ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
دوشنبه، 6 بهمن 1393 11:48
تبلیغات

جيراني در «هفت» مي‌ماند

فريدون جيراني كه در روزهاي اخير گمانه‌زني‌هاي مربوط به كناره‌گيري او از «هفت» به گوش مي‌رسيد، همچنان در اين برنامه باقي مي‌ماند.

حميد پنداشته ـ مجري طرح و مدير توليد برنامه «هفت» ـ در گفت‌وگويي با  ايسنا گفت: در آخرين جلسه‌اي كه با حضور پورمحمدي ـ مدير شبكه سه ـ در اين زمينه برگزار شد، قرار بر اين شد تا آقاي جيراني همچنان در برنامه «هفت» باقي بماند.
 
جمعه‌ي اين هفته نيز برنامه «هفت» با حضور جيراني روي آنتن خواهد رفت.
 
به گفته وي، جيراني كه سريال «فصل بي‌پروايي» را در مرحله‌ي پيش‌توليد دارد، ممكن است بخش‌هاي خارج از كشور را در اين سريال داشته باشد كه در آن صورت با انتخاب خود او يك نفر جايگزين جيراني در «هفت» خواهد شد.
 
به گزارش ايسنا، برنامه «هفت» قرار است در طول برگزاري جام ملت‌هاي اروپا روي آنتن نرود و همزماني «هفت» و توليد سريال جديد جيراني نيز اين گمانه‌زني را به وجود آورد كه ممكن است جيراني از «هفت» كناره‌گيري كند.

کد خبر:125794 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
امیر

نه مناظره را می پذیرند و نه تغییری ایجاد می کنند، آن وقت ادعای روشنفکری و حل مسائل از طریق گفتگو را نیز دارند. رفتاری سرتاسر تناقض

پاسخ

بابا این چه حرفی که می زنی! فکر کردی با یه ضد دین یا ضد نظام طرف هستی من خودم طلبه هستم و اغلب برنامه های هفت رو پیگیری می کنم ایشان آدم متعادلی است وتوی این قشر بازیگرا واقعا به قضایا واقعی نگاه می کنه باید سطح توقعات ما منطقی و دست یافتنی باشه در ضمن اگه توی اخراجی ها مداحی مسخره کنن و موسیقی حرام وجود داشته باشه از نظر این سایت های انقلابی عیبی نداره اما با پخش گشت ارشاد اسلام ومسلمین در خطر هستن


مدتهاست که از جناب ضرغامی قطع امید کرده شکایتش را به خدا برده ایم


حسینی

خب خدا رو شکر هست. خوشحال شدم. برنامه بدون جیرانی و فراستی حال نمیده

چهارشنبه، 20 ارديبهشت 1391

5:37:58 PM