ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
جمعه، 10 بهمن 1393 09:49
تبلیغات

اخبار تکان‌دهنده از جلسات عرفان حلقه + عكس

يكي از دانشجويان شركت كننده در كلاس‌هاي عرفان كيهاني که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگي «خبرگزاري دانشجو»، ضمن تشریح جزئیات جلسات مخفی فرقه موسوم به عرفان کیهانی گفت: اختلاط زن و مرد و فساد اخلاقی در این جلسات تا حدی است که حدود دو ماه قبل يكي از شرکت کنندگان در این کلاس ها به دلیل افسردگی شدید خود را حلق‌آويز كرد.

اين دانشجو ادامه داد: بنده سال گذشته به واسطه يكي از هم کلاسی هایم، در كلاس‌ هاي عرفان كيهاني محمدعلي طاهري ثبت نام كردم كه ابتدا 50 هزار تومان شهريه واريز كردم، اما آدرس مشخصي از اين موسسه به ما ندادند و فقط به ما گفتند كه اين موسسه چند شعبه در تهران دارد كه شعبه اصلي آن در گيشا فعال است.

وي ادامه داد: آگهي ثبت نام در كلاس‌هاي عرفان كيهاني در چند روزنامه كثيرالانتشار چاپ مي‌شد كه مراجعه كننده زيادي داشت كه دو سوم اين شركت كنندگان دانشجويان بوده‌اند.

اين دانشجو درباره مكان برگزاري كلاس‌ها گفت: اين كلاس‌ها مكان مشخصي نداشت و هر هفته جاي آن تغيير مي‌كرد و بيشتر در خانه‌هاي افرادي كه با اين گروه مرتبط بودند برگزار مي‌شد.

وي در خصوص برگزاري اين كلاس ها به صورت مختلط بيان داشت: در اين كلاس‌ها روابط آزاد بود و گاهي اوقات به روابط هاي بسيار بد و زننده نيز كشيده مي شد.

 

اين دانشجو اضافه كرد: ‌محتواي اين كلاس‌ها به تمسخر گرفتن دين اسلام و غلط دانستن نماز و روزه و ساير كتاب‌‌هاي ديني است كه حتي زيارت عاشورا را خرافه مي دانستند و مي گفتند كه اين دعا به دليل تاکید بر موضوع لعن و برائت باطل است.

وي بيان داشت: مدرك اين استاد به گفته اطرافيان فوق ليسانس مهندسي مكانيك است اما بعد متوجه شديم كه مدرك سيكل هم ندارد.

اين دانشجو تعداد شركت‌كنندگان در اين كلاس‌ها را بالاي 40 نفر در هر كلاس عنوان كرد و گفت:‌ در پايان اين كلاس‌ها كارت فرادرماني به دانشجويان مي‌دادند.
 

وي تاثيرات اين كلاس‌ها را افسردگي، خودكشي و ساير مشكلات روحي عنوان كرد.

این در حالیست که تلاش خبرنگار ما برای پیگیری موضوع برخورد با این فرقه منحرف در دانشگاه ها به نتیجه نرسیده و اکثر مسئولان ذیربط در اینباره اظهار بی اطلاعی می کنند.

کد خبر:72859 -
نظرات کاربران
شادی

واقعا کلاس چرتیه و به اسم عرفان آدم رو خر فرض می کنن.من خودم شرکت کردم. از لحاظ اخلاقی مشکلی نداشت ولی واقعا فقط هدف پول درآوردنه


محمد

متاسفم


پارسا

ایاعرفان راباید در جلسات یافت اگر اینتور است شیخ جعفر مجتهدی یامیرزا ملکی تبریزی یااقای بهجت یا امام خمینی یااقای قاضی یاعرفای دیگر اینها ازکدام جلسه استفاده کردند عزیزان برای پیداکردن عرفان کافیست فقط به خودمون روجوع کنیم ایااین همه شهید درجلسات شرکت کرده بودند شیطان درکمین نشسته عزیزان مواظب باشید التماس دعا


با پارسا موافقم. ضمناً اخلاق حکم می کنه عکس های مربوط به مسایل دیگر را به یک جریان که از نظر ما منحرف است ، مربوط نکنیم.اگر لو بره مخاطبین به حرف های راستتون هم شک می کنن.


Muhammad

این افراد هستند که عرفان رو به به مردم بد جلوه می دن_عرفان واقعی در این کلاس ها نیست بلکه ، انسان باید خودش از طریق دل خودش به پروردگار برسه


مهدی

راه رسیدن به خدا دوری از فساد است نه ایجاد مراکز شیطان پرستی


محمد حسین نجفی

به نام خدا ضمن شکر از شما اعلام می دارم تا جایی که امکان دارد باید این افراد را رسوا کرد. بساری از افراد از طریق سایت هایی مثل شما به عمق فاجعه پی می برند پس باید تا جایی که امکان دارد اطلاع رسانی کرد. با تشکر محمد حسین نجفی هفتم - دیماه - نود


علي رضا

عرفان طاهري هيچ ربطي به عرفان -خداشناسي نداره.من نيز متاسفانه گول خوردم. و در كلاس هاي انان شركت كردم. و اخرش فهميدم كه نبايد به شيطان لعنت كرد وبهش احترام قايل شد.!!!!! چرا كه شيطان با نافرماني از خدا باعث خلق دنيا شده است.و در حدود يك ميليون از ما با كلاه برداري گرفتند.كه حرامشان باشد.در ضمن من كاري به اين ندارم كه كلاسها مختلط است يا نه .لعنت اهورا مزدا يا همان خداوند جهان افرين برشيطان ومحمد علي طاهري باشد.ميليارد ها بار امين


حامد

این عرفانهای کاذب راهیست برای ترویج واشاعه سکس و....