صفحه اصلی اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
تبلیغات

پولادي: مذاكره‌ام با استقلال دروغ است

 هر چند پرسپوليس در ليگ برتر هوادارانش را نااميد كرده ولي مهرداد پولادي مدافع چپ سرخپوشان معتقد است كه اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا انگيزه متفاوتي دارد و مي‌تواند الهلال را شكست دهد.

پولادي در گفت‌وگو با خبرنگار گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:« اين بازي سرنوشت‌سازترين بازي پرسپوليس در اين گروه است كه مي‌تواند تكليف تيمي كه اول صعود مي‌كند را مشخص سازد. من اميدوارم هواداران پرسپوليس به استاديوم بيايند تا با حمايت آنها بتوانيم 3 امتياز بازي با الهلال را بگيريم.»

پولادي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر مي‌كني هواداران پرسپوليس از اين بازي استقبال كنند خاطرنشان مي‌كند:«به نظر من در بازي با الهلال ورزشگاه ازادي پر خواهد شد چون آسيا براي هواداران مهم است. تنها راهي كه مي‌توانيم دل آنها را شاد كنيم همين مسابقات است و اميدوارم الهلال را شكست دهيم تا ناكامي‌هاي اخير را جبران كنيم.»

پولادي در پاسخ به اين سوال كه چرا پرسپوليس در ليگ برتر نتيجه نمي‌گيرد خاطرنشان مي‌كند:«پرسپوليس شانسي براي گرفتن سهميه ندارد و در جام حذفي هم كنار رفت. من معتقدم تيم ما در ليگ برتر انگيزه ندارد ولي بازيكنان بايد به فكر اعاده حيثيت باشند و در دو بازي پاياني نتايج خوبي در ليگ برتر بگيرند.»

پولادي در مورد شايعه مذاكره‌اش با استقلال براي فصل آينده خاطرنشان مي‌كند:«اين خبر دروغ است و من با استقلال مذاكره نكرده‌‌ام. در پايان ليگ بازيكنان آزاد هستم و آن موقع تصميم مي‌گيرم كه براي فصل اينده چه كار كنم.»

کد خبر:124424 - ورزش

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال