ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 5 بهمن 1393 19:44
تبلیغات

موج دعوت دانشجویان از جلیلی و لنکرانی به دانشگاه صنعتی شریف رسید/
تکنوکرات ها با "عقلانیت محافظه کارانه" در برابر "عقلانیت انقلابی" می خواهند انقلاب را منحرف کنند/ حضور هر یک از شما، امتداد "گفتمان سوم تیر" و موجب امید مردم انقلابی

این روزها دعوت نخبگان و دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور از چهره های گفتمانی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری تبدیل به یک موج فراگیر شده است و در آخرین مورد جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف با نامه ای سرگشاده خطاب به دکتر سعید جلیلی و  دکتر کامران باقری لنکرانی، از آنها خواستند تا در این عرصه خطیر حضور داشته باشند.

به گزارش رجانیوز، در حالی که روزانه اخبار متعددی از کاندیداتوری چهره های مختلف سیاسی منتشر می شود و در این میان احزاب و ائتلاف های متعدد  به کمک پروپاگاندای رسانه های مختلف اعلام موجودیت می کنند، دبیر شورای عالی امنیت ملی به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم بیش از دیگران مورد توجه نخبگان جوان و انقلابی قرار گرفته اند بگونه ای که طی روزهای گذشته دانشجویان دانشگاه های تهران،‌ علم و صنعت و شهيد چمران اهواز، شیراز و در آخرین مورد نیز صنعتی شریف، طی نامه های جداگانه ای از نامبردگان خواسته اند تا یکی نفر آنها در انتخابات 92 حضور داشته باشد.

دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه شریف در بخشی از این نامه  تصریح کرده اند:

"شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند  نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد."

در ادامه متن کامل و اسامي امضا كنندگان این نامه را كه نسخه‌اي از آن در اختيار رجانيوز قرار گرفته است، می‌خوانید:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای دکتر باقری لنکرانی؛  جناب آقای دکتر جلیلی


با سلام و تحیت


روزها به سرعت می گذرد و امتحانی بزرگ در راه است، آزمونی که این روزها تکلیف و وظیفه را بر دوش ولایتمداران جوان و انقلابی سنگین و سنگین تر می کند.

ملت ایران همواره طی سه دهه گذشته تمامی مراحل حساس و سرنوشت ساز را با موفقیت و سرافرازی پشت سر نهاده و بارها و بارها مدال بصیرت، مقاومت و پایداری را در صحنه های گوناگون از امام خود، دریافت کرده است.

در سالهای نه چندان دور همگان دیدند دستهای وابسته به بیگانه چگونه با سوار شدن بر احساسات پاک مردم می خواستند با نیت های پلید، سیل خروشان ملت را از مسیر ولایت منحرف ساخته و به بیراهه ببرند اما غافل بودند که "یدالله فوق ایدیهم"

با امدادهای الهی و پشتیانی ملت در سوم تیر 84،  انقلاب به مسیر اصلی خود بازگشت تا فصل جدیدی در تاریخ جمهوری اسلامی گشوده شود.

روح امید، نشاط و خودباوری در جوانان دمیده شد، گویی خونی تازه در رگهای نظام جاری گردید، "ما می توانیم" را همه در عمل باور کردند و این چنین بود که رهبر معظم انقلاب از دهه پیشرفت و عدالت سخن گفتند. هر چند در این میان، دشمنی های شیطان بزرگ و پیاده نظام های داخلی اش که تمام معادلات خود را بهم ریخته می دید، صدچندان شده بود.

دشمنان با سرمایه گذاری های کلان و برنامه ریزی های پیچیده و با کمک منافقان داخلی و ورشکستگان سیاسی این بار نیت کرده بودند تا انقلاب را سرنگون کنند، اما بازهم غافل بودند، غافل بودند که دلها دست خداست و دست خدا با امام امت.

این بار ملت چوب این غفلت را محکم تر از سوم تیر، در یوم الله 9 دی ، بر فرق دشمنان وارد کرد. باشد که دریابند ان الله یدافع عن الذین امنوا.

اما امروز متاسفانه بروز برخی لغزش ها در دولت دهم  بار دیگر "تکنوکرات" ها و فتنه گران را امیدوار کرده است تا بلکه بتوانند با "نقاب عقلانیت" و "اعتدال" به میدان بیایند و با کشتی نجات خواندن خود، با جایگزینی "عقلانیت محافظه کارانه" به جای "عقلانیت انقلابی"، حرکت ملت را از مسیر ولایت منحرف کنند.


آقای سعید جلیلی و آقای کامران باقری لنکرانی!

ملت بصیر ولایتمدار ایران هیچگاه نمی خواهد بار دیگر ورشکستگان سیاسی، فتنه گران و ساکتین فتنه و خواص بی بصیرت، عنان کار را به دست گیرند، تمامی دستاوردهای ارزشمند سوم تیر را به تاراج برده و برای چند سال دیگر دوباره دل امام امت را خون کنند.

اینجاست که رسالت ولایتمداران مخلص انقلابی چون شما بزرگواران سنگین تر شده و وظیفه ای مضاعف بر دوش شما گذاشته می شود.

شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند  نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد.


برادر لنکرانی و برادر جلیلی!

سوابق درخشان، محبوبیت، تقوا، اخلاص، کارآمدی، مدیریت متعهدانه در مسئولیت های گذشته و امروزتان، پایداری شما بر گفتمان حضرت روح الله، ساده زیستی و مهم تر و والاتر از همه پایبندی عملی شما به رهنمودها و منویات امام خامنه ای، برای ما آشکار ساخته است که حضور هرکدام از شما دو عزیز در عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال 92  می تواند بار دیگر امید و نشاط را در دل های ملت ولایتمدار و به ویژه جوانان و دانشجویان انقلابی زنده کند و امتداد مبارکی بر گفتمان سوم تیر در دهه پیشرفت و عدالت در این پیچ حساس تاریخی باشد.


والسلام علی من تبع الهدی

جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف

زمستان 1391

 

1 –  محمد نوری
2 – محمد طاهر رحیمی
3 - نیما الفت  
4 – سلیمان تنهادخت
5 – محمد حسین بنا
6 – حسن نیلی
7 – محمد گل صفتان  
8 – محمد علی کریمی
9 – پوریا علی مردانی
10 - حمید رضا منصوبی  
11 – حسین کریمی
12 – محمد پارسا
13 – سعید قبادی
14 - سید محمد حسین حسینی مقدم
15 – علی فقیهی نیا
16 – سید آرین آل احمد
17 – میثم عفتی
18 – محمد حاجی جعفری
19 – مهدی زینالو
20 – مهدی غلامی
21 – هادی صالحی
22 – سید مهدی حیدری (فقط لنکرانی)
23 – محمد صادق باطنی
24 – حسن گنجی ساری
25 – دکتر سلمان موحدی
26 – سجاد کاظمی
27 – سید محمد معین کامروا
28 – جواد درویش
29 – محسن شکری
30 – قاسم سبحانی
31 – مجتبی عرب مازار یزدی
32 – علی اشراقی
33 – سعید عرب (فقط جلیلی)
34 – محسن اخوان
35 – حمید ملکی (فقط جلیلی)
36 – محمد علی مصطفایی
37 – مهدی عزیزی
38 – سید هادی خاتمی
39 – محمد حسین کرئی
40 – فیروز عبادی (فقط جلیلی)
41 – ابراهیم نوروزی
42 – علی شیر محمدی
43 – بنیامین عبادی
44 – محمود محمد زاده
45 – مرتضی سلمانی
46 – رضا فیض نسب
47 – سید مهدی میرنقی
48 – علی ذوالفقاری
49 – جواد خیری (فقط جلیلی)
50 – علیرضا شهرانی
51 – محمد ارژنگ
52 – دکتر علی توانا
53 – محمد باقر بارزبان
54 – محسن سلیمان جای
55 – رضا نجفی
56 – هادی حیدری (فقط جلیلی)
57 – سلمان ساعتیان (فقط جلیلی)
58 – حسین عسکری (فقط جلیلی)
59 – امیر حسین رستگار پناه
60 – محمد جعفر مستشرق
61 – مجتبی حیدرزاده
62 – محسن محمدی
63 – سید جواد امامی میبدی
64 – مصطفی حسن پناه (فقط جلیلی)
65 – حمید جلالی
66 – محمد امین علینقی لنگری
67 – محمد رضا ویشه کایی
68 – سید علیرضا مدرس
69 – سید مصطفی پور صادق
70 – احمد شربتیان
71 – دکتر محمد واحدی
72 – دکتر هادی هدایتی خلیل آباد (فقط جلیلی)
73 – نوید فهیمی
74 – حسین کلانتری
75 – محمد مهدی جعفریان
76 – علیرضا خاکدامن
77 – رضا موحد
78 – رامین رضایی
79 – مجید تدین
80 – جواد نوری
81 – محمد رضایی
82 – علیرضا محمودی نیا
83 – محدثه نوری
84 – زهرا موسوی تبار
85 – زهرا قطرانی
86 – ریحانه سادات حقگو
87 – احمد غیاثوند
88 – یاسر آشوری
89 – محمد حسن جعفری
90 – امید سیفی
91 – مرتضی کمری
92 – حسین حیدری
93 – علی پور شاه آباده
94 – وحید ولوی
95 – دکتر مجتبی محصولی
96 – علی ابریشمی
97 – مرتضی کلهری
98 – مجید جاودانی
99 – پوریا فتحعلی
100 – مرتضی اتفاقی
101 – مسعود یوسفی
102 – سعید حسن زاده
103 – قاسم بیسادی
104- محمد میر غفوریان
105- سجاد صادقیان بافقی
106- زهرا متقیان
107- دکتر امید وحیدی

 

گفتنی است تعداد امضاکنندگان این نامه بیشتر از این تعداد بود اما انتشار اسامی به دلیل برخی ممانعت‌ها از سوی مسئولین دانشگاه شریف، میسر نشد.


مطالب مرتبط:

 

دعوت دانشجویان دانشگاه تهران: اميد به تداوم گفتمان سوم تیر با كانديداتوري جليلي يا لنكراني/ "اعتدال" و "عقلانیت" کلید واژه تکنوکرات‌ها برای ارتجاع گفتمانی است/دولت آینده باید انقلابی‌تر باشد

 

دعوت دانشجویان دانشگاه علم و صنعت: با حضور تکلیف مدارانه در انتخابات؛ خلاء کاندیدای اصلح را پر کنید/ با تبلیغات می‌خواهند ناکارآمدی‌شان را به "کارآمدی" تبدیل کنند/«ارتجاع گفتماني»؛ پروژه زخم‎خوردگان سوم تير

 

دعوت دانشجويان دانشگاه شهيد چمران اهواز: وارد عرصه انتخابات شوید زیرا انقلاب نیروی "جوان"، "ولایتمدار" و "با اخلاص" می خواهد/ با تمسک به اشتباهات دولت دهم می خواهند "گفتمان سوم تیر" را حذف کنند

دعوت دانشجویان شیرازی: رييس‌جمهور آينده بايد ساده زیست، ولایتمدار، ضد فساد و استکبار ستیز باشد /در خط اصولی دفاع از محرومان و مستضعفان عقبگردی در کار نیست
 

کد خبر:152351 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
علی اصغر

اینها مردانی پاک وبه معنای واقعی ولایتمدارند،ای کاش 2+1نیز با مردان بی ادعا ائتلاف می کرند و وحدت اصول گرایان را به معنای واقعی رقم می زدند


ما هم هستیم .یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور نجف اباد اصفهان


الف

انشالله با حضور هر کدام از این عزیزان تا آخر پای کار انتخابات 92 می ایستیماحسان

دانشجویان امیرکبیر با شور و شوق زیادی و به صورت حداکثری همراه اند.انشاا...


علی

108.علی عبادیان مهندسی برق دانشکاه پردیس


یحیی

سلام من از مدیریت سایت درخواست کردم و اینجا هم تکرار میکنم. از سایت رجا نیوز خواهش میکنم قسمتی رو اختصاص بده به جمع اوری امضا برای دعوت از این دو عزیز به کاندید شدن. تشکلها راحت میتونن این کار رو انجام بدن.اما ما بی تشکلها باید چه کنیم؟ خواهش میکنم این امکان رو فراهم کنید.


سید مهدی

در دنیای تحت سلطه ی شیطان، شنیدن ندای مظلومان و ستمدیدگان و دست گیری و بیرون کشاندن آنان از حجمه ی جور و ستم استکبار وظیفه ی هر انسان آزاده است. اکنون بیش از پیش ملتهای مظلوم جهان چشم به مواضع ایران اسلامی دوخته اند. مواضعی که در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی با حضور افرادی متعهد و ولایتمدار که مهر آزادگی بر رخسار و پیکر آنان زرکوب شده است ممکن میشود. دکتر جلیلی عزیز، قبول کاندیداتوری تنها به دعوت ملت ایران نیست بلکه تمامی ملتهای مظلوم جهان چشم امیدشان را بعد از خدا به روی کار آمدن شخصی با مشخصات مذکور بسته اند. انشاالله که با حضورتان و قبولی قطعی در انتخابات، پوزه ی استکبار را به خاک مالیده و چراغ تازه سو گرفته ی ستمدیدگان را نورانی تر کنید.


آینده از آن انقلاب است...


مهدی

درود خدا بر دکتر جلیلی


دكتر لنكراني از بدنه مردمي خوبي برخوردار است كه شايد اونا با فضاي مجازي ارتباط نداشته باشن اما اگه معرفي بشه سبد رايش از دكتر جليلي خيلي بيشتره فقط لنكراني


حميد

فقط دكتر لنكراني


وحيد حقيقي

فقط لنكراني ايشون اصلح هست


سلمان حجازي

اگه با پختگي عمل كنيد قطعا پيروز انتخابات هستيد بنابراين فضاي تقابل بين بچه مذهبي ها را نندازيد


با سلام ، جناب آقایان جلیلی و لنکرانی ؛ بنده به عنوان یک برادر کوچک و خیرخواه به شما توصیه می کنم در شرایط فعلی شرط ولایتمداری اتحاد است .در این برهه که آقای ولایتی پا به عرصه گذاشته اند ایشان اولی می باشند و وظیفه همه ماست که با حمایت همه جانبه از ایشان ولایتمداری خود را به منصه ظهور بگذاریم.

پاسخ
مهدي

حرف شما چندان جالب نيست


نواب

باسلام آقایان جلیلی و لنکرانی از نیروهای متعهد و ارزشی هستند. مردم برای تداوم راه شهدا و آرمانهای امام و رهبری چنین این عزیزان را حمایت خواهند کرد.


رضا

ماهم حضور داريم و هستيم . انجمن اسلامي دانش آموزان سيستان و بلوچستان


جلیلی دوست داریم


مصطفي

متن صحبت هاي آقاي دكتر جليلي را كه در اوايل دهه هشتاد در بين دانشجويان سخنراني كرده بودند را خواندم و از اين همه هوش و ذكاوت و همچنين توصيه بسيار مهم ايشان به «گفتمان محوري» به جاي «شخصيت محوري» كه نشان از پايبندي عميق ايشان به مباني انقلابي و ارزشي است لذت بردم.


عجب چیزی ها

خوشم میاد هیچ نظر مخالفی تو رجا نیست. خب قسمت کامنت بردار فقط نظر خودت بگو دیگه خیال مارم راحت کن.

پاسخ

ستاد دماغ سوختگان کشور


مهدی شیروانی

انتظار ما از دکتر ولایتی وحداد عادل خیلی بیشتر از اینها بود.آنها ساز وکار گذشته جبهه متحد که نقایصی هم داشت را در پیش نگرفته اندوبجای تکیه بر گفتمان محور ی وتعیین شاخص ها سریع سراغ مصادیق رفته اند .در فضای کنونی به کسانی نیاز داریم که بیشترین وبهترین عملکرد را در دفاع از نظام و مقتدای ملت داشته اند وامید می رود در آینده نیز همین راه را باقدرت ادامه دهند.


مهدی شیروانی

جامعه انقلابی ما نیاز به حضور این دوشخصیت را بیش از پیش احساس می کند وچه زیباست که این دو بزرگوار این خلا را به خوبی پرکنند!


دوستدار انقلاب

حجت بر این دو بزرگوار تمام شده که باید در انتخابات شرکت کنند. انشالله پیروز هستید.


لقمان

احسنت بر این جوانان انقلابی . تا این جوانان را داریم به لطف الهی انقلابمان روز به روز به هدف خود نزدیک تر می شود و دشمنان مایوس می شوند


عباسي

مردم ما با هيچ كس عقد اخوت نبسته و نخواهند بست و و اعتقادشان به مسير و راه ولايت ، قائم به هيچ شخص و گروهي نسيت و حمايت و پشتيبانيشان با كسيست كه از محك بصيرت و اطاعت از ولايت با عيار بالا بيرون آيد. يقينا گفتمان سوم تير زنده است، گفتمان مقاومت و پایداری زنده و بالنده است و مردم ما آگاهتر و بصيرتر از هر زمان، در صحنه حاضرند و تكليف خود را ميدانند و عمل ميكنند. دكتر جليلي در اين مدت بعنوان چهره اي مردمي و محبوب، ساده زيست و ولايي جايگاه خوبي در بين آحاد مردم پيدا كرده اند و شانس بالاتري در صحنه رقابت براي عمل به تكليف خواهد داشت. و يقينا هيچ توجيهي براي عدم حضور در صحنه و دفاع از اصول و آرمانها به درگاه امام و شهدا پذيرفته نخواهد بود. ياعلي


فتاح بهتره به نظرم


اينو همه ميدونن كه دكتر لنكراني اگه بياد قطعا راي مياره به همين خاطر رسانه هايي مثه فارس سانسور ميكنن ....اگه دكتر بياد واقعا جامعه به عقلانيت ميرسه ....ايشون هم مديري با تجربه وزارت و درسطح رياست جمهوري هست


جلیلی62هزار و لنکرانی زیر 50هزار رای دارن.

پاسخ

باشه

سلمان

آب زرشك بخور فشارت بياد پايين

وعده الهي اينه كه هر جا مومنين استقامت كنند قطعاً پيروزند مگر اينكه شك كنند و به خدا اعتماد نداشته باشند.

محسن

یعنی این 62هزارت منو کشته. فکر کنم تعداد امضاهای تا به امروز بیشتر از این شده باشه.


کیان

دکتر لنکرانی درود. از هم دبیرستانیهای دبیرستان دانشگاه شیراز شمایم و هنوز از سخنان شما و دیگر نخبهٔ دانش آموختهٔ دبیرستانمان٬ دکتر علی ادیبی٬ در سر صفّ صبحگاه٬ فرازهای زیبایی چون اهمیّت کوشش و پشتکار در دانش اندوزی، اهمیّت نظم در پیشرفت و سربلندی ایران و ... در سینه دارم. بعد ها شنیدم علی برای گسترش اندوختهٔ دانشش رهسپار دیار غریب شد ولی شما در رشتهٔ پزشکی رده های پیشرفت در درون دانشگاه گرانسنگ پزشکی شیراز را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشتید. درباره ویژگیهای کم مانند شما و علی چه در زمینهٔ دانش اندوزی و چه در پهنهٔ پر چالش خودسازی٬ غیر مستقیم ولی از طریق منابع مورد وثوق مناقبی شنیده ام. اینکه در این آشوبگاه فساد یا حداقل اتّهام فسادهای گوناگون در بین رده های مختلف کشوری (وخدا میداند شاید هم لشکری) دامن همواره پاک نگاه داشته اید در کنار دیگر شایستگی هایتان مجابم میکند که از شما به عنوان یک فرزند سرافراز میهن خواهش کنم با استواری گام در راه نامزدی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بگذارید. بنده چند سالیست خارج از کشور زندگی میکنم و قبل از آن چند سالی در دوره دانشجویی در دانشکدهٔ مهندسی دانشگاه شیراز در پی سراب به اصطلاح اصلاحات دویدم. خدا را شاکرم که هر چه بوده، هر چه کاشته، هر چه درویده، و هر چه هستم همیشه کوشیده ام از ورود ذره ای که برای آن از توان فکر و بازو بهره نگرفته ام به سفره ام جلوگیری کنم که اگر غیر از این می بود الآن در ایران و شاید در جلسات زودرس انتخاباتی برخی دیگر 'مطرحان' این عرصه سرنوشت ساز مشغول شنیدن توجیهات 'احساس تکلیف' آقایان بودم، نه در حال خواهش از شما برای ورود به این امتحان بزرگ.


محی

مگه تو خواب ببینید قالیباف میاد و این بساط و جمع می کنه شما از اینا حمایت نمی کنید می خواید خودتون در عرصه لجن پراکنی باقی بمونید

پاسخ
علی

قالیباف دیگر قالیباف سالهای 83 و 84 و قبل از آن نیست

مهدي

قاليباف كه به تكنوكراسي قائل هست يعني همون چيزي هاشمي قائل بوده و هست چه به درد نظام مي خوره؟ لطفا بهم نگين كه قاليباف ولايتمداره چون رهبر عزيز انقلاب فرمودند تبليغات زودهنگام انجام ندهيد ولي اگر به رپورتاژ هاي تبليغاتي افتتاح تونل رسالت و افتتاح ايستگاه هاي مترو و ... نگاه كنيد عدم ولايتمداري ايشان ثابت مي شود.


kardarblash

بسم الله الرحمن الرحيم سلام خدا بر سعيد جليلي ان شاء الله سعيد جليلي براي انتخابات رياست جمهوري يازدهم نامزد مي شود و من به همراه همه خانواده و افراد فاميل به ايشان رأي خواهيم داد


درود بر این چهره های نورانی


مهدی

این دو نفر باید برن تو 2+1 وگرنه شکست می خورند

پاسخ

ائتلاف كيلويي چنده؟! اونم با قاليباف... تازه خود آقايون هم اسم ائتلاف روش نميذارن... تكليف ما شرعاً شناخت اصلح و معرفي به همه است. به قول حاج آقاي آقا تهراني تا كي بايد بين بد و بدتر انتخاب كنيم؟! بگرديم خوب رو پيدا كنيم


پیمان

قبلاً هم گفتم باز هم می گم : من و بچه محل هام از آمل رو هم به این لیست ها اضافه کنید. انشاءالله جبهه پایداری با یکی از این دو عزیز پیروز خواهد بود و با تشکیل دولت عدالت محور زمینه ظهور عدالت گستر محقق خواهد شد.

پاسخ

ارادتمند جلیلی ولایت مدار

من و بچه محل هام از نور و چمستان رو هم به این لیستها اضافه کنین.


منافی

این مردم در سوم تیر 84 و 22 خرداد 88 ثابث کرده اند که پای آرمانهای خود هستند و جو سازی ها و ائتلاف ها و نظر سنجی ها کوچکترین تاثیری در انتخاب شایسته و حمایت آنها از افراد با رویکرد انقلابی نداشته است و واقعا مردم از تمامی خواص و نخبگان همیشه جلو هستند واین بار نیز به لطف خدا ثابت خواهند کرد.


بسم الله الرحمن الرحيم ما هم هستيم ان شاءالله. يه دانشجوي دكترا از اروپا


اصغر صنعتی

با اعلام همبستگی با امضا کنندگان حمایت خویش رااز کاندیداتور حضرات فوق الذکر اعلام میکنیم وتا آخر ایستادهایم100%


رضا

آقای جلیلی بهتر از همه اس ... ولایتمدار و معتقد و بسیار با اخلاق ... امیدوارم ایشون بیان


توهم زدید بدجور... ما اقتصاد سالم میخوایم نه این توهماتی که شما میگید درود بر قالیباف

پاسخ
مهدي

اقتصاد سالم را مي توانيد در تكنوكراسي آقاي قاليباف ببينيد كه با توسعه اقتصادي آقاي هاشمي هيچ فرقي نداره. پس پيش بسوي تورم 50 درصدي


خداوند متعال پشتیبان آقای جلیلی باشد من شاید حزب اللهی مخلص نباشم اما اینقدر شعور دارم که فرق ادم درستکار با ادمهای بظاهر دیندار را تشخیص ندهم آقای دکتر جلیلی حرفش و عملش یکی است در مذاکرات هسته ای از خط و نشان کشیدن طرف غربی واهمه ایی ندارد به کارش ایمان دارد انشاالله در انتخابات شرکت میکند آن آقای محترمی هم که فرمودند 60 هزار رای میاوردمثل خود بنده از آن ادمهایی بودند که در انتخابات سال 88 توهم زده بودند.


خانه دار

با نظر دانشجویان عزیز موافقم من دکتر جلیلی را از نزدیک در حرم امام رضا و بدون همراه ومحافظ دیدم ایشون همرزم پدرم بودن و همین طور که دانشجویان گفتند ولایتمدار وانقلابی هستند به امید خدا اگر کاندیدا شوند ما مردم حزب الله به ایشان رای خواهیم داد و به عنوان یک مسلمان ایرانی از شما خواننده محترم خاهش می کنم به جان هم نیفتید این رفتارها و گفتارها در شان ما ایرانیها نیست


امير

ماهم هستيم تا جايي که به نياز باشد حتي تاآخرين قطره خون.دانشجويان بسيجي دانشگاه‌ آزاد اسلامي رباط کريم


عبدي

براي هردو بزرگوار آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون دارم .خدا قوت .راي من دكتر لنكراني

جمعه، 18 اسفند 1391

10:34:55 PM

شرایط حساس منطقه و بیداری اسلامی که به برکت انقلاب اسلامی ایران به جریان در آمده و چشم امیدی که سایر مستضعفان و آزادی خواهان عالم به جمهوری اسلامی ایران دوخته اند نیز ضرورت امتداد جریان انقلابی و استکبار ستیزانه ی سوم تیر را بیش از پیش نشان می دهد لذا رسالت ولایتمداران مخلص انقلابی چون شما بزرگواران سنگین تر شده و وظیفه ای مضاعف بر دوش شما گذاشته می شود.