ورزش اقتصاد

فرهنگ

تاريخ

درباره ما ارتباط با ما آرشيو جستجو پيوند ها
شنبه، 11 بهمن 1393 15:03
تبلیغات

وضعيت ترافيكي جاده چالوس و هراز در روز جاري

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه با اشاره به اینکه تدابیر پلیس در قالب طرح نوروزی برای کنترل تردد در جاده‌های کشور تا 15 فروردین ادامه دارد اظهار داشت: هم اکنون ترافیک در جاده‌های کشور روان است.

 سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت‌وگو با فارس گفت: از آنجایی که برخی از مسافران بازگشت خود را به دو روز بعد از ایام عید موکول می‌کنند تدابیر پلیس در قالب طرح نوروزی تا 15 فروردین ماه برای مدیریت ترافیک و تردد انواع خودرو ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به وضعیت جاده‌های کشور گفت: هم اکنون تمام مسیرهای برون شهری در وضعیت عادی قرار دارند اما سه محور شمشک به دیزین، چمن‌بید به مینودشت و تکاب به ایرانخواه مسدود گزارش شده‌اند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه اذعان داشت: طی امروز و فردا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای سهولت در تردد مسافران در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به این محدودیت‌ها گفت: امروز از ساعت 15 محورهای کرج - چالوس و هراز از شمال به جنوب یکطرفه خواهند شد.

اسفندیاری اظهار داشت: ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون همچنان در محور فیروزکوه ادامه خواهد داشت.

این فرمانده انتظامی گفت: تردد انواع تریلی و کامیونت تا فردا در محورهای هراز و قزوین - رشت ممنوع است.

وی ادامه داد: از ساعت 7 صبج امروز در محورهای اردبیل - آستارا، اردبیل - سراب، خلخال - اسالم ، مشهد - قوچان - سبزوار، چمن‌بید - بجنورد، بانه - سقز - سنندج، گرگان - گلوگاه- جنگل - چمن‌بید، گچساران - بهبهان، گچساران - نورآباد، یاسوج - بابا میدان، سلفچگان - قم، جاده قدیم کاشان - قم، جاده قدیم تهران - قم، بندر عباس - سیرجان و نهایتا محور سیرجان به بافت تا ساعت 24 امروز ممنوع اعلام شده است. 

کد خبر:120953 -

نظرات کاربران

نام:
ايميل:
نظر
کد امنيتی كد امنيتي تغيير تصوير
 
ارسال