ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 03:48
تبلیغات

توسط پليس اطلاعات و امنيت عمومي صورت گرفت:
انتشار تصاوير 65 حرمت‌شكن عاشورا و درخواست از مردم براي شناسايي

پليس اطلاعات و امنيت عمومي نيروي انتظامي با انتشار تصاوير تعدادي از عوامل ناامني و آسيب رساندن به اموال بيت المال، اخلال در نظم عمومي و اهانت كنندگان به مقدسات و شعائر اسلامي در روز عاشوراي حسيني، از شهروندان خواست تا چنانچه اطلاعي از افراد حاضر در اين صحنه ها دارند، به پليس اطلاع رهند.

به گزارش رجانيوز،‌متن اين اطلاعيه و تصوير اغتشاشگران حرمت‌شكن عاشورادر ادامه آمدهاست:

بسم الله الرحمن الرحيم

نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران ضمن تسليت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و ياران با وفايش و اعلام انزجار از حرمت شكني عناصر مجرم و هنجار شكن كه در روز عاشوراي حسيني(ع) به هيات هاي مذهبي حمله و نسب به تخريب اموال عمومي و توهين به مقدسات و شعاير اسلامي اقدام نمودند، از عموم مردم عزيز درخواست مي شود در صورت شناسايي تصاوير درج شده در پايگاه اطلاع رساني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران به نشانيwww..news.police.irهرگونه اطلاعات ومستندات مربوط به وقايع ياد شده بالا را از طريق تلفن هاي زير اعلام دارند.

شماره هاي تماس : 88889704 – 88889705 ،شماره نمابر 22225544 و صندوق پستي : 331 - 14565

پليس اطلاعات وامنيت عمومي نيروي انتظامي

حجت‌الاسلام و المسلمين قرائتي نيز سه‌شنبه شب در يك برنامه تلويزيوني كه از شبكه تهران سيما پخش شد، بر ضرورت شناسايي حرمت‌شكنان از سوي مردم تأكيد كرد و اظهار داشت هركس از اين افراد اطلاعي دارد و يك جو دين دارد، بايد آن‌ها را معرفي كند.

کد خبر:42076 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

تصویر شماره 26 واقعا نفرت انگیزه 2 تا مزدور وطن فروش.


مردم غیور و حسینی تهران، یاری کنید که این حیوانات انسان نما در اولین فرصت ممکن همگی شناسایی شوند. اجرتون با صاحب این ماه.


عكس اخري يارو به انگليسي ها ميخوره


باید هر چه سریعتر این حرمت شکنان شناسایی شوند


اینا همگی محارب هستند و باید اعدام بشوند


ما همه سرباز توایم خامنه ای گوش به فرمان توایم خامنه ای


امیر

باید با شدت باهاشون برخورد بشه


سلام کار بسیار خوبیه! عکسهایی که مرکز جرائم سازمان یافته (گرداب) بر روی سایتش گذاشته رو هم بذارید! http://gerdab.ir/fa/pages/?cid=560 یا لینکش رو درج کنید!


سید جلال

این عکس ها رو که دیدم یاد اون حدیث امام صادق افتادم که می فرمایند:به غم ما شاد نیستند مگر زنازادگان.بحارالانوار جلد27 صفحه146.


مهدی

خدایش اگه کسی میشناسه خبر بده


گلاره

به نظر من احمقتر از اینا پیدا نمیشه

چهارشنبه، 9 دی 1388

11:22:38 PM

حجت‌الاسلام و المسلمين قرائتي نيز سه‌شنبه شب در يك برنامه تلويزيوني كه از شبكه تهران سيما پخش شد، بر ضرورت شناسايي حرمت‌شكنان از سوي مردم تأكيد كرد و اظهار داشت هركس از اين افراد اطلاعي دارد و يك جو دين دارد، بايد آن‌ها را معرفي كند.