هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 ساعت 11:08 2012-5-1 11:08:30
شناسه خبر : 108073

سايت الف منتسب به احمد توكلي، در یک اقدام عجیب و سوال برانگیز، بجای اتنشار خبر بی سابقه حمایت 500 دانشگاهی دانشگاه تهران از علامه مصباح یزدی، تلاش کرد تا اصل امضاءهای موجود در این نامه را زیر سوال ببرد!

به گزارش رجانيوز، روز گذشته 508 نفر از دانشجويان دانشگاه مادر كشور طي نامه اي سرگشاده خطاب به علامه مصباح یزدی، ضمن محکوم کردن تخریب‌ها و اهانت‎های صورت گرفته به ایشان طی روزهای اخیر، بر حمایت خود از این چهره انقلابی و گفتمان جبهه پایداری تاکید کردند.

پس از انتشار این خبر و در حالی که انتظار می رفت رسانه‎های اصولگرا خبر مهم حمایت بیش از 500 دانشگاهی دانشگاه از یک عالم فرهیخته حوزوی را به خوبی پوشش داده و به اطلاع مخاطبین خود برسانند، در کمال تعجب و بر خلاف این انتظار تلاش های جدی برای تکذیب امضاءهای قرار گرفته شده پای این نامه از سوی رابطين این رسانه‌ها آغاز شد.

چنانکه برخی از امضاء کنندگان نامه نیز از فشارهای تلفنی و پيامكی برای پس گرفتن امضاءها خبر داده‎اند. در این میان کمتر از 10 دانشجوی امضاء کننده، انصراف خود را از امضاي نامه اعلام كردند كه بلافاصله نام تعدادي ديگر از دانشجويان با امضاء کنندگان جدیدی که از این نامه اعلام حمایت کرده بودند، جایگزین شد.

اشتباه و جابجایی در درج چند اسم در نامه‎ای با بيش از 500 امضا، طبيعي به نظر مي رسد، اما آنچه تعجب برانگیز و حتی تاسف برانگیز است، بایکوت اقدام بي سابقه صدها نفر از دانشجويان دانشگاه تهران در حمایت از یک عالم حوزوی و گفتمان اصلح در این رسانه‎ها است.

به نظر می رسد برخي افراد و جريان‎هاي خاص سياسي به جاي درس آموختن از چنين اتفاقي، به فكر ايجاد حاشيه برای این اتفاقات مبارک هستند. گفتني است پايگاه اجتماعي گسترده جبهه پايداري انقلاب اسلامي جداي از توده هاي مذهبي جامعه، در ميان نخبگان و خواص و نسل سوم انقلاب نيز با اقبال گسترده ای مواجه شده است كه نامه اخیر 500 دانشجوی دانشگاه تهران نمونه روشنی از این ادعا است.

خبر مرتبط:

 

نامه بیش از500دانشجوی دانشگاه تهران به علامه مصباح: تخریب‌های ناجوانمردانه نشان داد بیش از همیشه در مسیر حق پایدار مانده‌اید

  

 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms