعت 09:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 خرداد 1391 ساعت 09:10
يكشنبه 21 خرداد 1391 13:40 ساعت
2012-6-10 09:10:40
شناسه خبر : 111973

طنز ـ محمدرضا شهبازي- يك جاي خلوت پيدا كنيد، مطمئن شويد كسي آن دور و برها نيست، مواظب باشيد كه مكان به دوربين مدار بسته هم مجهز نباشد، خلاصه همه نكات ايمني را كه رعايت كرديد، جملات زير را آرام بخوانيد و حدس بزنيد كه كدام گزينه مي تواند گوينده هر يك از آنها باشد. اينهمه توصيه كه براي رعايت نكات ايمني كرديم بخاطر جواب اين سوالات است نه خود آنها. مخصووصا اگر متاهل هستيد خيلي بيشتر دقت كنيد تا با زندگي تان بازي نشود!

1. «... ادعا کرد با وجود اینکه توهین‌هایی بسیاری به وی شده، همچنان در ادامه این مسیر مصر است. او از برنامه‌هایش برای فراگیری این مسئله طبق اصول و شرع در سایر استان‌ها سخن می‌گوید و مشکل اصلی خود را ناتوانی در پاسخگویی به همه مراجعه‌کنندگان عنوان می‌کند.»

الف) مجري طرح فروش اقساطي گوشت گوسفندي بدون دنبه تنها با يك ضامن معتبر.

ب) محمد خاتمي پس از راي دادن، خطاب به طرفدارانش در سراسر كشور.

ج) مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه بعد از ميزان استقبال مردم از نامزدهايشان در انتخابات مجلس و با اشاره به شروع عضوگيري اين تشكل در سطح كشور.

2. «مرکز ما به خاطر معرفی و ارتباط مراجعه‌کننده 40 هزار تومان دریافت می‌کند که خودمان هم قبول داریم رقم بالایی است و سعی در کاهش آن داریم.»

الف) مدير مركز ارتباط دولت و كشاورزان براي خريد تضميني گندم و جو.

ب) مسئول سامانه دوست يابيِ «كند همجنس فقط با همجنس پرواز».

ج) رييس اداره پيوند دادن اوقات فراغت جوانان با سرگرمي هاي سالم و بهداشتي.

3. «استقبال از این کار بالا بوده و تماس‌هایی که با مرکز گرفته می‌شود بسیار زیاد است. گاهی اوقات ما را کلافه می‌کنند، اما می‌توان گفت در روز برای 20 مراجعه‌کننده قرار ملاقات صورت می‌گیرد.»

الف) منشي مطب يكي از دكترهاي زيبايي واقع در خيابان ميرداماد، كوچه فرخ، پلاك 9/2. ساعت پذيرايي 15 تا 18. منتظرتان هستيم!

ب) مسئول دفتر معرفي زنان خود سرپرست براي دريافت وام خود اشتغالي

ج) يكي از اپراتورهاي 118

4. «اکثر ملاقات‌کنندگان در رنج سنی 23 تا 28 سال هستند و اغلب تهرانی یا دانشجو در تهران هستند،‌ هرچند که میهمان از شهرستان هم داریم».

الف) صاحب يكي از پانسيون هاي دانشجويي حوالي خيابان انقلاب.

ب) مسئول گيشه فروش بليط سينما شيرين جواديه در كتاب خاطرات خود با عنوان «سينما شيرين تعطيل نشد، اين چرت نيمروزي يك نسل بود كه پاره شد»!

ج) مدير يك مركز كاريابي در تهران

5. «به خاطر تعداد اندکشان ما با مشکلاتی مواجه شده‌ایم و از دفاتر خواسته‌ایم اگر موردی سراغ دارند به ما معرفی کنند.»

الف) مسئول استعداد يابي براي مسابقه قويترين مردان ايران.

ب) مامور ويژه سازمان ديده بان حقوق بشر درباره تعداد زندانيان سياسي كه واقعا اعتصاب غذا كرده و يواشكي بلّه‌ي نون، پنير، گردو نخورده اند.

ج) رييس ستاد حمل و نقل و مديريت مصرف سوخت درباره تعداد بازيكناني كه پرسپوليس آنها را جذب نخواهد كرد.

6. «بیشتر به خاطر مسائل مالی با ما همکاری می‌کنند هرچند که برخی از آن‌ها با وجود اینکه کارمند بوده به خاطر اعتقادات و کمک به جوانان با ما همکاری کرده و بعضا قرار ملاقات در منازل خودشان است.»

الف) داوطلبان مشاركت در طرح آمارگيري از يوزپلنگ زرد ايراني.

ب) صاحبخانه هايي كه خانه هاي خود را با نصف قيمت به زوجهاي جوان اجاره مي دهند.

ج) محمدرضا باهنر نايب رييس مجلس درباره افرادي كه براي كمك به او در امر لابي گري اعلام آمادگي كردند

7. «ما کار خلاف شرع و قانون انجام نمی‌دهیم و نیتمان خیر است و معتقدیم که خدا هم در این راه ما را کمک خواهد کرد. اما متاسفانه این‌گونه مسائل در جامعه ما فرهنگ‌سازی نشده و برخوردهای بدی با موضوع می‌شود.»

الف) فائزه هاشمي درباره طرح قديمي خويش براي دوچرخه سواري بانوان.

ب) مسئول غرفه توزيع كارت اينترنت رايگان در نمايشگاه كتاب.

ج) مهمان برنامه سيماي خانواده با اشاره به نقش بي بديل روانكاوان در سلامت رواني جامعه و ضمن گلايه از فرهنگ و بينش هاي غلط موجود در جامعه.

8. «از این توهین‌های بسیاری که به ما می‌شود بیزارم و نگرانی در مورد فیلتر کردن سایت یا برخورد قضایی ندارم چرا که طبق دین و شرع عمل می‌کنم،‌ ضمن اینکه از مشاوره‌های حقوقی هم بهره‌مند هستیم.»

الف) فواد صادقي مدير سايت بازتاب امروز پس از انتشار مطلبي با عنوان « قیمتهای سر به فلک کشیده حتی در فحشاء: تا سقف 1500000 تومان!» در حالي كه روي بخش «مشاور حقوقي» جمله‌اش تاكيد مي كرد!

ب) مدير سايت دانلود رايگان نرم افزارهاي اخلاقي(غير اخلاقي سابق!)

ج) ح.م چند روز قبل از انتخابات رياست جمهوري سال 88 (اتفاقا او هم روي بخش «مشاور حقوقي» جمله‌اش تاكيد مي كرد)!

9. «این کار از نظر مردم و مسئولان مخالفان بسیاری دارد و اگر هم می‌خواستیم در سطح شهر تراکت پخش کنیم قطعا با عرف جامعه تناقض پیدا می‌کرد و مشکلاتی بوجود می‌آورد. اما استفاده از اینترنت به خاطر فراگیری آن بسیار راحت‌تر است. به طور مثال در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم 180 نفر آنلاین در این سایت هستند.»

الف) يكي از تراكت پخش كن هاي ايام انتخابات كه حالا دفتر تبليغات اينترنتي زده است و براي نامزدهاي انتخابات مجلس تبليغ مي كند.

ب) مجري طرح بازيافت و فروش قبرهاي بالاي سي سال به جاي قبر نو، البته با نصف قيمت.

ج) مسئول كمپ بازپروري معتادان دوگانه سوز(شيشه- كراك، ترياك- ماري جوانا، هروئين-ناس و...)

10. «در سایت‌ خودمان اعلام کرده‌ایم که اگر ... است و شرایط آن را دارد برای رضای خدا و رفع مشکل جوانان با ما همکاری کند. به خاطر همین تعداد کم ... و تقاضاهای بسیار، یکی از ... تا مدت‌ها وقت ندارد و برای ... دیگر نیز باید چند روز دیگر وقت داد.» (نقطه چين ها براي لو نرفتن گوينده حذف شده است!)

الف) يكي از مسئولان جذب سرمايه گذاري هاي صنعتي درباره لزوم جذب سرمايه گذاري هاي صنعتي.

ب) محسن سازگارا درباره افرادي از همانها كه بيشمارند و اعلام آمادگي كرده اند در 25 خرداد امسال سكوت كنند!

ج) يكي از فعالان عرصه دامپروري با اشاره به افت و خيزهاي قيمت شير و درباره صفي كه در جلوي دستگاههاي شيردوشي توسط گاوهاي شير ده تشكيل شده است.
 

جواب:

گوينده اين جملات هيچ يك از گزينه هاي بالا نيست ولي ما براي رعايت همان نكات ايمني فوق الذكر نمي توانستيم بيشتر از يكبار گوينده حقيقي را ذكر كنيم؛ به همين دليل ترجيح داديم يكبار در پايان اين متن نام گوينده را بياوريم و بعد سريع صحنه را ترك كنيم! اين جملات را مدير سایت ازدواج موقت تهران در گفتگو با يك سايت خبري گفته بود!

جهت جلوگير از كليك‎هاي بي نتيجه و همچنين جهت كاهش ترافيك اينترنتي عرض مي كنيم كه سايت فوق الذكر از دسترش خارج شده و پليس محترم فتا هم براي برخورد با گردانندگان آن اقدام كرده است؛ حواستان را جمع كنيد!