ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 12 بهمن 1393 07:34
تبلیغات

انتقاد شدید رقیب نتانیاهو از موضع جنگ‌طلبانه علیه ایران

یکی از چهره‌های سیاسی رژیم صهیونیستی که رقیب اصلی نتانیاهو در انتخابات پارلمانی پیش‌ رو شمرده می‌شود، از موضع "جنگ‌طلبانه" بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم در قبال ایران انتقاد کرد و آن را اشتباه خواند. 

به گزارش رجانیوز، یک رقیب انتخاباتی بنیامین نتانیاهو، از موضع "جنگ‌طلبانه" وی در قبال برنامه هسته‌ای ایران انتقاد کرد.

شلی یاشیموویچ، رهبر حزب کارگر رژیم صهیونیستی روز شنبه (۵ مه/۱۶ اردیبهشت) در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: «تبدیل کردن موضوع دفاع از اسرائیل در برابر ایران به بزرگ‌ترین مشکل اسرائیل یکی از جدی‌ترین اشتباهات است.»

پیش از این نیز برخی از مقامات امنیتی سابق رژیم صهیونیستی از موضع جنگ‌طلبانه نتانیاهو انتقاد کرده بودند. یووال دیسکین (Yuval Diskin)، رئیس سابق امنیت داخلی، نتانیاهو و وزیر دفاع او، ایهود باراک را به اتخاذ سیاست منجی‌گرانه در قبال ایران متهم کرده بود.

به گزارش رویترز، خانم یاشیموویچ در گفت‌وگوی خود با شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی، برنامه هسته‌ای ایران را "مشکلی برای همه دنیا" خواند و افزود: «این‌که ما مشکل را به خودمان بگیریم تا رهبری حل آن را بر عهده داشته باشیم، خطاست.»

یاشیموویچ از موضع واشنگتن در قبال ایران دفاع کرد که همچنان می‌گوید زمان برای روشن شدن این‌که تحریم‌های اقتصادی و دیپلماسی خواهند توانست ایران را از ساخت تسلیحات هسته‌ای بازدارند یا خیر، باقی‌ست. 

کد خبر:125301 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال