هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 مهر 1396
ساعت 11:43
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 29 ارديبهشت 1391 ساعت 14:22 2012-5-18 14:22:59
شناسه خبر : 109957

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق تهران از کشف هزاران لیتر روغن موتور و آب باطری تقلبی از دو کارگاه غیر‌مجاز خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از روابط‌ عمومی فرماندهی ویژه نیروی انتظامی شرق استان تهران، حسین قاسم‌لویی اظهار داشت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه افرادی اقدام به تهیه و عرضه روغن موتور تقلبی در یکی از روستاهای سطح شهرستان ورامین می‌کنند موضوع سریعا در دستور کار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت.
 
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق تهران گفت: مأموران در اقدامات فنی و اطلاعاتی توانستند دو کارگاه که در آن بسته‌بندی روغن موتور خودرو و آب باطری به صورت غیر‌مجاز انجام می‌شد و با نصب هولوگرام شرکت‌های معروف در بازار عرضه می‌شد را شناسایی کنند.
 
وی بیان داشت: با کنترل نامحسوس محل و تعقیب و مراقبت‌های انجام شده توسط ماموران با هماهنگی مقام قضایی فردی به نام عادل در حالی‌که در داخل کارگاه به بسته‌بندی روغن‌های پنج لیتری و نصب برچسب‌های تقلبی مشغول بود، دستگیر شد.
 
این فرمانده انتظامی عنوان کرد: ماموران پلیس امنیت در بررسی‌های خود کارگاه دیگری را نیز که با این شیوه و با بسته‌بندی‌های تقلبی اقدام به عرضه محصولات خودرویی می‌کرد، شناسایی کردند.
 
قاسم‌لویی افزود: در همین راستا مأموران در حرکتی ضربتی این کارگاه را مورد محاصره قرار داده و دو نفر را در این رابطه دستگیر کردند و نهایتا کارگاه مزبور پلمپ شد.
 
وی اظهار داشت: طی بازرسی‌های صورت گرفته از این دو کارگاه هزاران لیتر روغن موتور تقلبی، 10 هزار گالن نیم لیتری آب باطری تقلبی، 400 بطری سه لیتری آب باطری تقلبی، 500 گالن پنج لیتری روغن موتور تقلبی، بیش از 20 هزار بطری و گالن خالی مربوط به آب باطری و روغن موتور و تعداد متنابهی برچسب شرکت‌های بزرگ کشف و ضبط شد.
 
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شرق تهران در پایان گفت: نفرات دستگیر شده از این دو کارگاه با دستور قضایی روانه زندان شدند.


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x