هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 30 آبان 1396
ساعت 18:53
به روز شده در :

 

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 7 فروردين 1391 ساعت 15:29 2012-3-26 15:29:32
شناسه خبر : 104126
اخيراً حسن روحاني خاطرات خود در مورد مسائل مربوط به مباحث هسته‌اي را با كمك برخي از افراد مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام آماده كرده و در نظر دارد براي مشتريان خاص ارسال كند.

ايام نوروز فرصت مناسبي براي مسافرت و ديد و بازديد با دوستان قديمي است. با خبر شديم كه آقاي حسن روحاني از عوامل تيم اسبق هسته‌اي كشور به صورت ناگهاني و بدون اطلاع رساني به همكارانش به اروپا رفته است.

به گزارش رجانيوز، با توجه به نقش آقاي روحاني در مذاكرات خفت بار سعدآباد و در پي برخورد با تعدادي از افراد تيم مذاكره كننده وقت از جمله حسين موسويان و به‌دنبال آن، خروج وي از كشور، سفر ناگهاني فوق به اروپا و هم‌زماني آن با مذاكرات ايران و 1+5 كه قرار است به‌زودي برگزار شود، قابل تأمل است.

گفتني است اخيراً حسن روحاني خاطرات خود در مورد مسائل مربوط به مباحث هسته‌اي را با كمك برخي از افراد مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام آماده كرده و در نظر دارد براي مشتريان خاص ارسال كند.

به گفته افراد موثق، در اين خاطرات، بعضاً از اسناد داراي طبقه بندي مربوط به مذاكرات هسته‌اي، مصاحبه‌ها، مكاتبات و... استفاده شده كه با گذشت حدود هفت سال از پايان فعاليت نامبرده در تيم هسته‌اي، هنوز در اختيار اوست.

خبر تكميلي

در حالی كه قرار است در آینده نزدیك دور جدید مذاكرات ایران و گروه 5+1 برگزار شود، خبرها از سفر 'حسن روحانی'مسوول اسبق تیم مذاكره كننده هسته ای كشورمان به وین پایتخت اتریش حكایت دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در وين، 'روحانی' صبح روز دوشنبه هفتم فروردین ماه جاری وارد فرودگاه وین شد. 

بر اساس این گزارش، داماد حسن روحانی ، هنگام ورود وی به فرودگاه وین به استقبال او رفته است. داماد حسن روحانی در اتریش اقامت دارد.

همچنين به گزارش رجانيوز، روحاني با گذرنامه شخصي به اين سفر رفته و در فرودگاه نيز بدون لباس روحانيت و با لباس شخصي ديده شده است. 

 

 

دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی در رجانیوز 09197136882
صرافی ستاره سهیل
۵۴۵۰۶ - ۰۲۱

 

 

x