ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
جمعه، 10 بهمن 1393 11:20
تبلیغات

حميدزاده: وابستگان به كانون هاي قدرت و ثروت به درد مردم نمي خورند

عضو جبهه پایداری با بیان این مطلب که نباید برای رسیدن به مجلس از شیو های ماکیاولیستی استفاده کرد گفت: هدف هیچگاه وسیله را توجیه نمی‌کند.

به گزارش رجانيوز، حسن حمید‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس گفت: مجلس هشتم طرحی را با قید دو‌فوریت در رابطه با هزینه‌های انتخاباتی اعلام وصول کرد اما زمانی که طرح برای رسیدگی به صحن آمد 50 نفر از طراحان امضای خود را پس گرفته و طرح ابتر ماند.
 
وی در ادامه اظهار داشت: اگر مجلس هشتم پیش از آغاز فعالیتهای انتخاباتی این طرح قانونی را به تصویب می‌رساند ما امروز شاهد هزینه‌های گزاف انتخاباتی نبودیم و این هزینه‌های سنگین انتخاباتی مصداق بارز اسراف بوده و هیچ منطقی پشت این هزینه‌ها نیست.
 
عضو جبهه پایداری با  اشاره به وصیت‌نامه امام خمینی (ره) بیان داشت: بنا نیست ثروتمندان و سرمايه داران به مجلس فرستاده شوند و اساس فرستادن این افراد به مجلس جای تردید و تشکیک دارد چرا که این قشر درد محرومان و مستضعفان جامعه را درک نمی‌کند و اگر نماینده ای در تبلیغات انتخاباتی نیز به صاحبان ثروت و قدرت وابستگی داشته باشد پس از ورود به مجلس وامدار آنها بوده و مسلوب‌الاختیار و بی‌هویت خواهد بود و چنین شخصی نیز به درد مجلس و مردم نخواهد خورد.

کد خبر:124494 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال