هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 2 مرداد 1396
ساعت 13:23
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391 ساعت 16:00 2012-5-9 16:00:15
شناسه خبر : 109105

  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پوآرو»، «دسر توت فرنگی»، «چک برگشتی» / «راز دریاچه»، «ملاقات»، «فرشته نزدیک است» / «عصر اژدها»، «مرد و جاده»، «دورینگو در تگزاس»، «پل»، «دو دو تا چهار تا» / «کنار رودخانه»، «هنوز هم دوست داشتنی» /«بازگشت به سرزمین عجایب»، «خرس»، «زندگی شیرین» / «دارکوب»، «مونس» / «خاطرات روزانه من»، «اشتباه محض» و «گوبی» پنجشنبه و جمعه 21 و 22 اردیبهشت ماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما و نمایش پخش می‌شود. 

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «پوآرو» با بازی دیوید شات پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌­شود. 
درخلاصه داستان فیلم آمده: پس از درگذشت ریچارد، وکیل او اعضای خانواده را گرد هم می‌آورد تا وصیتنامه را برایشان قرائت کند. ریچارد میراث خود را به طور مساوی بین اعضای خانواده تقسیم کرده و فقط برای جورج چیزی به ارث نگذاشته است. در حالی که پیش از آن جورج تنها میراث دار ریچارد بوده است. 
فیلم سینمایی «پوآرو» محصول کشور انگلستان، در سال 2006 به کارگردانی موریس فیلیپس ساخته شده است. 

****************************
فیلم تلویزیونی «دسر توت فرنگی» به کارگردانی محمد رضا حاجی باشی و تهیه کنندگی محمد هادی پروین، جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 
داستان این فیلم با بازی هومن برق نورد، پریسا مقتدی، روشنک گرامی، الهام شکیب و مهتاج نجومی ماجرای خانواده متمولی را روایت می‌کند که بر اثر تصادف تغییرات اساسی در زندگی شان رخ می‌دهد. پدر خانواده که شغل آزاد و پردرآمدی دارد، بر اثر برخورد یک کامیون مجروح و قطع نخاع می‌شود. همسرش بعد از این حادثه موفق می‌شود با سختی فراوان بدهی‌های او را پرداخت کند. او که در امر آشپزی تبحر دارد، پنهان از همسر و تنها دخترش، در رستورانی مشغول به کار می‌شود. 

****************************
فیلم تلویزیونی «چک برگشتی» به کارگردانی سیروس مقدم و با بازی امیرجعفری، ریما رامین فر، هومن برق نورد و بهاره رهنما، جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما باز پخش می‌‌شود. 

شبکه دو
فیلم سینمایی «راز دریاچه» به کارگردانی میشل رویتز و تهیه کنندگی کریستین بکر، پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. 

درخلاصه داستان این فیلم آمده: تیم پسری دوازده ساله است که به گفته مادرش قبل از به دنیا آمدنش پدرخود را طی یک حادثه از دست داده است. تیم همانند پدرش که هرگز او را ندیده است، علاقه زیادی به جانوران ناشناخته و اسرارآمیز دارد. یکی از این هیولاها «لاک نِس» نام دارد که شایعات زیادی درمورد وجود او در دریاچه‌ای در اسکاتلند است. او طی تماشای یک مستند در مورد این هیولا، مردی به نام «اریک وینتر» را می‌بیند که بسیارشبیه عکس پدرش است. 
لیزا مارتینک، لوکاس شاست و هانس ورنر میر در فیلم سینمایی «راز دریاچه» محصول مشترک سال 2008 کشورهای آلمان و اتریش ایفای نقش کرده‌اند. 

*****************************
جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 فیلم تلویزیونی «ملاقات» به کارگردانی محمد حجت ذیجودی و تهیه کنندگی رضا انصاریان از شبکه دو سیما پخش می‌شود. 
داستان فیلم تلویزیونی «ملاقات» با بازی علی اوسیوند، فرهاد بشارتی وافشین سنگ چاپ از این قراراست که: فرزندان بی بی، تصمیم می‌گیرند، روز مادر همگی به دیدار مادر پیرشان بروند و فیش حجی را که برای مادرشان خریده‌اند، به عنوان هدیه «روز مادر» تقدیم کنند. اما در راه رفتن به آنها خبر می‌دهند، حال مادر بد شده و راهی بیمارستان شده است. همگی در بیمارستان حاضر می‌شوند، اما بچه‌ها نمی‌توانند به همراه بزرگترها وارد بخش شوند و مجبورند در سالن انتظار بمانند و این برای نوه‌های مادربزرگ شرایط بدی است؛ چرا که آنها عاشقانه مادربزرگ را دوست دارند. 

****************************
فیلم سینمایی «فرشته نزدیک است» جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. 
در خلاصه داستان فیلم آمده: عاطفه تنها در خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کند. دو پسر او هر کدام ازدواج کرده و به زندگی خود مشغولند. روزی عاطفه زنی را در خانه خود پیدا می‌کند. وی حاضر نیست آنجا را ترک کند. عاطفه پلیس را خبر می‌کند. هیچ کس به جز عاطفه قادر به دیدن زن نیست. زن که خود را «شایسته» معرفی می‌کند، قدرت‌های عجیبی دارد، از جمله این که می‌تواند پیشگویی کند. 
سحر ولد بیگی، پروانه معصومی، پرستو صالحی و مهدی صبایی در فیلم سینمایی «فرشته نزدیک است» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مجید اوجی بازی کرده‌اند. 

شبکه سه
فیلم سینمایی «عصر اژدها» پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 11:30ازشبکه سه سیما باز پخش می‌شود. 
دنی گلاور و وینی جولز درفیلم سینمایی «عصر اژدها» به کارگردانی ریان لیتل و تهیه کنندگی مک کی دینز و استیو ای، محصول سال 2011 آمریکا به ایفای نقش پرداختند. 

****************************
پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 19 فیلم تلویزیونی «مرد و جاده» ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد. 
داستان فیلم تلویزیونی «مرد و جاده» در مورد یک معلم و شاگرد قدیمی است که بعد ازسال‌ها با یکدیگر درمسیری مشترک همراه می‌شوند. برخورد نامناسب و مشکلاتی که معلم در جوانی داشته است باعث بروز مشکلاتی در تربیت این شاگرد شده است. در طول راه بر مبنای همین مساله اتفاقات زیادی برای آنها پیش می‌آید. 
اسماعیل شنگله، سیروس اسنقی و کتانه افشارنژاد درفیلم تلویزیونی «مرد و جاده» به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی علی ژکان بازی کرده‌اند. 

****************************
فیلم سینمایی «دورینگو در تگزاس» پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. 
در این فیلم خواهید دید: در طول جنگ‌های تجزیه طلبی شمال و جنوب ایتالیا فرانکو و چیچو در ارتش جنوب ثبت نام می‌کنند. در یک دهکده آنها با یک اسب سخنگو آشنا می‌شوند که در مورد کارهای شمالی‌ها و جنوبی‌ها اطلاعات زیادی دارد. چیچو و فرانکو که خیلی زود به دوستان خوب او تبدیل می‌شوند، به لطف او از این موقعیت عجیب و غریب نجات پیدا می‌کنند. 
فرانکو فرانچی و کیکو ایگراسیا در فیلم سینمایی «دورینگو درتگزاس» به کارگردانی ماریو گیرولامی، محصول سال 1967 ایتالیا به ایفای نقش پرداختند. 

****************************
جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 11:30 فیلم سینمایی «پل» به کارگردانی تینا پاکروان و تهیه کنندگی فریدون جیرانی و با بازی مجید مظفری، شقایق فراهانی و داریوش کاردان از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود. 

****************************
جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 14 فیلم سینمایی «دو دو تا چهار تا» روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. 
فیلم سینمایی «دو دو تا چهار تا» داستان خانواده‌ای متوسط راروایت می‌کند که پدر خانواده معلم ریاضی است. تا اینکه از طرف اداره پاداشی به پدر تعلق می‌گیرد. فرزندان هر کدام ( یک دختر ـ یک پسر) برای پول نقشه‌ای دارند. مادرشان نیز یخچال می‌خواهد. اما عمه آنها تماس می‌گیرد که برای عروسی خواهر شوهرش باید همگی بیایند و برای حفظ آبروی عمه با ماشین و بهترین لباس‌ها در مراسم حضورداشته باشند. 
ریشی کاپور و نیتو سینگ در فیلم سینمایی «دو دو تا چهارتا» به کارگردانی حبیب فیسال، محصول سال 2010 کشور هند ایفای نقش کرده‌اند. 

شبکه چهار
فیلم سینمایی «کنار رودخانه» به کارگردانی تتسو شیموهارا و با بازی رینکو کیکوچی و هوری یوکی، پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 15:45 ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود. 
فیلم سینمایی «کنار رودخانه» محصول سال 2011 در کشور ژاپن ساخته شده است. 
****************************
روز جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 فیلم سینمایی «هنوز هم دوست داشتنی» محصول سال 2008 کشور آمریکا، درقالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. 
در خلاصه داستان فیلم آمده: «رابرت ملون» پیرمردی است که در یک فروشگاه کار می‌کند. او دچار فراموشی شده و زن و بچه خود را نمی شناسد. او در خیال خودش با زنی به نام «مری» آشنا می‌شود و با او ازدواج می‌کند، در حالی که آن زن، زن واقعی خودش است. او هر لحظه با «مری» صحبت می‌کند. ولی وقتی او را پیدا نمی‌کند حالت عصبی به او دست می‌دهد. 
مارتین لاندو، الن بورستین، آدام اسکات و الیزابت بنکز در فیلم سینمایی «هنوز هم دوست داشتنی» به کارگردانی نیکلاس فاکلر بازی کرده‌اند. 

شبکه تهران
فیلم سینمایی «بازگشت به سرزمین عجایب» به کارگردانی والتر مارچ، محصول سال 1985 کشورهای انگلیس و آمریکا، پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. 
در خلاصه داستان این فیلم با بازی نیکول ویلیامسون، جین مارش و فیروزا بالک آمده: پس از حادثه گردباد «دوروتی گیل» مدام برای عمو «هِنری» و خاله «ام» از آنچه در سرزمین عجایب برایش رخ داده تعریف می‌کند. اما آنها که گمان می‌کنند، «دوروتی» دچار بیماری رویاپردازی شده او را پیش دکتر درلی می‌برند. دکتر از خاله ام می‌خواهد که «دوروتی» را چند روزی در درمانگاه او بگذارد تا روی مغز وی آزمایشات الکتریکی انجام دهد. 

****************************
30 دقیقه بامداد روزجمعه 22 اردیبهشت ماه فیلم سینمایی «خرس» از شبکه تهران باز پخش می‌شود. 
براندن مایکل کاگلین، پاتریک اسکات لی وایز، کیتی لوز و بیل رمپلی در فیلم سینمایی «خرس» به کارگردانی جان ربل محصول سال 2010 کشور آمریکا بازی کرده‌اند. 

****************************
فیلم سینمایی «زندگی شیرین» به کارگردانی گری یاتس، محصول سال 2009 کشورکانادا، جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت13:30 از شبکه تهران پخش می‌­شود. 
درخلاصه داستان فیلم با بازی تيموتي آليفنت و اريك مك اينتايرآمده: «باگ» دوست «ويك» است كه تازه از زندان آزاد شده و سراغ او كه در يك هتل به عنوان مستخدم كار مي‌كند، مي‌رود. با حضور «باگ» و رفتارش، «ديك» به سرعت اخراج مي‌شود. هر دو در خانه نقشه‌اي براي تشكيل يك گروه مي‌كشند تا بتوانند به سرقت بپردازند. «ديك»، «داني» را كه دوستي قديمي و هم بند آنها در زندان بوده، براي تشكيل گروه مناسب مي‌داند و سراغش مي‌رود. «داني» از كارت‌هاي بانكي كه از مردم مي‌دزد، پول در مي‌آورد و همين كار او «ديك» را به فكر دزدي از دستگاه‌هاي خودپرداز بانك مي‌اندازد. «ديك»، «بيلي» را هم در جمعي در كليسا پیدا مي‌کند و هر چهار نفر با ماشيني كه «باگ» دزديده، جلوي بانكي مي‌ايستند. 

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «دارکوب» به کارگردانی سعید اسدی و تهیه کنندگی یحیی منصور موید، از تولیدات صدا و سیمای البرز، پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود. 
داستان فیلم تلویزیونی «دارکوب» با بازی پیام اینالویی، حسین پهلوان زاده، اصغرطبسی و روزبه اختری ازاین قراراست که: «جمشید پیرو» و «محمود ارسیا» افسران اداره آگاهی، مسئولیت پرونده بزرگ مواد مخدر را به عهده داشته‌اند. قاچاقچیان «جمشید پیرو» را همراه با خانواده اش طی حادثه‌ای به انتهای دره فرستاده‌اند. در آن حادثه فقط دختر 9 ساله‌اش جان سالم به در برد. «محمود ارسیا» همکار وی بسیار تلاش کرد که این موضوع را ثابت کند و پرونده را به نتیجه برساند، ولی نتوانست و پرونده مختومه اعلام شد. دختری که از «جمشید پیرو» به یادگارمانده، در حال حاضر همکار سرهنگ «محمود ارسیا» است و در تلاش برای پیداکردن قاتل خانواده اش می‌باشد. 

****************************
فیلم تلویزیونی «مونس» به کارگردانی فریدون کرمیو تهیه کنندگی سید داود تقوی نژاد، جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 ازشبکه شما پخش می‌شود. 
در خلاصه داستان فیلم تلویزیونی «مونس» آمده: مونس کارگرکارگاه فرش بافی اسکندر است. او به دنبال حق خود و کارگران دیگر می‌باشد و قصد تشکیل یک تعاونی را دارد. اما از سوی اسکندر تهدید به اخراج می‌شود. اسکندردرادامه مونس را تهدید به اجرا گذاشتن سفته‌های ملک ( پدرمونس) کرده و از او می‌خواهد تا همسر فرزند عقب مانده اش شاهرخ شود. 
مرتضی نسیم سبحان، علی اصغر باروتکوب زاده، جمیله ستوده نیا و ولی جلیلیان در فیلم تلویزیونی «مونس» به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند. 

شبکه نمایش
فیلم تلویزیونی «خاطرات روزانه من» به کارگردانی هاشم علیایی مقدم و تهیه کنندگی روح اله امیری و با بازی بهار نوحیان، مهدی امینی خواه و حمید رضا نعیمی از تولیدات صدا و سیمای مرکز همدان پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 13:15 ازشبکه نمایش پخش می‌شود. 
در این فیلم می‌بینیم: آغاز زندگی مشترک سیاوش و مریم با پیدا شدن دفترچه خاطراتی از سیاوش و خواندن آن توسط مریم و دانستن گذشته کودکی و نوجوانی سیاوش باعث می‌شود، زندگی رنگ دیگری به خود می‌گیرد. مریم در دفترچه خاطرات گذشته پر شر و شوری را در مورد سیاوش می‌خواند که همه را مستاصل کرده بود و خانواده او از دستش در رنج و عذاب بودند. 

 گفتنی است، فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «بزرگترین شیرین کاری کاراگاه گجت»، «گردان آبنبات چوبی»، «طوفان سیاه»، «عدالت برای همه» و «هفت»، پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 21، 19، 17، 15 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود. 

****************************
فیلم تلویزیونی «اشتباه محض» به کارگردانی منوچهر هادي و تهیه کنندگی محمد رضا مفيدي جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 13:15 ازشبکه نمایش پخش می‌شود. 
درخلاصه داستان فیلم آمده: همسرجوان، متعهد و خانواده دوست زنی دريك حادثه رانندگي كشته مي‌شود. وي كه در گذشته شاهد تهدیدهاي تلفني فردي ناشناس نسبت به ازدواج با همسرش بوده است به دخترخاله خود مظنون مي‌شود و با تعقيب وي به حقيقت جديدي دست مي‌يابد. 
آرش مجيدي، شهره لرستاني، رضا بابك و شهين تسليمي در فیلم تلویزیونی «اشتباه محض» بازی کرده‌اند. 

******************************
فیلم سینمایی «گوبی» جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 15 روی آنتن شبکه نمایش می‌رود. 
داستان فیلم سینمایی «گوبی» با بازی رابي كولترين، ديويد جيمز اليوت و اينگريد كاولرز درموردپسر بچه‌اي است كه يك هيولاي شش فوتي دارد كه در همه اوقات زندگيش به او كمك مي‌كند. 
فیلم سینمایی «گوبی» محصول سال 2009 کشور کانادا به کارگردانی ويلسون كاني بير ساخته شده است. 
گفتنی است، فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «مادرم گیسو»، «خلبان آسمان»، «داستان پلیس» و «کوسه‌های خشمگین» روزجمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 21، 19، 17و23ازشبکه نمایش پخش می‌شود.  

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms