ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 19:34
تبلیغات

تصاویر طرح بلندترین برج دنیا به ارتفاع یک کیلومتر!

بلندترین برج دنیا به ارتفاع یک کیلومتر قرار است ظرف پنج سال آینده در شهر جده واقع در عربستان سعودی ساخته شود.

به گزارش مهر، در حال حاضر برج خلیفه دوبی رکورد بلندترین برج دنیا را در اختیار دارد. ارتفاع این برج که در سال 2010 افتتاح شد 828 متر است.
 
اما ظرف پنج سال آینده قرار است برجی ساخته شود که ارتفاع آن به یک کیلومتر (هزار متر) می رسد و بنابراین 172 متر از برج خلیفه بلندتر خواهد بود.
 
این برج که Kingdom Tower نام دارد در شهر بندری جده در کرانه دریای سرخ واقع در عربستان سعودی ساخته خواهد شد.
 
این برج جدید در سطحی برابر با 530 هزار متر مربع، آسمانخراشی است که میزبان یک هتل چهار فصل، آپارتمانهای لوکس، ادارات و چشم انداز پانورامیک خواهد بود.
 
براساس گزارش لارپوبلیکا، این برج 59 آسانسور با سرعت عمودی 10 متر بر ثانیه خواهد داشت. با این آسانسورها ظرف مدت یک دقیقه و چهل ثانیه می توان هزار متر را از سطح زمین تا آخرین نقطه برج پیمود. این برج با هزینه 1.2 میلیارد دلار ساخته شد.
 
طراحان این برج را آدرین اسمیت و گوردن گیل دو معمار اهل شیکاگو به عهده دارند.

 

کد خبر:98134 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال
نظرات کاربران

این عرب ها هم بدبخت ها فکر می کنند هرچه برج درازتری داشته باشند ارزش بیشتری هم خواهند داشت. ارزش به استقلال و اتکا به خود است نه اینکه با پول یا مفت نفت، دیگران بیایند برایت برج یک کیلومتری بسازند.


mmsk84

برج شیطان پرست های صهیونیست وهابی حرام زاده است


مهدی

باید توجه داشت که این برجها در مناطق خاص جغرافیایی زمین از لحاظ انرژی ساخته میشه با شکل هندسی و معماری خاص که انرژی رو به بهترین شکل به جهان انتقال بده.البته بوسیله مراسمهای خاصی که در ان صورت میگیرد توسط فراماسونها...برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر اشکال هندسی در انتقال انرژی مثبت یا منفی و کاربرد این اشکال در بنا کردن ساختمانها تحقیق کنید...


مهدي

طفلكيها ميخوان به خدا برسن نميدونن خدا همينجاس روزمين تو خونمون تو خودمون تو قلبمون


مهدی

اینا می خواهند برج بابل مدرن بسازند!


...و ثمود الذین جابواصخر بالواد...


وثمود الذین جابو الصخر بالواد


رسول

نشانه عقده خود کم بینیه و عقده حقارت که اینجوری میخوان سرپوش بذارن . آخه اینهمه پول و وقت و انرژی واسه هیچ و پوج و یه توهم واقعا نوبره


علی

واقعا این کوته فکری سران عرب رو ببینید.مفت خورهای شکم گنده فکر میکنند که هر کی برجش درازتر باشه عزیزتر و قدرتمندتره.خانه کعبه با اون عظمتش شمارو عزیز نکرده.واقعا که.اونا رو بگیری و تو گونی کنی و با چوب تر بزنی که صدای عرعرشان بلند بشه.


محمد

من تعجبم چرا مفتی های وهابی عربستان این کار را حرام اعلام نکرده اند.


فاین تذهبون؟ و این است میراث پیامبراسلام. ای کاش 30000 متر به افتخارکودکان مسلمان سومالی به ارتفاع برج اضافه می کردند!


بینا

سلام فریب بلندی یا کوتاهی برجها را نخورید این برج بلند، برج شیطان است اگر در طراحی های فروماسونها و شیطان پرستان دقت کنید متوجه منظورم میشوید من اخیرا از مکه برگشتم و در خود مسجد الحرام هم نشانه های شیطات پرستی نفوذ کرده را دیدم حتی عکس هم دارم. به معماری ابراج البیت در همسایگی کعبه عزیز دقت کنید


محمدرضا

سلام توی مستند ظهور ( نه ظهور نزدیک است) کاری از سازنده شیعه جوان آمریکایی میگه اکثرا برجهای بلند شکل اوبلیسک داره مثل برج بلند دوبی و همچنین این برج هم اگه دقت کنید شبیه اوبلیسک است. برای دوستان بگم که اوبلیسک یکی از نمادهای فراماسونری است!


حسین

شک نکنید می ریزه


این تصاویر را می شود بزرگترین نماد شیطان پرستی در جهان دانست که با پول مسلمین ساخته خواهد شد و این در حقیقت پیوند شیطان پرستان با وهابیت است


محمدی

خدای سبحان در قرآن کریم می فرماید:"مرگ دامن شما را فرا خواهد گرفت حتی اگر در برجهای مستحکم باشید."وانشا ا... به زودی مرگی بد دامن امرای بی غیرت عرب خواهد گرفت.


مهدي

كنار خونه ي خدا هم كه برج زدند . اينها از خدا خجالت نمي كشند.


غضنفر

خدا قوت بده به اون كارگري كه مي خواد آجر بندازه تا اون بالا !!


علیرضا

واقعا باید برای این سران کشور های حوزه ی خلیج فارس اظهار تاسف کرد که هزینه های کشورشان را به خاطر چشم و هم چشمی با یکدیگر صرف چه کارهای بی ارزشی می کنند.


گربه دستش به گوشت نمی رسید می گفت بو میدهد