ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 12 بهمن 1393 10:37
تبلیغات

سفر ناگهاني حسن روحاني به اروپا

ايام نوروز فرصت مناسبي براي مسافرت و ديد و بازديد با دوستان قديمي است. با خبر شديم كه آقاي حسن روحاني از عوامل تيم اسبق هسته‌اي كشور به صورت ناگهاني و بدون اطلاع رساني به همكارانش به اروپا رفته است.

به گزارش رجانيوز، با توجه به نقش آقاي روحاني در مذاكرات خفت بار سعدآباد و در پي برخورد با تعدادي از افراد تيم مذاكره كننده وقت از جمله حسين موسويان و به‌دنبال آن، خروج وي از كشور، سفر ناگهاني فوق به اروپا و هم‌زماني آن با مذاكرات ايران و 1+5 كه قرار است به‌زودي برگزار شود، قابل تأمل است.

گفتني است اخيراً حسن روحاني خاطرات خود در مورد مسائل مربوط به مباحث هسته‌اي را با كمك برخي از افراد مركز تحقيقات استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام آماده كرده و در نظر دارد براي مشتريان خاص ارسال كند.

به گفته افراد موثق، در اين خاطرات، بعضاً از اسناد داراي طبقه بندي مربوط به مذاكرات هسته‌اي، مصاحبه‌ها، مكاتبات و... استفاده شده كه با گذشت حدود هفت سال از پايان فعاليت نامبرده در تيم هسته‌اي، هنوز در اختيار اوست.

خبر تكميلي

در حالی كه قرار است در آینده نزدیك دور جدید مذاكرات ایران و گروه 5+1 برگزار شود، خبرها از سفر 'حسن روحانی'مسوول اسبق تیم مذاكره كننده هسته ای كشورمان به وین پایتخت اتریش حكایت دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در وين، 'روحانی' صبح روز دوشنبه هفتم فروردین ماه جاری وارد فرودگاه وین شد. 

بر اساس این گزارش، داماد حسن روحانی ، هنگام ورود وی به فرودگاه وین به استقبال او رفته است. داماد حسن روحانی در اتریش اقامت دارد.

همچنين به گزارش رجانيوز، روحاني با گذرنامه شخصي به اين سفر رفته و در فرودگاه نيز بدون لباس روحانيت و با لباس شخصي ديده شده است.

کد خبر:120737 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

حاج آقا التماس دعا

پاسخ

بد نیست عده ای ممنوع الخروج شوند...


باید مواظب بود


رضا

اقاي روحاني مواظب باشيدكه نماينده طرف مقابل جلوي شما بامشت روي ميزنكوبد


درود بر روحانی

پاسخ

چرا؟

الهم الرزقنا بصيرت و بلوغ فكري... والعاقبة الخير...

مهدي

خيلي دورد البته به "روحانيت" بزرگوار كه اسلام ناب را كه مورد بغض غرب سيه كردار است ، تبين تبليغ و حفظ مي كنند...نه اون "روحاني" هايي كه غربي ها برايشان كف و هورا مي كشند!

حالش خوب نیست

من باب مزاح گفت!

منظورش اون يكي روحاني است كه تاريخ نگار است و در خط رهبري است و پته يكسريها را بعد از فتنه 88 ريخت روي ميز


ryiihgy

به دستگاه امنيتي كشور تبريك عرض مي نمايم سال نو را به انها تبريك مي گويم.


اسفندیار

باتوجه به حساسیت موضوع اسنادنباید دست اقایان باشد سابقه شجاعت ودرایتشان درکنار دلسوزی انها برای کشور اظهرو من الشمس است!!!!؟؟؟؟؟؟؟


دست شما درد نکنه


محمد

درود براي چة؟ براي تعليق كاملا داوطلبانه!