ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 13:32
تبلیغات

وضعيت ترافيكي محور كرج - چالوس

رييس اداره راه و ترابري گچسر کرج گفت: محور کرج - چالوس با ترافيک سنگين مواجه است اما تردد خودروها در اين جاده به آرامي جريان دارد.

محمد مکوندي، درگفت وگو با ايرنا افزود: شب گذشته اين محور شاهد بارندگي خفيفي بود ولي مشکلي به همراه نداشت.

وي،ازرانندگاني که در حال تردد در اين محور هستند خواست تا ضمن رعايت قوانين و مقررات راهنمايي ورانندگي، از توقف در نقاط بهمن خيز و کم عرض جاده خودداري کنند.

مکوندي اضافه کرد: به رانندگاني که قصد عبور از اين مسير را دارند توصيه مي شود زنجير چرخ، پوشاک گرم و مواد غذايي لازم را نيز به همراه داشته باشند.

وي گفت:‌اکنون ماموران اداره راه و ترابري گچسر همراه با تجهيزات لازم در پنج پايگاه راهداري محور کرج چالوس براي کنترل، نگهداري و رسيدگي اضطراري به حوادث احتمالي مستقر و آماده هستند.

مکوندي بيان کرد: روزانه 10 تا 15 نيروي کارآزموده به همراه 25 دستگاه برف روب و نمک پاش براي بازنگهداشتن اين محور کوهستاني و پرتردد در اين پايگاهها مستقر هستند.

وي گفت : اکنون با تلاش شبانه روزي ماموران راهداري تمامي راههاي روستاهاي حاشيه اين محور ارتباطي کوهستاني نيز باز است و تردد در آنها جريان دارد.

جاده کوهستاني و برف گير کرج- چالوس 150 کيلومتر مسافت دارد که نيمي از آن در حوزه استحفاظي شهرستان کرج قرار دارد.

اکنون اداره راه و ترابري شهرستان کرج وظيفه حفظ و نگهداري 90 کيلومتر راه اصلي و 220 کيلومتر راه روستايي را در محور کرج به چالوس برعهده دارد.

کد خبر:46844 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال