هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 5 ارديبهشت 1396
ساعت 22:59
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391 ساعت 17:25 2012-5-9 17:25:44
شناسه خبر : 109118

خبرنامه یک گروه از جمهوری‌خواهان آمریکا مردم را دعوت می‌کند تا در صورت پیروزی مجدد اوباما در انتخابات، دست به قیام مسلحانه علیه وی بزنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هافینگتن‌پست، یک گروه از جمهوری‌خواهان تحت عنوان "کمیته جمهوری‌خواهان گرین‌کانتی" در ایالت ویرجینیا در خبرنامه ماه مارس خود با قرار دادن ستونی که طی آن از مردم آمریکا می‌خواهد در صورت انتخاب مجدد اوباما در این کشور دست به "انقلاب مسلحانه" بزنند، تعجب‌ها را برانگیخته است.
 
نویسنده این ستون که شخصی به نام "مکفی" است، از خوانندگان می‌خواهد تا بقیه محافظه‌کاران آمریکایی را به شرکت در انتخابات ماه نوامبر ترغیب کنند. وی به خوانندگان خود هشدار داده است که هزینه شکست نخوردن اوباما در این انتخابات سنگین خواهد بود.
 
وی تاکید کرده است که اگر نتوان قدرت را در انتخابات نوامبر از چنگ اوباما بیرون آورد، تنها راه باقی‌مانده انقلاب مسلحانه خواهد بود چرا که جمهوری آمریکا نمی‌تواند 4 سال دیگر تحت حکومت یک ایدئولوگ سوسیالیست باقی بماند.
 
هرچند این نشریه مسوولیت نوشتار مزبور را به عهده نویسنده آن می‌پندارد، اما ارائه چنین نظراتی خبر از رادیکال شدن فضا در آمریکا می‌دهد. راست‌گرایان آمریکایی اوباما را متهم به پیروی از ایده‌های سوسیالیستی می‌کنند. نویسنده این مطلب شنبه هر هفته یک برنامه رادیویی عمومی را نیز اجرا می‌کند.
 
مشکلات اقتصادی در آمریکا باعث شده تا اوباما و دیگر سران آمریکایی در چشم مردم این کشور ناکارآمد جلوه کنند. البته این بدان معنا نیست که جمهوری‌خواهان مدیریت بهتری از خود ارائه خواهند کرد چرا که بحران اقتصادی 2008 تا حدود زیادی ناشی از شیوه مدیریت اقتصادی و جنگ‌طلبی‌های آنان بود.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت