ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
سه شنبه، 7 بهمن 1393 17:50
تبلیغات

در حاشيه تمجيد هاي ضدانقلاب از مواضع اخير عسگر اولادي/
نگذاريدسوابق خوبتان با تمجيد ضدانقلاب تخريب شود/ تبیین‎شجاعانه نظرات رهبرانقلاب توسط آیت‎الله جنتی کجا؛ سخنان عجیب عسگراولادی کجا!؟

 گروه سياسي: اظهارات اخير يكي از چهره هاي شاخص جناح راست سنتي درباره سران فتنه و برادر خطاب كردن آنها، در ميان رسانه هاي ضد انقلاب بازتاب وي‍ژه اي داشته و همچنان با استقبال این رسانه ها و جریانات همراه است بگونه اي كه پس از انتشار تمجیدنامه عطا مهاجراني از عسگراولادي، يكي از رسانه هاي بدنام ديگر ضد انقلاب نيز با توسل به اظهارات وي و گفتگو با يكي ديگر از چهره هاي اين جناح، سعي كرده تا اين مواضع تاسف انگيز را به "رهبر انقلاب" نسبت دهد.

به گزارش رجانيوز، در اين رابطه مهاجراني كه سالهاست در انگليس به سر مي برد و به يكي از چهره هاي رسانه ای ضدانقلاب تبديل شده است در تمجيدنامه اي مفصل، درباره عسكراولادي نوشت:

"نمی توان اقای عسکراولادی را دوست نداشت! می توانی با او اختلاف نظر داشته باشی، اما نمی شود شکوه شخصیت و شور ایمان او را نادیده گرفت. گفته است آفتاب لب بام است و حرف هایی زده است که این روزها خلاف مذهب مختار و جو روزگار ست. کاملا بر خلاف مسیر رود شنا می کند. قدر و قیمت انسان ها هم همین مواقع آشکار می شود."
 
مهاجراني ادامه مي دهد:
 
"تعبیر برادر، برای کروبی و موسوی، حمایت و شهادت بر شخصیت شجاع و یگانه هاشمی رفسنجانی، کارهای کوچک و آسانی نیست ... آقای عسکراولادی دیگر یک صدای تنها نیست، حجتی است بر همگان، همگانی که محبت و دلسوزیشان برای اسلام و انقلاب و ایران و جمهوری اسلامی، محبت مادر است و نه دایه ای که نقش مادر را ایفا می کند."
 
مهاجراني در ادامه تمجيد خود از عسگراولادي را بهانه ای برای جسارت به رهبر معظم انقلاب قرار داده و مي‌نويسد:
 
"واقعیت این است که اقای عسکراولادی همین مشی را همیشه داشته است. منتها بروز آن متفاوت بوده است. ...  بصیرت همین سخنان و مواضع اقای عسکراولادی است."
 
اما اين پايان ماجرا نبود و بلافاصله يكي از سايتهاي ضدانقلاب و بدنام  كه بودجه آن توسط پارلمان هلند تامين مي‎شود، طي گفتگويي با يكي از چهره‎هاي رسانه‎اي جناح راست سنتي و از اعضاي شوراي سردبيري روزنامه رسالت نوشته است:
 
"حتی رهبری هم این دو نفر (موسوی و کروبی) را جزو سران فتنه نمی داند. شما در طول این سه سال گذشته و حوادث بعد از انتخابات، نمی توانید یک جا پیدا کنید که رهبری نظام این دو نفر را جزو سران فتنه بداند. هیچ جا اینطور نیست."
 
اين اظهارات در حالي بياني مي‏شود كه در فضاي فتنه 88 اصلي ترين افرادي كه فتنه داخل كشور را روز به روز حادتر كرده و پتانسيل ضدانقلاب براي انتقام گيري از نظام اسلامي را فراهم كردند، موسوي و كروبي بودند كه ضمن نپذيرفتن هيچ يك از راه هاي قانوني، با به كف خيابان آوردن بخشي از هواداران راديكال و افراطي خود، اختلاف بر سر نتيجه انتخابات را با افتضاح روز عاشورا و هتك عزاي اباعبدالله حسين عليه السلام به پايان بردند، اتفاق تلخي كه واكنش ميليوني مردم سراسر كشور در 9 دي ماه را به همراه داشت.
 
با اين اوصاف، تلاش براي القاي اين مساله كه مواضع عجيب آقاي عسكراولادي همان مواضع رهبر مظعم انقلاب است، مشخص نيست با چه انگيزه اي از سوي برخي نيروهاي اصولگراي سنتي صورت مي گيرد؟ آيا مواضع اخير رهبر معظم انقلاب در ديدار اخير خود با مسئولان حفاظت اطلاعات نيروهاي مسلح كه بار ديگر به فتنه 88 اشاره كرده و فتنه گران را "مزدوران داخلي" ناميدند، اشاره غیر مستقیمی به این اظهارنظرهای معنادار و دشمن شاد کن عسکراولادی و برخی از دوستان وی نبوده است:
 
"در قضایای سال 88 که دشمن تصور می کرد، طراحی ده ساله او بر ضد جمهوری اسلامی به نتیجه رسیده است، ملت ایران با قدرت در صحنه حاضر شد و بر دهان مخالفان و معارضان بین المللی زد، چه برسد به مزدوران داخلی آنها که در مقابل عظمت ملت ایران به حساب نمی آیند."
 
گفتني است پيش از اين آيت الله جنتي در نماز جمعه تهران چند روز پس از سخنان مهم رهبر انقلاب در جمع مردم قم، با اشاره به اقدامات فتنه گران و تاكيد آنها بر تعبير "انتخابات آزاد" گفته بود: "شکر خدا مردم ما مردمی با بصیرت هستند و حرکت های شما را دیده اند و هم شما را و هم روسا و لیدران فتنه را شناخته اند و می دانند در چه خطی حرکت می کنید لذا شما باید از مردم خجالت بکشید."
 
شاید اگر حامیان فتنه به دنبال تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب و نظر ایشان درباره سران فتنه هستند، به غیر از تصریحات ایشان در برنامه های عمومی، مراجعه به سخنان بزرگانی چون آیت الله جنتی و آیت الله مصباح یزدی، به خوبی نظرات معظم له را پیرامون اهالی و سران فتنه تبیین خواهد کرد.
 
به نظر مي رسد آقاي عسگر اولادي كه داراي سوابق برجسته انقلابي است اين روزها با توجه به تمجيدهاي بي سابقه ضد انقلاب از ايشان بايد خاطرات ديگري از سالهاي قبل را نيز به ياد بياورد و درباره آنها فكر كند، برخي جملات امام راحل كه فرمود:
 
"اگر امریکا [و منافقین] تعریف کنند از یک کسى، تعریف کنند از یک چیزى، وقتى تعریف کردند، مردم مى‏فهمند این عیبى دارد که اینها تعریف مى‏کنند از او" 
 
صحیفه امام، ج‏17، ص: 250
 

کد خبر:148354 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
محمد

در دهه 70 و 80 چقدر بچه حزب اللهی بابت افرادی مثل عسگراولادی ،هاشمی رفسنجانی ، ناطق نوری و امثالهم سرکوفت خوردند خدا را شکر که همه اینها در گذر روزگار از حق و حزب الله جدا شدند بنابراین شما نگران این ریزش ها نباشید که خود باعث رویش های زیادی خواهد شد


manbename

همین در همه موارد صدق میکند. العاقل فی الشاره. "اگر امریکا [و منافقین] تعریف کنند از یک کسى، تعریف کنند از یک چیزى، وقتى تعریف کردند، مردم مى‏فهمند این عیبى دارد که اینها تعریف مى‏کنند از او"


رضا

عسکر اولادی سخنانش درباره سران فتنه را با صحبتهای اوباما ونتانیاهو در تمجید از موسوی و کروبی در فتنه 88 مقایسه کند. الان بچه های دبستانی این مملکت این سخن امام را حفظند که معیار حال فعلی افراد است چطور این پیشکسوت انقلاب هنوز از فهم سخن امام عاجز است. خدا عاقبت ما را خنم به خیر کند.


مخلص ولایت

سلام آقای عسگر اولادی ساده زیستی کجاست؟ با این جمله خود شما راهم جزوه مقصران وشریک جرم فتنه می نامیم. حتما یک بار دیگر به سخنان مقا م معظم رهبری را مطالعه کنید.


محمد

واقعا جاي تعجب داره اين همه بي بصيرتي از نيروهاي انقلابي.فاين تذهبون؟


سید

خدا عاقبت ما را به خیر گرداند


محمد

اصلا کی گفته عسکراولادی اصولگرا است؟


همت

هر چه بگندد نمکش میزنند وای بروزی که بگنددنمک ! نمیدانم این اظهار نظر ها را باید به حساب پیری و فراموشی گذاشت! که بعید میدانم , یا به حساب مرور زمان و شفاف نبودن فرمایشات حضرت اقا ! که باز هم بعید میدانم چون همین چند روز پیش بود که حضرت آقا فتنه گران سال88 را مزدوران داخلی نام بردند, , همچنین تاکید کردند که حضرات ؟ جدول دشمنان قسم خورده را پر نکنند ؟ چطور میشود کسی خود را در زمره طلایه داران انقلاب و امام بداند؟ ولی خواسته یا ناخواسته ؟ آب به آسیاب دشمن بریزد ! مگر این مدعیان فراموش کردند که حضرت امام رضوان الله علیه فرمودند اگر زمانی متوجه شدید که دشمنان انقلاب از شما تعریف و تمجید میکنند قطعا بدانید که به بیراهه میروید؟ امروزه نسل سوم و چهارمی های انقلاب هم به این نکته وشاه کلید ؟ پی برده اند ! پس گیر اقایان در کجاست ؟! فکر میکنم این کلام نورانی حضرت آقا در اینجاست که تجلی پیدا میکند بصیرت.


فدایی

با سلام اصلا برای ما مهم نیست که آقای عسگر اولادی چی گفتند و یا هاشمی رفسنجانی یا ......... برای ما مهم پیروی از رهبری معظم انقلاب است انکه پشت سر رهبری باشد برای ما عزیز است و کسی که مخالف رهبری باشد حتی قایم مقام رهبری باشد و مخالف رهبری حرف بزند از نظر ما مردود است ملاک ما این است .


عبد خدا

اقای عسکر اولادی چرا با یک وجهه انقلابی اینگونه گذشته خود را زیر سوال برده و اب به اسیاب دشمن می ریزید جانم فدای رهبر


علی

علم کردن اینکه موسوی و کروبی جزء از سران فتنه نبوده اند راهکاری است برای معطوف کردن حواسها برای اثبات اینکه خیر ایشان بوده اند تا خاتمی و هاشمی از این میان جان سالم به در برند لذا در پاسخگویی باید هر چهارشان را و شاید 4+1 یعنی هاشمی، موسوی، کروبی، خاتمی و موسوی خویینی ها به عنوان سران فتنه با نقشهای متفاوت تبیین و تحلیل شوند.


موصی

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا...


فتنه 88 هنوز قربانی میگیرد


احسان

خیلی کوچیک تر از اونی هستید که در مورد حاج آقای عسگراولادی نظر بدید و سخنان ایشون رو تفسیر کنید!!!!!! برید به خبرای روزانه خودتون بپردازید.

پاسخ

شما چی؟خیلی بزرگ هستید؟


احمد

ما ز یاران...


علیکمال

هاشمی به اون گنده‌ای، جزو ریزش‌ها بود، این که جای خود دارد!


الهیارزاده

آقای عسکراولادی!!! تودیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


تعبیر حضرت آقا از اینها این بود: "البته كسانى بخواهند از طرق غير قانونى عمل كنند، خب به ضرر كشور ميكنند؛ كمااينكه در سال 88 از راه‌هاى غير قانونى وارد شدند، كشور را دچار هزينه كردند، براى مردم اسباب زحمت درست كردند، براى خودشان هم اسباب بدبختى و سرشكستگى در زمين و در ملأ اعلى شدند." دیگر از این واضحتر چیست جناب عسگراولادی؟ شما اگر مایلید خود را برادر و هم شأن بدبختها و سرشکستگان در زمین و آسمان کنید خود دانید.


به نظر من اقای عسگراولادی در نامه خود جزء فراهم کردن فضای بازگشت فتنه گران به مواضع امام و رهبری هدف دیگری نداشته اند و به صورت ناخواسته سخنان ایشان مورد بازیچه قرار گرفتن رسانه های غرب و ضد انقلاب قرار گرفته.....


دیدبان

آقای عسگر اولادی انسان زحمت کشیده ای و انقلابی است. امیدوارم ایشان تنها لحظاتی درباره شناخت و معرفی نفاق و منافقین جدید که بارها و بارها در سخنرانی های خود با آن صدای دلنشین همیشگی بدان اشاره کرده اند تامل کنند. ایشان بارها به تأسی از امام راحل و یاران صدیق و وفادار او مانند شهید اندرزگو شهید لاجوردی و... ما جوانها را دعوت به بصیرت و تیزبینی و شناخت سره از ناسره می کردند. و ما در بسیاری موارد شجاعت و صراحت در دوران مبارزات ایشان را الگوی عملی خویش قرار می دادیم و می دهیم. به نوبه خودم دعا می کنم ایشان هر چه زودتر این لکه ننگ حمایت ضد انقلاب از خود را از دامن خویش پاک کرده و برای ایشان دعای عاقبت به خیری می کنم.


http://www.alef.ir/vdcb90b88rhbzgp.uiur.html?176091


سجاد

واقعا از آقای عسگر اولادی بعید بود

جمعه، 29 دی 1391

12:24:24 PM

آقاي عسگر اولادي كه داراي سوابق برجسته انقلابي است اين روزها با توجه به تمجيدهاي بي سابقه ضد انقلاب از ايشان بايد خاطرات ديگري از سالهاي قبل را نيز به ياد بياورد و درباره آنها فكر كند، برخي جملات امام راحل كه فرمود: "اگر امریکا [و منافقین] تعریف کنند از یک کسى، تعریف کنند از یک چیزى، وقتى تعریف کردند، مردم مى‏فهمند این عیبى دارد که اینها تعریف مى‏کنند از او"