هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 مهر 1396
ساعت 11:56
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 ساعت 12:14 2012-5-1 12:14:11
شناسه خبر : 108099

معاونت اجتماعی و الکترونیک پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا (فتا) از دستگیری گرداننده سایتی که مطالب توهین آمیز علیه مسئولان نظام منتشر می‌کرد، خبر داد.

به گزارش فارس،‌ سرگرد سیروس دالوند رئیس پلیس فتا کیش اظهار داشت: ماموران این پلیس  حین رصد شبکه‌های مجازی یک صفحه اهانت‌آمیز علیه برخی از مسئولان نظام را پیدا کردند که این اقدام برابر قوانین جرم تلقی شده و کارشناسان و متخصصان با جدیت تمام نسبت به بررسی و شناسایی عامل ایجاد کننده این صفحه که در فیس بوک ساخته شده بود اقدام کردند و پس از ساعت‌ها کار تیمی و تخصصی فردی که این صفحه را ایجاد کرده بود شناسایی و دستگیر کردند.
 
وی ادامه داد: فرد دستگیر شده از دانشجویان یکی از دانشگاه‌های معروف دولتی است که در ابتداء منکر این جرم شد، ولی با توجه به اسناد و مدارکی که از وی بدست آمده بود به جرم خود اعتراف کرد.
 
معاونت اجتماعی پلیس فتا ناجا نیز اعلام داشت: با توانایی کارشناسان و متخصصان این پلیس و اشراف کامل آنها در محیط‌هایی نظیر شبکه‌های اجتماعی، پلیس فتا با کسانی که در این فضا اقدام به اهانت به مسئولان سعی در انحراف افکار عمومی می‌کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.


 

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x