هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 6 خرداد 1396
ساعت 03:29
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391 ساعت 10:30 2012-5-9 10:30:58
شناسه خبر : 109057
مسوولان فدراسیون فوتبال در نظر دارند روز جمعه برای شرکت در مراسم جشن قهرمانی به اصفهان سفر کنند البته قرار است یکی از مسوولان ارشد فدراسیون فوتبال به تبریز سفر کند تا در صورت قهرمانی تراکتورسازی به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال جام را به قهرمان اهدا کند. یکی دیگر از مسوولان فدراسیون فوتبال نیز در تهران خواهد ماند تا چنانچه استقلال به عنوان قهرمانی رسید وی جام را به بازیکنان استقلال هدیه کند اما نکته جالب توجه اینجاست که ترافیک سفر به اصفهان بیشتر از تبریز و تهران است.

گروه ورزش - مدیران فدراسیون فوتبال برای آنکه آمادگی هرگونه اتفاق غیر منتظره‌ای در هفته پایان رقابت‌های لیگ یازدهم را داشته باشند تا با مشکلی رو به رو نشود، مجبور شدند در کنار جام اصلی قهرمانی که قرار است روز جمعه به اصفهان برود، دو جام دیگر هم آماده کنند تا اگر سپاهان به عنوان قهرمانی دست پیدا نکرد بتوانند برای دو تیم فوتبال تراکتورسازی و استقلال تهران جشن قهرمانی برگزار کنند.

به گزارش رجانیوز، با توجه به نتايجي كه در هفته سي و سوم مسابقات ليگ برتر به دست آمد، مديران سازمان ليگ برتر مجبور شدند 10 ميليون تومان ديگر هزينه كنند تا در هر سه بازي هفته پاياني كه سرنوشت قهرمان را مشخص مي‌كند، جام وجود داشته باشد. 
 
 
چندي پيش قبل از برگزاري بازي‌هاي هفته سي و سوم مديران سازمان ليگ برتر با رونمايي از جام قهرماني ليگ برتر يازدهم اعلام كردند، آماده برگزاري مراسم قهرماني در شهر اصفهان يا تبريز هستند. غلامرضا بهروان تاكيد كرده بود كه با توجه به مدعي بودن دو تيم، دو جام قهرماني را خريداري كرده‌اند تا در تبريز و اصفهان جام وجود داشته باشد اما بعد از پايان بازي‌هاي هفته ماقبل آخر ليگ برتر، با تساوي سپاهان و تراكتورسازي مقابل ذوب‌آهن و مس سرچشمه و برتري استقلال مقابل صنعت نفت آبادان، استقلال دوباره وارد كورس قهرماني شد.
 
هرچند كه شانس اين تيم به همراه تراكتور براي رسيدن به‌عنوان قهرماني نسبت به سپاهان خيلي كمتر است اما با توجه به اينكه فوتبال قابل پيش‌بيني نيست، مديران سازمان ليگ برتر هماهنگي‌هاي لازم براي برگزاري جشن قهرماني در يكي از شهر‌هاي تهران، تبريز و اصفهان را انجام داده‌اند. دو روز پيش با دستور غلامرضا بهروان، يك جام ده ميليون توماني ديگر هم از اصفهان خريداري شد تا در هفته آخر در هر سه ورزشگاه فولادشهراصفهان، يادگار امام(ره) تبريز و آزادي تهران، جام قهرماني وجود داشته باشد. 
 
 
مدير روابط عمومي سازمان ليگ برتر با اعلام اين خبر مي‌گويد: «ما براي اينكه پول فوتبال ايران بيهوده هزينه نشود ابتدا دو جام سفارش داديم چون سپاهان و تراكتورسازي مدعي اصلي قهرماني بودند اما بعد از بازي‌هاي هفته سي و سوم با توجه به مدعي شدن استقلال ما ده ميليون تومان ديگر براي خريداري جام قهرماني هزينه كرديم تا در سه شهر آمادگي لازم براي برپايي جشن قهرماني وجود داشته باشد. هيات‌هاي فوتبال اصفهان، تهران و آذربايجان شرقي هم مسوول برگزار كننده جشن هستند. البته با توجه به ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در هفته آخر در تمام ورزشگاه‌ها مراسم آتشبازي خواهيم داشت، ضمن اينكه براي تيم قهرمان چيزي حدود 45 مدال قهرماني تهيه كرده‌ايم تا به بازيكنان و عوامل تيم قهرمان اهدا شود.»
 
در شرایط کنونی سپاهان اصفهان بیشترین شانس را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر داراست به همین دلیل مسوولان فدراسیون فوتبال در نظر دارند روز جمعه برای شرکت در مراسم جشن قهرمانی به اصفهان سفر کنند البته قرار است یکی از مسوولان ارشد فدراسیون فوتبال به تبریز سفر کند تا در صورت قهرمانی تراکتورسازی به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال جام را به قهرمان اهدا کند. یکی دیگر از مسوولان فدراسیون فوتبال نیز در تهران خواهد ماند تا چنانچه استقلال به عنوان قهرمانی رسید وی جام را به بازیکنان استقلال هدیه کند اما نکته جالب توجه اینجاست که ترافیک سفر به اصفهان بیشتر از تبریز و تهران است چون به احتمال فراوان سپاهان قهرمان خواهد شد مگر این که اتفاقی نادر در فوتبال ایران روی دهد و همانند دوره نخست رقابت های لیگ برتر در ثانیه آخر سرنوشت قهرمانی تغییر کند.


 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت