ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 1 دی 1393 23:24
تبلیغات
ادعاهاي ضدانقلاب عليه يك نهاد انقلابي اين بار از سوي قائم مقام موتلفه:
وقتي‌راي ندادن مردم به موتلفه، تقصير سپاه پاسداران است!

 اظهارات اخير قائم مقام حزب موتلفه مورد استقبال تعدادي از سايت هاي ضد انقلاب واقع شده است.

به گزارش رجانيوز، اسدالله بادامچيان كه در انتخابات مجلس نهم در دور دوم نيز نتوانست به مجلس راه يابد، طي گفتگويي با يك روزنامه اصلاح طلب، توجيهات عجيب و غريبي  براي شكست خود و هم حزبي هايش بيان كرده است.

وي در اين باره در پاسخ به سوال روزنامه شرق مي گويد: "در انتخابات مجلس نهم يك بخشي از سپاه آمدند به طرف جبهه پايداري؛ طبيعي است 30 هزار راي من در تهران كم مي شود ... يك بخشي از سپاه رفت طرف جبهه پايداري و آنان را تاييد كرد. اين موجب شد تعداد راي اين طرف كم شود. "
 
این اظهارات عجيب در حالي بيان مي شود كه اولا مشخص نيست كدام بخش از سپاه پاسداران در انتخابات مجلس نهم حامي جبهه پايداري بوده است و در مرتبه بعد اساسا طرح چنين مسايلي که پیش از این از کروبی و موسوی در توجیه شکست در انتخابات شاهد آن بوده ایم از یک عضو باسابقه موتلفه اسلامی با چه توجیهی مطرح شده است به نحوی که به عنوان خوراک برای رسانه هاي ضدانقلاب و کمک به ادامه فضاسازي هاي آنها عليه نظام و انقلاب اسلامي تدبیل شده است.
 
تعریض به سپاه پاسداران پس از آن مطرح شد که چندی پیش نیز علي مطهري نيز در نطق پيش از دستور خود با طرح همين مساله، موجي از خوشحالي در ميان ضدانقلاب را به راه انداخته بود. مطهري در بخشي از اظهاراتش گفته بود: "از نقاط ضعف انتخابات مجلس نهم با همه شکوهی که داشت، دخالت سپاه پاسداران در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه به صورت حمایت جدی از کاندیداهای موردنظر خود بود. بسیاری از کاندیداها، چه آنها که رأی آوردند و چه آنها که رأی نیاوردند، این واقعیت را تأیید می‌کنند. این امر آفتی برای سپاه و برای آینده انقلاب اسلامی و مخالف توصیه معروف امام(ره) است. وظیفه پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی که در اساسنامه سپاه آمده، به معنی دخالت در سیاست نیست بلکه به معنی مبارزه با گروه‌های مسلحی مانند مجاهدین خلق، فرقان و پژاک است که قیام مسلحانه کردند."
 
هر چند اين اظهارات در همان برهه نيز با واكنش بسياري از فعالان سياسي و نمايندگان مواجه شد و علاوه بر پاسخ مفصل حميد رسايي به مطهري، مهدي كوچك زاده در پاسخ مطهري گفت: "اگر سپاه در انتخابات دخالت داشت، مطهري نماينده مجلس نمي شد" اما اين سخنان مطهري مورد بهره برداري فراوان ضدانقلاب واقع شد تا آنجا كه اين اظهارات را دليلي بر صحت ادعاهاي موسوي و كروبي درباره تقلب در انتخابات 88 دانستند!
 
با اين اوصاف مشخص نيست ادعاهاي كلي، مخدوش و فاقد سند دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي در اين رابطه، اين بار به چه منظور از سوي قائم مقام حزب موتلفه تکرار مي شود؟ بادامچيان به عنوان عضو حزب موتلفه كه همواره مدعي بصيرت و سابقه سياسي فراوان در عرصه سياست هستند به چه علت بعد از بهره وري فراوان ضد انقلاب از اين سخنان، سكوت پيشه كرده اند و آيا اصول و ارزش هاي انقلاب فقط تا زماني مورد دفاع هستند كه به نفع خودي ها باشند؟
 
گفتني است بادامچيان كه در دور دوم انتخابات مجلس نهم تنها با كسب 230 هزار راي در تهران، با بسياري از كانديداهاي گمنام و جوان جبهه پايداري رقابت كرد، اخيرا از معرفي نامزد اختصاصي حزب موتلفه براي انتخابات رياست جمهوري سال 92 خبر داده است.
 
به نظر مي رسد نديدن واقعيت و توسل به شعارها و اظهارات كلي براي توجيه شكست هاي سنگين حزب موتلفه، علت العلل بيان سخنان اخير از سوي بادامچيان مي باشد.
 

کد خبر:133226 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

امان ازدست شيطان رجيم که همه رامنحرف ميکند حتي اين حاج اقا کجايندموتلفه قديم انان جان خودرابراي اسلام وايران فداکردند اينها مملکت رابراي خودميخواهند سندمن هفته نامه شما درهنگام انتخابات است که همه گونه تهمت به جبهه پايداري وايه الله مصباح زدند


حسن

اقای باداچیان ما مردم که بشما و امثال شما رای ندادیم بر حسب عملکردتان در مجلس هشتم بود عبور از خط قرمز حال جدا شدنتان از رهبری و مردم باعث میشود رای نیارید چرا از این شاخه به ان شاخه میپرید بکسی دیگر اتهام میزنید عمل خودتان را اصلاح کنید....


بنام خدا آقای بادامچیان رجوع بفرمایند به مواضع خودشان در زمستان و امثال این مسائل ... کافی است در فارس نام ایشان را در تاریخ زمستان 90 و زمستان 89 جستجو کنند و تیتر ها را ببینند "افراطیون" "تندروها" " جبهه مشترک" "وحدت " (از نوع خاص و کذائی) ....


مجتبی

آقای بادمچیان گویا حافظه تان ضعیف شده. اقدامات شما و هم حزبی هایتان در قضیه دانشگاه آزاد و یکشنبه سیاه مجلس زمان رای دادن خوب یادمان بود.


احمد.ش

طرف نمی تونست برقصه می گفت زمین کجه!! بابا هنوز نفهمیدید ملت عاشق چشم و ابروی آدمها نیستند و به قول حضرت آقا "ملت عقد اخوت با کسی نبسته". کسی که درست کار نمی کنه شایسته موندن در پست و مقامی که امانت به اون داده شده نیست. کار کن برادر، کار! اون هم برای رضای خدا، نه برای جمع کردن رای. مثل بعضی ها که از سال 84 برای ریاست جمهوری 91 کار میکنند!!!


ميثم

جمعيت موتلفه از روزي كه با وادر شدن به عرصه سياست بازي نام خود را به حزب تغيير داد در سراشيبي سقوط قرار گرفت .ضمنا سياست هم بازنشستگي دارد !ايا انطور نيست ؟

پاسخ

موافقم. خوبه که دوستان برن استراحت کنن

محسن

از عملکرد موتلفه در مجلس راضی نیستیم اما بی انصافی نکنیم . حزب بازی یعنی چه ؟در زمانی که از سوی نیروهای خودی تنها یک تشکل نظام مند بنام جمعیت موتلفه حضور داشت ، این تشکل بنایر قوانینی که در آن سالها وضع کرده بود برای ادامه فعالیت باید تحت عنوان حزب عمل می کرد . با رای گیری بین اعضا قبول شد که این تشکل نام حزب را یدک بکشد تا تنها تشکل سیاسی مستقل وفعال خودی، بتواند در آن سالهای پر هیاهو(دوران مثلا اصلاحات)از سوی مذهبی ها فعالیت داشته باشد . جالب این است که جاهایی مثل سپاه و بسیج و آبادگران و... با ادعای اینکه ما نه راستیم نه چپ و کار حزبی نمی کنیم ، کار حزبی کردند . کار سیاسی فراتر از اختیارات احزاب کردند.


از بیرجند

اقای بادامچیان مرد پخته و با بصیرت و سیاستمدارکهنه کار موتلفه است هرگز اینطور که شما یان فرمودید نیست ایشان به اندازه عمر بچه های جوان و گمنام پایداری سابقه سیاسی و زندان و حمایت از امام و رهبری دارد خدا به همه چیز اگاه است

پاسخ

فکر نکنم سابقه ایشون از طلحه وزبیر بیشتر باشه.ملاک حال فعلی افراد است.

دانشجوی اهوازی

تعجب ما هم به همین علت است!آن همه سابقه سیاسی و مبارزاتی و بعد این نوع موضع گیری!


چرا داعو اتون شده دنیا که ارزش نداره چرک کف دسته باید به آخرت فکر کنید؟


حزب موتلفه علی رغم سوابق خوبش قبل از انقلاب خصوصا .دیگر به تاریخ پیوسته وپاسخگوی نیازهای به شدت انقلابی امروز نیست


ترابی

این توهین به شعورمردم است.سوراخ دعاراگم کرده اند،بهتراست ازدرون بنگرندو دررفتارواعمال ونگاههاوموضعگیریهاوبی تقواییهایی که درتحلیلهاودوبهمزنیهایی که درنشزیه خودشان اعمال کردند جستجوکنند آقای بادامچیان ! مردم خودشان خوب تشخیص میدهند!مردم درهردوره شماوسایرنمایندگان رارصدمیکنند!به همین دلیل 200نفر در دوره 9 مردود شدند!اکنونهم نمایندگان ایندوره بایدمواظب اعمال وافعالشان باشند والا جلسه امتحان بعدی رد خواهندوخواهیدشد!آدرس غلط بخودتان ندهید!


مرادي

متاسفانه اصولگرايي شده دقيقا همين اظهارات امثال ايشان و علي فريماني و امثالهم. بي خود نبود احمدي نزاد زيركانه خود رو از زير چتر حمايتي اينان كشيد بيرون . كه الحق كار درستي بود. در يك كلام اصولگرايي (به معني حزبي) مرد زنده باد اصولگرايي(گفتماني).


مجید

اقای بادامچیان سپاه کلت گذاشت رو سر ما و گفت باید به جبهه پایداری رای بدهی و گرنه می کشمت اقای بادامچیان مگر مردم شعور ندارند و دهن بین هستند که فقط به حرف سپاه گوش کنند ورای انها را بپذیرند این حرف شما نوعی توهین به شعور مردم نیست نه بابا مردم دیگر ان مردم بیسواد نسیند دانشجوایانی که در مقابل مسله دانشگاه ازاد ایستادند ایا انها را نیز سپاه وادار به تحصن کرد


سرتو ن رو بکنید تو برف همه چیز آرومه !!


مجید

اولا بدون اگر سپاه نبود کشور هم نبود وقتی نظرت اینه که به خاطر سپاه رای نیوردی چرا حالا با سبزها در و دل میکنی فکر نکن بهت رای میدن


ركن آّبادي

واقعيت اين است بنا به آنجه ما در يكي از استانهاي كشور شاهد وناظر هستيم حزب موتلفه در اين استان نمي شود اعتماد كرد زيرا ا- شفاف عمل نكرد 2- از رانت موتلفه قديم استفاده كرد و در نفوذ دادن نيرو هاي نا كار آمد خو ددر دستگاه هاي حساس مثل استانداريها باعث ضرروزيان هنگفتي به كشور و نظام ولايي شده كه بنا به آنجه ما ميدانيم وبه نظرمان ميرسد به اين زوديها ويا اصلا نمي توانيم جبران كنيم ........ 3- خودشان يا واقعا داري ضعف اطلاع و درك ويا تشخيص درست هستند ويا نه خداي نا كرده ميدانند ولي بنا به دلايلي حتي براي نفوذ قدرت در دستگاه حتي به قيمت چنان ضرر هاي هنگفتي به نظام ولايي وملت اصرار به وجود نيرو ي نا كار آمد را دارند 4- بنده در بعضي از مواقع شك بر اين پيدا ميكنم كه خداي نا كرده اين عزيزان بخا طر منافع مادي هم توجه دارند واخلاص در آنها نيست 5- تا آنجايي كه بنده از صاحب نظران وافراد مطلع و...... ميشنوم صداقت در درآنها مورد شك وترديد است وبنده چند مورد آن شاهد وناظر بوده ام 6- هر تشكلي اعم از جبهه متحد اصوالگرا ويا غيرو كه در ولايت مداري آنها شكي هم نيست به محض انتقاد از تصميمات آنها ديگر دعوت به جلسه نمي شوندو..... 7- اعضاي اين تشكل در اندازه اي نيستند كه در دستگاه اجرايي تحميل كنند 8- اگر صداقت دارند چرا وقتي نيرويي از خودشان تحميل ميكنند وقتي در جند مورد موجب عملكرد بسيا ر ضعيف شد محل كارش را عوض نمي كنند 9- مردم از لحا ظ بيصرت .بينش.ودرك و دانش در خيلي از مواقع از اين حقيري كه مدعي هستم اخبار سياسي دنبا ل ميكنم و تحليل گر هستم در خيلي از موارد از ما جلوتر هستند 10 - در نهايت عرض ميكنم اين تشكل بايد اعضايي از اساتيد وداراي دانشنامه دكترا در تشكل خود داشته باشد تا بتواند عملكردو تحليل درستي از خود ارائه بدهد


علي

جناب آقاي بادامچيان شما مرد پخته اي هستيد مواظب باشيد به سر نوشت طلحه وزبير گرفتار نشويد امام فرمودند من از دست اين نماز شب خوانها چه كنم


دانشجوی اهوازی

منیت به کجا رسیده!سایر عوامل مهم نیستند!تنها مسئله مهم این است که چرا من و هم حزبی هایم رای نیاوردیم!عجب منطق اسلامیی! منتظرم!خیلی منتظرم!خیلی خیلی منتظرم تا ببینم این نامزد اختصاصي حزب موتلفه براي انتخابات رياست جمهوري سال 92 کیه!

يکشنبه، 8 مرداد 1391

6:57:33 PM

مشخص نيست ادعاهاي كلي، مخدوش و فاقد سند دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي در اين رابطه، اين بار به چه منظور از سوي قائم مقام حزب موتلفه تکرار مي شود؟ بادامچيان به عنوان عضو حزب موتلفه كه همواره مدعي بصيرت و سابقه سياسي فراوان در عرصه سياست هستند به چه علت بعد از بهره وري فراوان ضد انقلاب از اين سخنان، سكوت پيشه كرده اند.