ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 15:04
تبلیغات

تهيه كننده‌ي «قلاده‌هاي طلا» در گفتگو با رجانيوز افشا كرد:
ماجرای درگیری يك بازيگر زن با«علي‌رام نورايي» در تئاتر شهر/شما پول گرفته‌ايد تا خون شهداي سبز را پايمال كنيد!

گروه فرهنگي: هفته‌ي گذشته انتشار گفتگويي از «علي‌رام نورايي» -بازيگر جوان فيلم «قلاده‌هاي طلا»- در يكي از سايت‌ها و اشاره‌ي او به برخورد زشت و اخراجش توسط «كمال تبريزي» در جريان حضور سينماگران براي كمك به زلزله‌زدگان آذربايجان، باعث شد تا بحث‌هاي زيادي پيرامون اين ماجرا در رسانه‌ها درگيرد. از انتقاد تند رسانه‌هاي ارزشي از «كمال تبريزي» و جريان هم‌فكر او گرفته تا توجيه رسانه‌هاي روشنفكرنما و حامي «تبريزي» با استدلال‌هاي مختلف، همه و همه باعث شد تا اين خبر به جنجالي‌ترين خبر سينماي ايران در روزهاي اخير تبديل شود.

اما در همين رابطه، «محمد خزاعی» -تهیه‌کننده‌ی «قلاده‌های طلا»- در گفتگو با رجانیوز ضمن واكنش به برخورد اخیر «کمال تبریزی» با «علی‌رام نورایی» از ماجراي جنجالي مشابه ديگري در محوطه‌ي تئاتر شهر پرده برداشته و گفت: «من هم ماجرای آقای «علی‌رام نورایی» را شنیدم  و اصلاً انتظار چنین برخوردی را نداشتم. البته من تهران نبودم، اما در جریان وقایع قرار گرفتم و این را هم بگویم که برخورد اخیری که با «علی‌رام نورایی» جلوی تئاتر شهر صورت گرفته، خیلی بدتر از ماجرای آقای «کمال تبریزی» بوده است. ظاهراً ایشان هنگام برگشت از محل کار، در محوطه‌ی تئاتر شهر با توهین شدید و بی‌ادبی یک بازیگر زن سینما و یکی دو نفر دیگر از دستیار کارگردان‌های سینما مواجه می‌شود که ماجرای آنها مفصل است. جالب این‌جاست که این جماعت به آقای «نورایی» گفته‌اند به شما پول داده‌اند تا خون شهدای ما را پایمال کنید! خب این جمله یعنی چه؟ کاملاً مشخص است که این افراد متعلق به چه جرياني هستند. البته این‌ آدم‌ها بخش بسیار کوچک و محدودی از سینمای ایران را تشکیل می‌دهند كه تکلیف‌شان با خودشان هم روشن نيست.»

خزاعی بدون اشاره به نام مسببين اين برخورد زشت اضافه كرد: «این‌ها متعلق به تفکر و جریانی هستند که نمی‌توانند اندیشه و تفکر «قلاده‌های طلا» و این دست فیلم‌ها را ببینند. این‌ گروه معدود فکر می‌کردند که سال 88 قرار است اتفاقاتی در کشور بیافتد. نمی‌دانستند که مردم در «نه دی» ثابت می‌کنند که جریان چیز دیگری است و آنها با تمام قدرت و توان از کشورشان دفاع می‌کنند. آنها بايد بدانند كه مردم ايران تابع ولایت فقیه هستند و نمی‌توان این ارادت را از مردم گرفت؛ حتی اگر سخت‌ترین مشکلات هم در این مملکت وجود داشته باشد.»

دبیر جشنواره‌ی سی‌ام فجر افزود: «من معتقدم که هر کسی باید بتواند آزادانه حرفش را بزند و فیلمش را بسازد؛ البته آثاری که کمک کننده به فضای کشور باشد. قرار نیست اگر فیلمی را دوست نداریم، با عوامل آن برخورد کنیم. اين را هم بدانيد كه این برخوردها مربوط به الان نیست و از همان زمانی که ما در جریان شروع فیلم بودیم، حملات مختلف از طریق فضای مجازی مانند فیس‌بوک و حتی پیامک‌های تهدیدآمیز به بازیگران برای انصراف آنها از فیلم آغاز گرديد و حتی در یک مورد هم باعث انصراف بازیگر فیلم ما شد.»

«محمد خزاعی» با اشاره به حواشی پیرامونی این فیلم از همان روزهای آغازین کار، خاطر نشان کرد: «عجیب ترآن است که پیش‌داوری‌ها در مورد این فیلم از وقتی آغاز شد که فیلم‌برداری «قلاده‌های طلا» هنوز آغاز نشده بود. از شما می‌پرسم چطور می‌شود که در مورد فیلمی که هنوز ساخته نشده است، قضاوت کرد؟ البته این برخوردها مختص «قلاده‌ها طلا» هم نبوده است و هر فیلمی که باب میل بعضی جریان ها نیست، با چنین اتفاقاتی روبرو می‌شود و این گروه از هیچ تلاشی برای عدم موفقیت این فیلم‌ها دریغ نمی‌کنند. عوامل مختلف خیلی تلاش کردند تا «قلاده‌های طلا» دیده نشود. به طور مثال، تعداد گزارش‌هایی که هر شب در تخریب «قلاده‌های طلا» از شبکه‌های ماهواره‌ای مانند بی‌بی‌سی و صدای امریکا، فیس‌بوک و حتی شبکه‌های خارجی پخش می‌شد، بسیار بیشتر از برنامه‌های صداوسیمای خودمان بوده است. یکی از این ترفندها برای تخریب «قلاده‌های طلا» این بود که عدم اکران دو فیلم دیگر اکران نوروز را به «قلاده‌های طلا» ربط دادند و گفتند اگر این دو فیلم اکران نمی‌شود، مقصر فیلم «قلاده‌های طلا»ست و از مردم خواستند تا به دیدن این فیلم نروند. این حجم تبلیغات منفی علیه «قلاده‌های طلا» هنوز هم ادامه دارد. شما ببینید چقدر از از بازیگران این فیلم، مورد هجو و توهین این جماعت معدود قرار گرفته و می‌گیرند؟ البته الحمدا... این توهین‌ها هیچ تأثیری هم نداشته و تقریباًً تمام بازیگران و دیگر عوامل این فیلم، هم‌اکنون به شدت درگیر پروژه‌های مختلف هستند؛ چرا که بسیاری از سینماگران سینمای ایران نگاه حرفه‌ای دارند و فیلم را به مثابه فیلم می‌بینند و باورها و عقاید خود را به این شدت درگیر کار نمی‌کنند.»

وي در مورد برخورد «کمال تبریزی» با «علي‌رام نورايي» ادامه داد: «من با شناختی که نسبت به شخصیت آقای «تبریزی» دارم، بعید می‌دانستم که ایشان چنین برخوردی با یک بازیگر داشته باشد. بايد تحقيق كرد كه آیا عدم شناخت آقای «نورایی» باعث شده تا چنین اتفاقی بیافتد، یا به دليل بازي ايشان در«قلاده‌های طلا»ست كه آقای «تبریزی» در جمع به ایشان توهین کرده‌اند؟ دليل هر چه كه باشد، برخورد ایشان در هر دو صورت خوب نبوده است. یک هنرمند باید مراقب منش و رفتار خود باشد. حتی اگر بپذیریم که آقای «تبریزی»، این بازیگر را نمی‌شناخته، باز هم شیوه‌ی برخورد ایشان و توهین به آقای «نورایی» در جمع بازیگران، اصلاً قابل قبول نیست. من با یک نگاه منصفانه و از روی مصاحبه‌ی خود آقای «تبریزی» که گفته بودند این بازیگر را نمی‌شناختم، این را عرض می‌کنم که آقای «تبریزی» می‌توانسته ایشان را صدا کند و به صورت دوستانه از او بخواهد خودش را معرفی کند و حداقل بپرسد شما چه کسی هستید که مردم از شما امضا می‌گیرند؟  اگر هم که ایشان آقای «نورایی» را می‌شناخته که باید گفت حرکت ایشان اصلاً جالب نبوده است. به هر حال، ما هر کدام با سلیقه‌های خودمان فیلم می‌سازیم. آقای تبریزی با نگاه خودشان و آقای طالبی هم با نگاه و اعتقادات خود. این تفاوت سلیقه‌هاست که کار فرهنگی در جامعه‌ی ما را زیبا می‌کند.»

خزاعی با اشاره به تمرکز این برخوردها روي «علی‌رام نورایی» گفت: «این بازیگر با «قلاده‌های طلا» و بازی درخشانش در این فیلم درخشیده است و حقیقت آن است که خیلی از افراد مغرض نمی‌توانند نسبت به ستاره‌های «قلاده‌های طلا» مانند آقای «حیایی» چنین موضعی بگیرند. بنابراین کارشان را روی چهره‌ای متمرکز می‌کنند که آینده‌ی خیلی درخشانی دارد و در بازیگری بسیار توانمند است و الان هم مشغول بازی در کارهای حرفه‌ای و خوبی است. قطعاً این درخشش ایشان، حسادت‌هایی را برمی‌انگیزد و باعث ماجراهایی مثل ماجرای برخورد با ایشان در تئاتر شهر می‌شود. البته در رابطه‌ با این اتفاق در تئاتر شهر، پیگیری قضایی هم صورت گرفته است.»

 دبير جشنواره‌ي مقاومت در ادامه افزود: «اين نكته را هم اضافه كنم که «قلاده‌های طلا» هیچ منفعت اقتصادی برای ما نداشت و ما هیچ سهمی از فروش و اکران این فیلم نداشتیم. متأسفانه به غیر از «بسیج» و موسسه‌ی «روایت فتح» هیچ نهادی بعد از ساخت این فیلم از ما نپرسید که برنامه‌ي اکران شما چیست؟ یا اینکه چرا برای اکران این فیلم روشنگر سیاسی در خارج از کشور که می‌توانست فضا را به نفع نظام کاملاً عوض کند و به نوعی یک سند محسوب می‌شد، هیج تلاشی نشد؟ به نظر می‌رسد که در هنگام اکران این فیلم‌ها شعارهایی داده می‌شود و فقط عده‌ای با آن عکس یادگاری مي‌گيرند و مي‌روند، اما بعد از پایان اکران همه چیز به فراموشی سپرده می‌شود. البته از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیروی انتظامی صمیمانه تشکر می‌کنم.»

وي در پايان گفت: «من فکر می‌کنم باید از اختلافات حذر کرد و نبايد درگیری‌های داخل سینما را برای مردم افشا نمود. اصولاً فرهنگ و کار فرهنگی حکم می‌کند که فضایی آرام و هنرمندانه ترسیم کنیم تا هنرمندان ایراني به صورت یکپارچه اتحاد و زیبایی‌‌هاي فرهنگ‌ اين مرز و بوم را به مردم نشان دهند و هرکس بتواند در جهت ساخت آثاری با تفکر و اندیشه‌های انقلاب اسلامی تلاش کند. نكته‌ي آخر هم اينكه فیلم «قلاده‌های طلا» بر اساس یک باور و اعتقاد ساخته شد و آن هم اندیشه‌ي کارگردان کار آقای «طالبی» بود که با تمام وجود به دليل اعتقاد به این فیلم و سوژه‌ي آن، در كنار ديگر عوامل فيلم تلاش کرد تا ماحصل کار موفق باشد.» 
 

کد خبر:136792 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
مینا

فیلم و بازیگرها عالی بودند و یک عده از حسادت چاره دیگه ای ندارن .. نمی دونن عقده هاشونو چطوری باید خالی کنن.

پاسخ

موافقم

آزاده

ایشون خیلی عالی بازی کرد به طوریکه حتی د ر چهره های مختلف قابل شناسایی نبود که همون بازیگره یا نه بیست بود بیست از نظر حرفه ای باید ایشون رو طلا گرفت اصلا هم نباید از رفتار عروسکهای کودن سینمای فعلی ایران خم به ابرو بیارن اونها حتی لایق اخم هم نیستن


قلاده های طلا زیبنده کسانیست که خود را به زر و زور و تزویرفرخته اند

پاسخ

از این بهتر نمیتونستی کوته فکری خودتو فریاد بزنی، آفرین.

حسن

عزيزم اگرحقيقت فتنه88رانميخواهي باوركني ، (حتي ازسخنان سران فتنه واربابان آمريكائيشان)كمي صبر كن حقيقت درآن دنيابراي ماوشماروشن ميشود!!!حيف كه ديگر آن زمان مجال بصيرت وتفكرنيست.خداماراباسيدعلي ويارانش محشور وشمارا(اگرنميخواهيدهدايت شويد)باميرحسين وياران اينورآبي وآنورآبيش واربابان خارجيش محشورگرداند!

.... پاداش گردن کج قلاده طلا بود ....

آفرين.... خيلي خوب گفتي... زيبنده همان كسانيست كه قلاده هاي MI6 و سازمان منافقين و ... در گردنشونه...!!

180424

حرفت عطر یک آفریده سبز را دوباره به مشاممان رساند:....جلبک..... .

قلاده های طلا زیبنده کسانیست که خود را ره رو حق، عدالت، استقلال و خود نباختگی فرهنگی میدانند و جلبگهای نو کیسه را که فکر می کردند مالک ملک و ملت اند، با فریادشان در 9 دی به زباله دانی ریختند.

حامد

قبلا که ادعا داشتن زر و زور و توطئه توهم است و هرکی از این حرفها بزند اقتدار گرا و قدرت طلب و ... است .در هر صورت این یک قدم رو به جلو است که قبول کردن زر و .... و در یک کلام توطئه و دشمن توهم نیست و باید هوشیار بود حالا می ماند شناخت دشمن و فریبها و دسیسه هایش. انشاا... خداوند به همه بصیرت عطا کند.


چرت نگو همه زندگی مبارزه عقیدتی و سیاسیه در تمام لحظه های زندگی بایستی طبق اعتقادات رفتار کرد این هنرمندهایتون اکثرا ضد انقلابند خودتان رو خسته نکنید بینش اعتقادی و سیاسی را در جامعه افزایش دهید

پاسخ

یکی از راه های افزایش بینش اعتقادی و سیساسی استفاده صحیح از هنر توسط هنرمندان است در ضمن خوب وبد و ضعیف وقوی در همه اقشار وجود دارد نباید از همه به یک میزان توقع داشت


يك بسيجي

چرا در مورد ورود فيلم شرم آور گشت ارشاد به شبكه خانگي چيزي نمي گوييد ؟ از روز دوشنيه اين فيلم همراه با تليغات بسيار وسيع در سطح شهر توزيع شده است. نكته تاسف بار اينكه پوستر اين فيلم دقيقا همان پوستر توهين آميز و وقيحانه اي است كه در بنرهاي تبليغاتي آن وجود داشت!! اگر دشمنان اسراييلي هم مي خواستند نمي توانستند در اين سطح گسترده پوستري توهين آميز و وقيحانه به بسيجيان در اين سطح گسترده بر فروشگاهها وديوار هاي شهر نصب كنند! اين همه تجمع واعتراض مراجع آخرش اين شد كه بجاي عده اي محدود جمعيت چند ميليوني اين فيلم كثيف راببينند؟


فرزاد

بنام خدا قلاده های طلا شاهکار سینمای ایران بوده وهست


بخش بسیار کوچک و محدودی ولی تاثیرگذار

پاسخ

هيچ اينطور نيست. اصلا هم بسيار كوچك و محدود نيستند اگر چنين بود الان شرايط طور ديگري بود.

سعید

کاملا موافقم که بخش کوچکی نیستند . اتفاقا بخش بزرگی از جامعه سینمایی ایران از نظر فکری و ایدئولوژیکی در راستای تفکرات و اعتقادات اکثریت مردم قرار ندارند . بی دلیل نباید این افراد را معدود به حساب بیاریم . و همه اینها ناشی از ساختار غلط سینمای ایران است و بس . مسلما در لجنزار گل یاس نمیروید .

اره البته در خواب و توهم


کمال تبریزی با ساخت فیلم مارمولک کینه خودشو به اسلام و روحانیت نشان داد این مرد باید توسط بچه های انقلابی یه گوشمالی حسابی ببینه تا بفهمه خط یهود رو نباید بره اگه میخواد فتنه به پا کنه باید بره وردست شبکه مورد علاقش بی بی سی اون خانم روشن فکر که به آقای نورایی توهین کرده برای همه شناخته شدست


از اهواز

چشم حسودان کور باد . حسودانی که چشم دیدن بازی خوب آقای نورایی را ندارند .

پاسخ

احسنت به آقاي نورايي. من با بازي عالي آقاي نورايي، نفرتم از گردانندگان فتنه 88 چندين برابر شد.


محسن عالمی

مطلب اقای خزاعی را خواندم نگاه منصفانه داشت البته با توجه به کارنامه ایشان این انتظار میرفت ایشان را از جشنواره فیلم فجر شناختم اقای خزاعی کاش همه مثل شما برخورد میکردن رفتار شما اگو ما جوانان است ما به تهیه کنندگانی انقلابی متخصص و منصف نیازمندیم منتظر قلاده های طلا دو هستیم


ثارالله-رشت

سلام-اگر واقعا"آقای تبریزی این کار را عمدا"انجام دادهاند که جای تاسف بسیار دارد زیرا دوتا از ده ها شعاربه سرانجام نرسیده این طیف(اصلاح طلب)زنده باد مخالف من و آزادی اندیشه بوده است.متاسفانه اکثر هنرمندان پولگرای کشور سبز گرا هم هستند.

پاسخ

در رابطه با قسمت اول (شعارزنده باد مخالف من و آزادی اندیشه ) این طیف که هر کجا به نفع انها باشد فریاد میکنند با شما موافقم


مهم اینه که ملت ایران با امثال آقای نوائی هستند.

پاسخ
محمدی

و مهمتر اینکه آنها در پناه خدای متعال هستند و خداوند پیروزی را برای کسانی که در مسیرش هستند وعده داده وَمَنْ يتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ(المائدة/56) و کساني که ولايت خدا و پيامبر او و افراد باايمان را بپذيرند، پيروزند؛ (زيرا) حزب و جمعيت خدا پيروز است.


کیا

علی جون نگران نباش ما تا اخر باهات هستیم .بدون دعای امام زمان ورهبری ومردم پشتت هست.ایشاالله روز بروز پیشرفتت روببینیم.

پاسخ
حامد

اشتباه نشود اگر بازیگر مورد اشاره فقط بعنوان شغلش اینکار را کرده از این فیلم ایشان حمایت میکنیم و اگر با احساس مسولیت و اعتقاد این نقش را بازی کرده اند تا زمانی که بر ارزشها پا بر جا هستند از ایشان حمایت میکنیم


منصفی

حقیقت این است که برخی واقعا در خط نفاق هستند ودر جهل مرکب ونمی دانند فتنه بزرگترین گناه است وکسانی که در راه ایجاد فتنه کشته شدند خونشان هدر وجایگاهشان در درک اسفل است بنده خودم تهیه کننده سیما هستم ومدرک ارشد دارم از این آقای تهیه کننده وبازیگر فیلم قلادهای طلا کمال تشکر رادارم انشا ءالله در درگاه الهی وشهدا موجور باشند


علی

باید فیلمهای کمال تبریزی را تحریم کنیم وبه سینما نرویم چون لیا قت ندارد


کاش می گفتین این بازیگر زن کی بوده!

پاسخ

باران کوثری


سیدحسینی

ما حزب اللهی ها که دوسش داریم... گور بابای دشمن


سعید

قلاده های طلا فیلم بسیار زیبا و روشنگرانه ای بود که با هنرنمایی امثال آقای علي‌رام نورايي به زیبایی آن افزوده شد . منتطر فیلم ها و هنرنمایی های بعدی آقای علي‌رام نورايي هستیم .


منوچهر

اسامی آن بازیگران و کار گردانان منافق که به ویروس ضد انقلاب آلوده شده اند جهت آگاهی جامعه و چگونگی قضاوت مردم درموردشان را لطفا اعلام کنید.


بهزاد

چرا اسم آقای تبریزی را می آورید ولی اسم آن بازیگر زن را نمی گویید؟

پاسخ
نرگس حمیدی

اون خانم باران کوثری ست

ب ا ر ا ن ک و ث ر ی


دوستان بذاریم این افراد با همین رفتار های زشت شخصیت واقعی خودشونو بروز بدن و به ملت شناسانده بشوند وهمه شعار ها و ژستهای دروغین آزادی و روشن فکری آنها برملا بشه...در ضمن واقعیت همیشه برای یه عده تلخ بوده و قلاده های طلا هم برای یه عده محدود همون واقعیت تلخه که تحمل شنیدنشو ندارن...زنده باد قلاده های طلا


از بازی علی رام نورایی واقعا لذت بردم. ابن نشون میده که ایشون واقعا حرفه ای بازی کردند و سبزکی ها رو بشدت عصبانی کردند. در حقیقت قلاده های طلا تمام رشته های فتنه گران را رشته کرد.


خواهر يك شهيد

اگر أون خانم بازيگر را معرفي كنند همه مي بينيد از اونهاست كه هفت قلم ارايش مكنه همه ي مو هايش را بيرون مي گذارد و محرم و نامحرم نمي فهمد حالا براي ما شهيد شهيد مي كند شهيد برادر من و امسال اوست كه به خاطر اسلام ووطن و ناموسشون جون شون را در جبهه ها فدا كردند


درود بر كمال تبريزي و حماسه سازان سبز

پاسخ
df

نمونه کامل و خالص سبزها را در ماده سبزی که از بینی کودک سرماخورده ای آویزان است میتوان مشاهده کرد.

درود بر كسي كه ادب نداره؟!؟ دوست عزيز يه زماني مي گفتند ادب مرد به ز دولت او !

زرشک لجن ها رو میگید حماسه ساز؟

درویشی

به فضل خدا با یه انقلاب دیگه سینمای ایران رو هم ازدست امریکا وانگلیس وهرچی ضد دینه پس می گیریم

سید

وقتی آدم کشان عالم از فتنه حمایت میکنند و شما بازهم حمایت از فهمان فتنه می کنی چه معنایی دارد؟؟

ناشناس

از کی تا حالا گند زدن به خودت و مملکتت اسمش شده حماسه ؟؟!!

حماسه ؟!!!!


حیدری

خداوند در قرآن می فرمایند : عده ای هم واقعیت را می بینند ولی نمی خواهند بفهمند.برادر و خواهر عزیز انسان خواب را می شود بیدار کرد ولی آنکه خود را به خواب زده خیر؟


امیر رضا

این فیلم واقعا شاهکار سینما ایران بود


مرتضی

روحیه فاشیستی این جماعت روشنفکر نما بر همگان آشکار است.


آقای نورایی قلب ما در کنار کسانی مانند توست. همیشه مانند علی (ع) شجاع باش و مانند نام فامیلت نور بده و بدرخش


آخر چرا درگیری و فحاشی کرده این خانوم.این فیلم در حد و اندازه همون اخراجی ها و دهنمکی و سلحشور و شریفینیا بود و بس.آخه اگه تبریزی میساخت و یا اصغر خان فرهادی میساخت.یا مثلا رضا کیانیان توش بازی میکرد.عربنیا بازی میکرد.انتضامی بازی میکرد یه چیزی. خدا وکیلی کل فیلم داره میگه ما جیگریم.دیگه جیغ نزنی خانوم جو درست کنی .بعد بری پول بگیری


حمید

این حرکت های سخیف و ضدفرهنگی، فقط و فقط باطن پلشت و پلید این افراد متوهم و خیال زده رو بیرون می ریزه. چیزی که متأسفانه در شرایط عادی، با تظاهر و بازیگری بسیار حرفه ای (بخوانید نفاق) اون رو با مهارت، مخفی می کنن. ولی ملت هشیارند و خیلی خوب از حرکتهای عادی چشم و صورت ایشان، درون پلید قلبشان را می شناسد.


اقای نورایی باعث افتخار ملت ایران است چون ایشان درفیلمی بازی کرد چه به اعتقادات وارشهاییی چه مردم به خاطره حفظ ان جان دادند احترام می گذارد


سرباز ولایت

جناب نورایی من به عنوان یه ایرانی به جوونایی مثل شما میبالم


علی

این فیلم آنقدر تاثیر گذار بوده که دشمنان اسلام و انقلاب هیچگاه تحمل آن را ندارند و فقط به فحاشی و دادن القابی که شایسته خودشان است روی آوردند . اگر به آقای نورائی پرخاشگری کردند نشان از بازی خوب ایشان دارد که طرفداران فتنه چنین علیه وی پرخاشگری کردند . درود بر تو ای علی رام نورایی


مهدي

اين رسم روزگاره هركه حق گفت سيلي خورد.خدايشان رحمت‎)‎لعنت‎(‎كند كه با اين برخوردها مارا متوجه كار خوبمان مي كنند. هركجا دشمن از شما تعريف و تمجيد كرد بدانيد در زمين دشمن بازي مي كنيد. امام خميني رحمة الله. حق نگهدارتان.ياعلي!


درویشی

سینمای ایران از انقلاب سی سال پیش جامونده باید یه خونه تکونی اساسی تو این سینما بشه تا افراد معلوم الحالی مثل ک - ت که عقبشون کاملا مشخصه فکرنکن میتونن تویه حکومت اسلامی جلوی تعداد معدودی فیلم درست وحسابی هم که اکران میشه بگیرن


رضا

روشنفکری از نظر این قشر یعنی خودشان هرچی خواستند بگن اما مخالف را باید بایکوت کرد یا توهین درگیری فیزیکی !!!


فرخ

سلام برادر نورایی خدا حفظت کنه برای اسلام-پیشنهاد می کنم کتاب «جاذبه و دافعه امام علی (علیه السلام) رو بخونید- کتاب از استاد مطهری و انتشارات صدرا هستش. راه رو برات روشن تر از پیش می کنه - خدا حفظت کنه. میگن مومن روزی هزاربار شهید میشه راسته، توو فضای مجازی و واقعی روزی بیش از هزار بار شهیدت(توهین کردن) می کنن. شهادتت مبارک شهید نورایی.


حسین

این مسئله نشان میده که این سبزها خیلی انسانهای دمکرا ت ومودبی هستند!

سه شنبه، 14 شهريور 1391

4:35:59 PM

این‌ها متعلق به تفکر و جریانی هستند که نمی‌توانند اندیشه و تفکر «قلاده‌های طلا» و این دست فیلم‌ها را ببینند. این‌ گروه معدود فکر می‌کردند که سال 88 قرار است اتفاقاتی در کشور بیافتد. نمی‌دانستند که مردم در «نه دی» ثابت می‌کنند که جریان چیز دیگری است و آنها با تمام قدرت و توان از کشورشان دفاع می‌کنند. آنها بايد بدانند كه مردم ايران تابع ولایت فقیه هستند و نمی‌توان این ارادت را از مردم گرفت؛