ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
جمعه، 28 آذر 1393 03:59
تبلیغات

اهانت به زنان مسلمان در فرودگاه های اروپا

رفتار مأموران امنیتی در فرودگاه های اروپا و آمریکا با زنان و حتی مردان مسلمان، اهانت بار و تبعیض آمیز است.

به گزارش واحد مرکزی خبر  به نقل از  شبکه تلویزیونی پرس تی وی، لارن بوت، زن فعال مسلمان و خبرنگار این شبکه گفت، اخیراً مسئولان امنیتی در فرودگاه کپنهاگ مرا مورد اهانت قرار دادند. وی افزود، هنگامی که من از دستگاه های حسگر فلزات در این فرودگاه رد شدم و این دستگاه ها نیز هیچ هشداری ندادند، به طور طبیعی برای گرفتن چمدان هایم به سمت تسمه نقاله های حامل چمدان ها رفتم. در اینجا بود که ناگهان با یکی از مسئولان امنیتی مرد در این فرودگاه مواجه شدم که بدون هیچ توضیحی یا سؤالی شروع به جستجوی بدنی من کرد که من احساس کردم مورد تهاجم قرار گرفته ام. این در حالی است که من به عنوان یک زن مسلمان، همواره فاصله خود را با مردان غریبه حفظ می کنم. این در حالی است که در ضمن هیچ توجیهی برای اینگونه رفتار مأموران امنیتی فرودگاه کپنهاگ با من وجود نداشت.
 
لارن بوت افزود: وقتی من به مدیران بخش امنیتی این فرودگاه در این خصوص شکایت کردم، آنان به من خندیدند و اعتراض مرا مورد تمسخر قرار دادند که باعث رنجش بیشتر من شد. وی اضافه کرد، رفتار تبعیض آمیز، اهانت آمیز و آزار دهنده علیه مسلمانان در فرودگاه های اروپا و آمریکا بسیار شایع شده است. لارن بوت در خاتمه تأکید کرد، ما باید ببنیم چگونه می توانیم به مسلمانانی که توسط نیروهای امنیتی یا پلیس در کشورهای اروپایی یا آمریکا با اهانت یا رفتار تبعیض آمیز مواجه می‌شوند، کمک کنیم.

کد خبر:125787 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران
sharmandeh

من هم که اخیرا با شرکت هواپیمایی ک ال ام مسافرت میکردم همین احساس را دارم مثلا بنده در مورد غذا نوشته بودم غذای مسلم میخوام در هواپیما مهماندار در حالیکه قیافه اش از شدت غضب قرمز شده بود و کاملا میشد دید که نسبت به این موضوع عصبانی است غذا را به سمت من گرفت و گفت بگیر این هم غذای مخصوص که ا لبته من از گرفتن آن امتناع کردم و مهماندار با حا لت بدی آنرا سر جاش گذشت


حمید

اینجاست که اهمیت تشکیل حکومت اسلامی مشخص میشه .

چهارشنبه، 20 ارديبهشت 1391

4:29:35 PM