هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 9 خرداد 1396
ساعت 03:34
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 ساعت 14:13 2012-5-7 14:13:26
شناسه خبر : 108828

پيشكسوت فوتبال كشورمان گفت: نتايج كنوني پرسپوليس در حد و اندازه اين تيم نيست و باشگاه پرسپوليس عقبه بزرگي دارد.

مهدي مناجاتي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: باشگاه پرسپوليس لطمات زيادي را در اين سال هاي اخير متحمل شده است و اين عدم نتيجه گيري فقط به خاطر تغيير احساس،‌ مديريت و بالاخره بازيكنان اين تيم است كه هر فصل برتر از فصل گذشته عمل مي كند و باعث تمام بافت ها رفتن و آمدن اشخاص متعدد در اين باشگاه است.

وي ادامه داد: باشگاه پرسپوليس يكي از قطب هاي قديم فوتبال ايران است و بايد بازيكنان اين تيم به گذشته و عقبه اين باشگاه توجه داشته باشند.

مناجاتي تصريح كرد: پرسپوليس باشگاهي است كه در گذشته سازندگي زيادي داشته است و از تيم هاي پايه خود بازيكنان خوب را به تيم اصلي و بزرگسالان مي رساند ولي پرسپوليس از تيم هاي ديگر بازيكن مي گيرد در حالي كه خود اين باشگاه داشته هاي زيادي دارد.

وي تصريح كرد: پرسپوليس در حال حاضر بازيكنان خوبي را در تيم هاي پايه اي دارد و اين بازيكنان جوان پس از تيم هاي جوانان و اميد بايد به تيم اصلي و بزرگسالان راه پيدا كنند تا تيم با سرمايه هاي خودش تمام مسابقات را ادامه دهد.

مناجاتي اظهار داشت: تيم بزرگي همچون پرسپوليس با تماشاگران فراوان خود نبايد در 3 بازي 12 گل بخورد و اين باخت ها روي هواداران باشگاه ضربه مي زند.

پرسپوليس از لحاظ تماشاگر هميشه در بالاي بوده ولي اين نتايج باعث كم شدن تماشاگران در بازي هاي پرسپوليس مي شود كه در بازي راه آهن اتفاق افتاد.

وي ادامه داد:‌ پرسپوليس بايد در فصل آينده از لحاظ بازيكن به تمرين وجه تجهيز شود تا ديگر اين تيم در جايگاه پانزدهم قرار نگيرد.

مناجاتي درباره تيم فوتبال سپاهان گفت: تيم فوتبال سپاهان تغييرات زيادي را در سال هاي اخير نداشته است و تمام پست هاي خود در مديريت، مربي و بازيكن در حد ايده آلي تغيير كرده و اين ثبات در مجموعه باشگاه سپاهان به آنها كمك كرده است كه در صدر فوتبال ايران قرار داشته باشند.

كارشناس فوتبال كشورمان خاطرنشان كرد: سپاهان با مربي خوب و كار بلد مانند كرانچار مانند سايه و بدون حاشيه به صدر جدول رسيد و فاصله زيادي با قهرماني در ليگ برتر ندارد و قهرماني اين تيم از هفته هاي گذشته مسجل بوده است چون سپاهان بازي هاي خوبي را از خود به نمايش گذاشته است. 

 

 

 

دروپال طراحی سایت