ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 16:34
تبلیغات

ناكامي مطهري در جوسازي عليه رئيس‌جمهور همزمان با سفر تاريخي لبنان

علي مطهري كه رفتارهاي دور از بصيرت وي موجب فاصله گرفتن اصولگرايان مجلس از او شده است، در جوسازي عليه رئيس‌جمهور همزمان با سفر تاريخي فرزند ملت ايران به لبنان ناكام ماند.

به گزارش رجانيوز، اين نماينده مجلس كه از روز گذشته تكاپوي ويژه‌اي را براي جمع‌آوري امضا به‌منظور طرح سؤال از رئيس‌جمهور آغاز كرده است، به‌دليل بي‌اعتباري در ميان اصولگرايان با واكنش منفي روبرو شده و تعداد امضاهايي كه تاكنون جمع كرده، به كمتر از 10 مورد مي‌رسد.

مطهري در جريان انتخاب اعضاي شوراي مركزي اصولگرايان مجلس تنها دو رأي به‌دست آورد كه با احتساب يك رأي آن از طرف خود او، تنها يك نفر ديگر به وي رأي داده بود.

در عين حال، جوسازي هدفمند عليه رئيس‌جمهور همزمان با سفر تاريخي نماينده انقلاب اسلامي به لبنان كه امريكا و اسرائيل از هفته‌ها قبل جريان مشابهي را براي تضعيف موقعيت دكتر احمدي‌نژاد و تحت‌الشعاع قرار دادن اين سفر تاريخي آغاز كرده‌اند، با واكنش منفي نمايندگاني كه مطهري براي امضا گرفتن به آن‌ها مراجعه مي‌كند، مواجه شده است.

مطهري در طي ماه‌هاي قبل نيز بارها به تيتر اول رسانه‌هاي ضدايراني در جريان‌سازي منفي عليه رئيس‌جمهور تبديل شده و به‌نظر مي‌رسد وي با دچار شدن به نوعي كيش شخصيت تلاش مي‌كند موقعيت از دست رفته و اعتبار خود را كه به‌واسطه انتساب او به شهد بزرگوار استاد مطهري است، با اين رفتارهاي عجيب بازيابي كند.

علي‌رغم توهين‌هاي مكرر مطهري به رئيس‌جمهور كه در كنار جوسازي‌هايي مشابه اقدام اخير او از زمان انتخابات سال گذشته تاكنون ادامه دارد، و مشخص نيست چنانچه فردي از جايگاه نمايندگي مجلس، همين ادبيات هتاكانه را در قبال رؤساي دو قوه ديگر از قواي سه‌گانه نيز به‌كار مي‎برد، همين اغماض در قبال او صورت مي‌گرفت يا خير.

علي مطهري با 'نه' نمايندگان مواجه شد

ايرنا در همين زمينه نوشت: علي مطهري نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي كه از روز گذشته مشغول جمع آوري امضا براي طرح سوال از رييس جمهور بود به دليل مواجه شدن با پاسخ منفي نمايندگان، امروز چهارشنبه از اين تصميم خود منصرف شد.  
   
يكي از نمايندگان مجلس كه خواست نامش ذكر نشود در اين باره اعلام كرد كه علت اين انصراف عدم استقبال نمايندگان از اين اقدام مطهري بوده است.

وي افزود: بسياري از نمايندگان به خاطر اين كه اين رفتار مطهري را مغاير با منويات رهبر معظم انقلاب مبني بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام در جامعه مي‌دانستند از امضاي اين طرح سوال امتناع كردند.

وي خاطر نشان كرد كه مطهري روز گذشته تنها توانسته بود 8 امضا براي اين طرح خود جمع كند.

طبق آيين نامه داخلي مجلس طرح سوال از رييس جمهور نيازمند امضاي دو سوم نمايندگان مجلس است.

مطهري سال گذشته نيز موضوع طرح سوال از رييس جمهوري را پيگيري كرد كه همان زمان نيز با بي تفاوتي نمايندگان روبه رو شد و همكارانش طرح وي را براي سوال از رييس جمهور امضا نكردند. 
 

کد خبر:65564 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

بابا اين بنده خدا يك حرفي زده افتاده روي دنج لج نمي خواهد بگوييد اشتباه كردم مرتب روي حرفش پافشاري ميكنه جالب كه روي چيزهاي از رييس جمهور ايراد ميگيره كه خودش براي همون ها راي آورده و به مجلس رفته واقعا عملش قابل تحليل نيست يا لجبازي يا از جايي دستور ميگيره ولي واقعا يك آدم معمولي حتي مخالف آقاي احمدي نژاد اين موقعيت سفر ايشان اين طوري حرف ميزنه كه ايشان دنبال طرح مسئله تو مجلس است


اردشیر

حیف است که این مرد را با نام مطهر مطهری صدا کرد برای او بایستی نام دیگری که با شخصیت او همخوانی دارد صدا کرد


دانشجو

مشکل مطهری اصلا بصیرت نیست. ایشان خیلی پرت تر از این مرحله هستند و علنا دشمنی می کنند. کاربرد واژه بصیرت و چنین انتظاری از ایشان بیهوده است.


سجاد

متأسفم از این تفکر التقاطی أقای مطهری که هرروز یک بهانه واهی را برای رئیس جمهور عزیز وانقلابی کشورمان درست می کند باور کنید که أقای مطهری شما خودت را هم فراموش کرده ای کمی تأمل وتعمق کنید وبعد تصمیم بگیرید و حرف بزدنید شما خودتان را پیش مردم منفور می کنید وأخرت خود را فدای حرکت بی اساس تان می کنید


ما از نمایندگان اصول گرای مجلس انتظار داریم درمورد اصول گرا بودن مطهری تجدید نظرکنند


سید

باید عقبه مطهری شناسائی شود ؟ چون باید معلوم شود آیا ازوجود ایشان که فرزند شهد مطهری است سوء استفاده میشودیا تحت فشاری است که نجات خودش را در بدنام دکردن رئیس جمهوردانسته دانسته اند


علی

انشااله همیشه در توطئه چینی وتنش آفرینی ناموفق باشد.


اکرم

این بابا با خودش هم مشکل داره کمی هم دچار توهم شده


نادرزمانی

وابستگان و فرزندان شهدای بزرگی همچون شهید مطهری بهشتی و سرداران شهید دفاع مقدس و امام خمینی باید بدانند ملت ایران و امت اسلام اگر برای انان احترام و ارزشی قائلند به برکت خون ان شهیدان و روح بلند امام است و اگر خدای نکرده هرکس از اصول و ارمانهای ان شهیدان عدول کند و یا با عملکرد و گفتار خود خدشه ای به حیثیت انان وارد کند ملت حساب این فرزندان و وابستگان را از ان بزرگواران جدا خواهد کرد زیرا مردم با محک اصل اسلام و انقلاب و ارمانها و ارزشهای انقلاب است که افراد را میسنجند نه اینکه افراد را محک اسلام و انقلاب و ارزشها قرار دهند. ای کاش امثال این اقای مطهری لااقل نظر شهید مطهری در رابطه با اسلام و مقتضیات زمان را میخواندند و به ان عمل می کردند تا در چنین زمان و شرایطی ناپخته و نسنجیده عمل نکنند که سنگ روی یخ بشوند.


نمایندگان ولایت پذیر باید تودهنی محکمی به علی مطهری بزنند و او را ازمجلس اخراج کنند


امام خمینی (ره) در کلاس درس اخلاق در جمع طلبه های جوان فرموده بودند: سعی کنید پیش از رجوع مردم به شما خودتان را بسازید آقای علی مطهری از آن جمله آدمهایی هستند که بعلت شهرت پدر شهیدشان پیش از آنکه خودسازی کرده باشند محل رجوع مردم شده است و توقعی بیش از این نباید از ایشان داشته باشیم


ايشان همه اعتبار خود را كه تا حالا داشته ازنام شهيد مطهري داشته والا خود ايشان عددي نيست كه بخواهد جلو ملت قد علم كند


علي

تكيه بر جاي بزرگان نتوان زد به گزاف.


سید حسین

متاسفانه برخی از فرزندان مسئولین هم در گذشته وهم درزمان حال ا ز مسیر انقلاب منحرف شده ا ند واین موضوع به دلیل سیاست های غلط در گذشته واغماض های بی دلیل برای این افراد بوده وهست لیکن در جامعه اسلامی همه افراد در برابر قانون یکسانند.


بنده خدا

آقای مطهری فراموش کردید شما فرزند آقای مطهری هستید و مردم شما را یه خاطر پدرتان احترام می کنند و قبول دارند و به خاطر ایشان است که الان بر صندلی مجلس نشسته اید.


سلام شما رو بخدا توی یه برنامه زنده تلوزیونی از مردم بخواهید همزمان دعاش بکنن

چهارشنبه، 21 مهر 1389

3:01:07 PM

علي مطهري كه رفتارهاي دور از بصيرت وي موجب فاصله گرفتن اصولگرايان مجلس از او شده است، در جوسازي عليه رئيس‌جمهور همزمان با سفر تاريخي فرزند ملت ايران به لبنان ناكام ماند.