هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 30 آبان 1396
ساعت 19:13
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 10 ارديبهشت 1391 ساعت 17:43 2012-4-29 17:43:45
شناسه خبر : 107852

عضو جبهه پایداری با بیان این مطلب که نباید برای رسیدن به مجلس از شیو های ماکیاولیستی استفاده کرد گفت: هدف هیچگاه وسیله را توجیه نمی‌کند.

به گزارش رجانيوز، حسن حمید‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس گفت: مجلس هشتم طرحی را با قید دو‌فوریت در رابطه با هزینه‌های انتخاباتی اعلام وصول کرد اما زمانی که طرح برای رسیدگی به صحن آمد 50 نفر از طراحان امضای خود را پس گرفته و طرح ابتر ماند.
 
وی در ادامه اظهار داشت: اگر مجلس هشتم پیش از آغاز فعالیتهای انتخاباتی این طرح قانونی را به تصویب می‌رساند ما امروز شاهد هزینه‌های گزاف انتخاباتی نبودیم و این هزینه‌های سنگین انتخاباتی مصداق بارز اسراف بوده و هیچ منطقی پشت این هزینه‌ها نیست.
 
عضو جبهه پایداری با  اشاره به وصیت‌نامه امام خمینی (ره) بیان داشت: بنا نیست ثروتمندان و سرمايه داران به مجلس فرستاده شوند و اساس فرستادن این افراد به مجلس جای تردید و تشکیک دارد چرا که این قشر درد محرومان و مستضعفان جامعه را درک نمی‌کند و اگر نماینده ای در تبلیغات انتخاباتی نیز به صاحبان ثروت و قدرت وابستگی داشته باشد پس از ورود به مجلس وامدار آنها بوده و مسلوب‌الاختیار و بی‌هویت خواهد بود و چنین شخصی نیز به درد مجلس و مردم نخواهد خورد.


 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x