ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
يکشنبه، 12 بهمن 1393 21:38
تبلیغات

ثبت نام پایه اول ابتدایی آغاز شد

در پی دستورالعمل ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی 92ـ91، ثبت‌نام پایه اول ابتدایی آغاز شد.

به گزارش فارس ، قاسم مستقیم، دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ دستور‌العمل ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی 92ـ91 به استان‌ها ، بیان کرد: ثبت‌نام پایه‌های سال اول ابتدایی از دوم اردیبهشت ماه سال جاری شروع شده و تا پایان اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت؛ ثبت‌نام پایه‌های میانی تمام مقاطع از اول تا پایان خرداد ماه سال 91  انجام می‌شود.
 
دبیر ستاد ثبت نام وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: ثبت نام پایه اول دبیرستان نیز از اول تیر شروع شروع شده و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: دانش‌آموزان پایه دوم تا پنجم نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و به طور معمول در پایه ششم در همان مرکز آموزشی ثبت‌نام خواهند شد مگر در مواردی بنا به درخواست اولیاء دانش‌آموز انتقال داده شوند.
 
مستقیم، با بیان اینکه  مدیران مدارس دولتی ملزم هستند از دانش‌آموزان میان پایه بدون حضور اولیاء ثبت‌نام به عمل آورند، خاطر نشان کرد: مدیران مدارس می‌توانند از فرزندان کارکنان دولتی در آموزشگاه‌های نزدیک محل کار والدین متناسب با ظرفیت ثبت‌نام به عمل آورند.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ثبت‌نام دانش‌آموزان در طی هفته و از روزشنبه تا چهار شنبه در مدارس صورت می‌گیرد.

کد خبر:123843 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسالسه شنبه، 5 ارديبهشت 1391

1:08:58 PM