ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 13 بهمن 1393 03:42
تبلیغات

اقدام عجیب: گوگل و جي ميل فيلتر مي‌شوند

دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از فيلتر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از فيلتر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.
 
خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور فيلتر مي‌شوند.
 
وي در خصوص مدت زمان فيلتر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور فيلتر خواهند شد.
 
گفتني است اين اقدام براي اين صورت مي‌گيرد که سايت يوتيوب، متعلق به سايت گوگل با وجود گذشت 13 روز از اعتراضات مسلمانان در سراسر جهان و درخواست آنها براي حذف اين فيلم در فضاي مجازي صورت مي‌گيرد. اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

کد خبر:138567 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
زهرا

بسيار عالي... ممنونيم از اقدامشان


مهدی

خبر خوبیه ولی ای کاش برای چند روز فیلتر می شد چون اینجوری خیلی از وبسایت های داخل ایرانم ضرر می کنن فقط چندروز برای ادب کردنشون کافی بود


یوتیوب رو که فیلتر کردن. دیگه گوگلو چرا؟ ما کلی از کارامونو با گوگل انجام می‌دیم. فکری برای جایگزینش هم بکنن.


همین گوگل پارسال ۲۷۰ میلیارد دلار از ایرانی ها برای تبلیغات درآمد کسب کرده بگذارید چهار روز فیلتر بشن خودشون به غلط کردن می اوفتن و دیگه به مقدمات یک و نیم میلیارد مسلمان توهین نمی کنند. از رجا انتظار نداشتم.


آخه یعنی چی؟ رسول خدا راضیه که کلی آدم از کار و زندگی بیفتن؟ به قرآن مجید درست، به والله قسم گناهه.


لطفا" گوگل را هک و جمله down with google را بنویسید


عظیم

فیلتر کردن این سایتها کار درستی نیست چون من میبینم که اکثر مردم خودشون دارن دارن داوطلبانه اینکار رو میکنن. و این اثرش خیلی بیشتر از فیلتر کردن دولتی هست. جانه هرکی دوست دارید اینو بهشون برسونید که این کار از ارزش کار مردم کم میکنه. نکنید این کار رو. بذارید مردم تو دهنی محکمی به اینها میزنند.


شهاب احمدی

آخ جون :)


توفیق اجباری برای استفاده از سایر جستجو گر ها و موضع گیری ضروری در مقابل خباثت گوگل و اصرار بر عدم حذف این فیلم


محمد مهدی

حمایت حمایت


چرا می نویسی اقدامی عجیب. یادت رفته برای عدم خرید از شرکتهائی که به نوعی به اسرائیل کمک می کردن مطلب زدی؟! تازه گیها رگه هائی از انحراف در تو می بینم.(این اولیش نیست)