هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 6 خرداد 1396
ساعت 03:21
به روز شده در :

 

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 8 اسفند 1390 ساعت 11:11 2012-2-27 11:11:04
شناسه خبر : 101538
ما لیست تهران را به آیت الله مصباح نشان دادیم و تک تک آنها را دیدند، بعد گفتند که برخی را نمی‏شناسند و دستور دادند که درباره آنها مجددا تحقیق کنید که ما دوباره تحقیق کردیم و بعد از اصلاح، دوباره لیست را خدمت آیت الله مصباح بردیم.

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: آيت الله مصباح يزدي رعايت مباني ديني و اصول انقلاب اسلامي و ملاك قرار دادن حجت شرعي در انتخاب و تهيه ليست نامزدهاي جبهه پايداري انقلاب اسلامي را ستود.

به گزارش رجانیوز، پس از آنکه روز گذشته اسدالله بادامچيان مدعي تأييد نشدن ليست جبهه پايداري از سوي آيت‌الله مصباح يزدي شد، حجت الاسلام و المسلمین آقاتهرانی شب گذشته نظر صریح رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) درباره لیست جبهه پایداری تهران اعلام کرد.

دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی که در مسجد حضرت موسی بن جعفر علیه السلام در شرق تهران سخن می‌گفت، در تشریح سازوکار لیست کاندیداهای جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تهران تاکید کرد: ما برای انتخاب لیست جبهه پایداری در تهران سخت گیری بیشتری کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین دكتر آقاتهرانی با بیان اینکه به عقیده ما مجلس مثل جبهه جنگ است و نباید در این جبهه اجازه خیانت به کسی را داد، ادامه داد: عقیده ما این است که مسئولیت مشکلات اقتصادی و احیانا تخلف و اختلاس به گردن مسئولان و خواص ماست نه امام، شهدا، ولایت فقیه و مردم کوچه و بازار، برای همین باید در انتخاب مسئولان بسیار دقت و سخت‏گیری کرد.

وی اظهار داشت: باید دقت کرد که نماینده متدین، با تقوا، اسلام شناس و کسی که نسبت به ولی فقیه و گفته‌ها و خواسته‌های او اهمیت می‌دهد و دل‌سوز برای مردم باشد، نه برای خودش و جبیش، به مجلس بفرستیم چرا که نماینده خوب، وزیر خوب را قبول می‏کند و اگر فاسد باشد، با همه وارد معامله مي‌شود.

دبیر کل جبهه پایداری در مورد لیست جبهه پایداری خاطرنشان كرد: لیست این جبهه را من می‏شناسم و با عده‏ای از دوستان خیلی تحقیق کردیم و نگفتیم که فلانی چون از لیست ماست، حتما باید انتخاب کنیم، بلکه دقت کردیم كه يك كانديدا چه‌قدر ولایت‏مدار است و به چه ميزان پای کار مردم می‏ایستد و اگر هم بفهمیم که انتخاب ما درست نبود، موظف هستیم که به مردم اعلام کنیم.

آقاتهرانی در ادامه نظر آیت الله مصباح درباره لیست جبهه پایداری را بیان کرد و گفت: ما لیست تهران را به آیت الله مصباح نشان دادیم و تک تک آنها را دیدند، بعد گفتند که برخی را نمی‏شناسند و دستور دادند که درباره آنها مجددا تحقیق کنید که ما دوباره تحقیق کردیم و بعد از اصلاح، دوباره لیست را خدمت آیت الله مصباح بردیم.

دبیر کل جبهه پایداری به گفت‌وگوی روز گذشته خود با آیت الله مصباح اشاره کرد و اظهار داشت: آیت الله مصباح در این گفت‌وگو تصریح کردند که "رعايت مباني ديني و اصول انقلاب اسلامي و ملاك قرار دادن ضوابط شرعي در انتخاب و تهيه ليست نامزدهاي جبهه پايداري انقلاب اسلامي ستودني است."

این معلم اخلاق با بیان اینکه ما آن‎قدر نادان نیستیم که به خاطر يك فرد دیگر خود را جهنمی كنيم، افزود: ما در انتخاب خود با کسی تعارف نداریم و اگر هم بفهمیم كه کسی مشکلی دارد حمایت خود را از او برداشته و اين مسئله را به مردم هم اعلام می‌کنیم.

وی اظهار داشت: در همین انتخابات، جبهه پایداری از فردی در یکی از شهرستان‏ها حمایت کرد اما سپس این فرد حرفی زد که من احساس کردم با مبانی جبهه نمی خواند، فورا حمایت خود را از او برداشتیم و از لیست هم حذفش کردیم.

حجت الاسلام و المسلمين آقاتهراني ولايت‎مداري، كارآمدي و موضع روشن در برابر فتنه 88 را معیارهای جبهه پایداری برای تهیه لیست برشمرد و گفت: اگر كسي در مجلس با هدف تثبيت اسلاميت نظام وارد شود، عبادت كرده و اگر براي تامين دنياي خود پا به مجلس گذارد ضرر كرده است.

وی تصریح کرد: تمام نظام به رهبري متصل است و هر چه كه به غير رهبري متصل باشد، عين طاغوت است و مسلمانان نبايد از آن تبعيت كنند.

دبير جبهه پايداري انقلاب اسلامي همچنين در خصوص تبليغات انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: متأسفانه ما به‎دليل کمبود بودجه، توان تبليغات گسترده نداريم و تبليغات ما نسبت به ساير رقيبان بسيار كمتر خواهد بود.

جبهه پايداري تحت نظارت و هدايت عالي آيت‌الله مصباح يزدي فعاليت مي‌كند و اعضاي شوراي مركزي اين جبهه در دي‌ماه گذشته دو بار با ايشان ديدار كردند. همچنين حجت‌الاسلام و المسلمين آقاتهراني دبيركل جبهه پايداري به‌طور مستمر با آيت‌الله مصباح ارتباط داشته و گزارش فعاليت‌هاي جبهه پايداري را خدمت اين استاد برجسته ارائه مي‌كند. 

 

 

 

 

دروپال طراحی سایت